SON DAKİKA ÖZGÜRLÜK HABERLERİ

Son Dakika Özgürlük Haberleri

 • 26 Mart 2019 17:00 Lise Öğrencileri, 2 Yıllık Çalışmalarıyla Sergi Açtı Lise Öğrencileri, 2 Yıllık Çalışmalarıyla Sergi Açtı  'Eşitsizliğin içindeki eşitlik', 'Bilinçaltı', 'Çocuklukta Kalmışlık', 'Hayaller ve Gerçekler', 'Hayatla Yabancılaşma', 'Su ve Mavi', 'Neo Ekspresyonist Günlüğüm', 'Kimlik', 'Çocukluk' ve 'Özgürlük' temaları çerçevesinde gerçekleşen sergide 10 öğrencinin işleri yer alıyor
 • 26 Mart 2019 17:00 Antalya İl Başkanı Taş 4 Soruma Yanıt Ver Böcek Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Millet İttifakı'nın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek'in 4 soruyu yanıtlamasını istedi.
 • 26 Mart 2019 16:56 AK Parti İl Başkanı Taş 4 Soruma Yanıt Ver Böcek AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Millet İttifakı'nın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek'in 4 soruyu yanıtlamasını istedi.
 • 26 Mart 2019 15:56 AK Parti'nin Van Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bir daha hiçbir güç Türkiye'yi yeniden terör örgütlerinin cirit attığı bir ülke haline getiremeyecektir.
 • 26 Mart 2019 14:12 Güney Afrikalılar İslamofobi ve Irkçılığa Karşı Birleşti Güney Afrika'da farklı inançlara sahip yüzlerce kişi İslamofobi ve ırkçılığa karşı gösteri yaptı.
 • 26 Mart 2019 12:48 Fadıloğlu Esnaf ve Vatandaşları Ziyaret Etti Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Çetin Emeç ve Lefkoşe caddeleri üzerinde çalışan esnafı ziyaret etti, Değirmiçem, Emek ve Özgürlük mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 26 Mart 2019 12:42 Fransız Senatörlerden 'Katalonya Manifestosu' Fransız Senatörlerden 'Katalonya Manifestosu' FRANSA'DA aşırı sağ dışında, senatoda temsil edilen tüm siyasi partilerden 41 senatör, Katalonya sorununa ilişkin manifestoya imza attı.
 • 26 Mart 2019 11:15 Akşener: Sakın Ola Tepedekilerin Kavgasına Aldırmayın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 31 Mart yerel seçimiyle ilgili, "Bu, bir belediye seçimidir.
 • 26 Mart 2019 10:39 Akşener: Sakın Ola Tepedekilerin Kavgasına Aldırmayın Akşener: Sakın Ola Tepedekilerin Kavgasına Aldırmayın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 31 Mart yerel seçimiyle ilgili, "Bu, bir belediye seçimidir.
 • 26 Mart 2019 09:03 İş ve Ekonomi Dünyasının Gündemi İstanbul Perspektifleri Söyleşi Serisi "Kent, Kadınlar, Özgürlük"Yer: Sabancı Üniversitesi Minevra PalasTarih: 28 MartSaat: 17: 00Dünya Değirmen Makineleri Teknolojileri ve Yan Sanayi FuarıYer: TÜYAP Fuar ve Kongre MerkeziTarih: 29 Mart – 1 NisanSaat: 10: 00Cemre Çarşısı AçılışıYer: Ataşehir Grand Sheraton HotelTarih: 29 MartSaat: 10: 007
 • 26 Mart 2019 08:24 Beyoğlu'nda Yerel Seçim: Güvenlik mi Yoksa Özgürlük Mü? Beyoğlu'nda Yerel Seçim: Güvenlik mi Yoksa Özgürlük Mü? Yakın zamana kadar kültürün ve sanatın merkezi olarak bilinen Beyoğlu, son yıllarda daha çok güvenlik önlemleriyle, Taksim meydanındaki projelerle ve Arap ülkelerinden gelen turist yoğunluğuyla anılıyor.
 • 26 Mart 2019 08:09 Komünist Başkan, Tunceli'de Kaç Puan Önde Olduğunu Açıkladı Komünist Başkan, Tunceli'de Kaç Puan Önde Olduğunu Açıkladı Kamuoyunda Komünist Başkan olarak bilinen TKP Tunceli Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Maçoğlu, "Şu anda biz birkaç puan öndeyiz. Kazanacağız." dedi.
 • 25 Mart 2019 23:52 15 Temmuz'a 'Kontrollü Darbe' Diyenlere İtibar Etmiyoruz" - Sakarya Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişiminde bulunduğu 15 Temmuz'da yaşananlara "kontrollü darbe" diyenlere asla itibar etmediklerini belirterek, "FETÖ'nün tetikçilerinin Sayın Cumhurbaşkanı'na ve hükümete yönelik saldırılarının farkındayız ve bunların ne...
 • 25 Mart 2019 22:51 Fransız Senatörlerden "Katalonya Manifestosu" Fransa'da farklı siyasi partilerden 41 senatör, Katalonya sorununa müdahil olarak İspanya'yı "ayrılıkçı Katalan siyasetçilere baskı kurmakla" suçladı.
 • 25 Mart 2019 22:15 15 Temmuz'a 'Kontrollü Darbe' Diyenlere İtibar Etmiyoruz 15 Temmuz'a 'Kontrollü Darbe' Diyenlere İtibar Etmiyoruz" Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişiminde bulunduğu 15 Temmuz'da yaşananlara "kontrollü darbe" diyenlere asla itibar etmediklerini belirterek, "FETÖ'nün tetikçilerinin Sayın Cumhurbaşkanı'na ve hükümete yönelik saldırılarının farkındayız ve bunların ne...
 • 25 Mart 2019 21:14 AK Parti İzmir adayı Nihat Zeybekçi: İçkili Mekanları Tartışmak Yobazlıktır! AK Parti İzmir adayı Nihat Zeybekçi: İçkili Mekanları Tartışmak Yobazlıktır! AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Nihat Zeybekci, "21. yüzyılın Türkiye'sinde içkili mekanları tartışmak gericilik ve yobazlıktır" dedi.
 • 25 Mart 2019 18:19 Tüsiad'dan AB'nin 62. Kuruluş Yılına İlişkin Açıklama Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) "Daha geniş bir siyasal ve ekonomik perspektif ile 62 yıl önce yola çıkan Avrupa Birliği (AB), bugün karşılaştığı siyasi ve yapısal sorunlara rağmen küresel ekonomik ve teknolojik gücü ile tarihin en önemli siyasal proje başarısı olmaya...
 • 25 Mart 2019 18:05 Video | Beyoğlu'nda Yerel Seçim: Durumdan Memnun Olanlar ve Eskiyi Özleyenler Video | Beyoğlu'nda Yerel Seçim: Durumdan Memnun Olanlar ve Eskiyi Özleyenler Yakın zamana kadar kültürün ve sanatın merkezi olarak bilinen Beyoğlu, son yıllarda daha çok güvenlik önlemleriyle, Taksim meydanındaki projelerle ve Arap ülkelerinden gelen turist yoğunluğuyla anılıyor. İstiklal Caddesi’nin müdavimleri ise Beyoğlu’nun eski günlerini özlüyor.
 • 25 Mart 2019 16:48 CHP İl Başkanı Kumbul, Hdp İltisaklı Adayları Savundu HDP'nin ittifak kurduğu Emek Demokrasi ve Özgürlük Bloku içinde yer alan Sosyalist Yeniden Kurtuluş Partisi (SYKP) üyesi Mustafa İlhan'ın HDP'nin kentte düzenlediği eylemlerde aktif olarak yer aldığı, sosyal medya paylaşımlarında HDP mitinglerine ve Öcalan fotoğraflarına yer verdiği görülmüştü
 • 25 Mart 2019 15:15 CHP'li Kumbul'dan, Öcalan'a Özgürlük İsteyen Karaağaç Açıklaması CHP'li Kumbul'dan, Öcalan'a Özgürlük İsteyen Karaağaç Açıklaması CHP'li Kumbul'dan, Öcalan'a özgürlük isteyen Karaağaç açıklaması "Bizim istihbarat teşkilatlarımız yok daha önceki söylemlerini bilmemiz mümkün değil" "2013 yılında BDP'den istifa etmiş, daha sonraki dönemlerde CHP'ye üye olmuş"ANTALYA - CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, 2012 yılında BDP...
 • 25 Mart 2019 13:24 İtirazımız, Karşı İttifakın İçinde PKK'nın Olması, Hdp'nin Olması" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "İtirazımız, karşı ittifakın içinde PKK'nın olması, HDP'nin olması. Kimse kimseyi kandırmasın.
 • 25 Mart 2019 13:19 Tüsiad: Ab-Türkiye İlişkileri Güncel Ortaklık ve Gelecek Kazanımları İçeriyor Türk Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD), Avrupa, Türkiye ve dünya için "üçlü bir kazan-kazan-kazan formülü" olduğuna dikkat çektiği "başarılı Avrupa Birliği (AB) - Türkiye ilişkileri"nin, "güncel ortaklık ve gelecek kazanımları" içerdiğinin altını çizdi.
 • 25 Mart 2019 13:16 Çavuşoğlu'ndan Rusya ile İlgili Vize Açıklaması Çavuşoğlu'ndan Rusya ile İlgili Vize Açıklaması Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Rus vatandaşlarının pasaportsuz şekilde ülkemize gelmesinin önünü açmak için toplantılarına başladık.
 • 25 Mart 2019 13:03 CHP İl Başkanı Kumbul, Hdp İltisaklı Adayları Savundu CHP İl Başkanı Kumbul, Hdp İltisaklı Adayları Savundu HDP'nin ittifak kurduğu Emek Demokrasi ve Özgürlük Bloku içinde yer alan Sosyalist Yeniden Kurtuluş Partisi (SYKP) üyesi Mustafa İlhan'ın HDP'nin kentte düzenlediği eylemlerde aktif olarak yer aldığı, sosyal medya paylaşımlarında HDP mitinglerine ve Öcalan fotoğraflarına yer verdiği görülmüştü
 • 25 Mart 2019 12:57 CHP'li Kumbul'dan, Öcalan'a Özgürlük İsteyen Karaağaç Açıklaması CHP'li Kumbul'dan, Öcalan'a Özgürlük İsteyen Karaağaç Açıklaması CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, 2012 yılında BDP Antalya İl Başkanlığı yapan ve şu anda CHP'nin Antalya meclis üyesi adayı olan Abdülbaki Karaağaç ile bir masada oturduğu görüntüleri ve Karaağaç'ın 'Öcalan'a özgürlük' istediğini söylediği görüntüleriyle ilgili açıklama yaptı.
 • 25 Mart 2019 11:21 Bakan Gül Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin "Kararsız vatandaşlarımız artık 'Maceraya girecek halimiz yok, tecrübe ve istikrarın yanındayız' diye güçlü desteğini ifade ediyor.
 • 25 Mart 2019 10:23 Küçükçekmece'de Garip Dede Dergahı Açıldı Küçükçekmece'de bulunan Garip Dede Dergahı binasının açılışında konuşan Alevi Vakıflar Federasyonu (AVF) Genel Başkanı Remzi Akbulut, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Danıştay, Yargıtay ve yerel mahkemelerin kararlarına rağmen cemevlerinin yasal statüye kavuşamadıklarını söyledi.
 • 25 Mart 2019 10:23 DSP Genel Başkanı Önder Aksal: DSP Genel Başkanı Önder Aksal: "Birçok İlde Seçimi Alacağız" Özgürlükler her yere yayılsın ve Demokratik Sol Parti'nin 2023 yılındaki iktidar yürüyüşüne 31 Mart çok önemli bir katkı versin bütün temennimiz bundan ibaret" dedi
 • 25 Mart 2019 10:20 İstanbul- Küçükçekmece'de Garip Dede Dergahı Açıldı İstanbul- Küçükçekmece'de Garip Dede Dergahı Açıldı Küçükçekmece'de bulunan Garip Dede Dergahı binasının açılışında konuşan Alevi Vakıflar Federasyonu (AVF) Genel Başkanı Remzi Akbulut, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Danıştay, Yargıtay ve yerel mahkemelerin kararlarına rağmen cemevlerinin yasal statüye kavuşamadıklarını söyledi.
 • 25 Mart 2019 10:00 Küçükçekmece'de Garip Dede Dergahı Açıldı Küçükçekmece'de bulunan Garip Dede Dergahı binasının açılışında konuşan Alevi Vakıflar Federasyonu (AVF) Genel Başkanı Remzi Akbulut, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Danıştay, Yargıtay ve yerel mahkemelerin kararlarına rağmen cemevlerinin yasal statüye kavuşamadıklarını söyledi.
 • 25 Mart 2019 09:55 Küçükçekmece'de Garip Dede Dergahı Açıldı Küçükçekmece'de Garip Dede Dergahı Açıldı KÜÇÜKÇEKMECE'de bulunan Garip Dede Dergahı binasının açılışında konuşan Alevi Vakıflar Federasyonu (AVF) Genel Başkanı Remzi Akbulut, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Danıştay, Yargıtay ve yerel mahkemelerin kararlarına rağmen cemevlerinin yasal statüye kavuşamadıklarını söyledi.
 • 24 Mart 2019 22:21 CHP Bütün Umudunu Hdp'ye Bağlamış CHP Bütün Umudunu Hdp'ye Bağlamış" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Birçok yerde HDP seçime girmiyor, sebebi sadece orada AK Parti'ye kazandırılmasın ve AK Parti kazanırsa nelerin olabileceğini, nasıl bu ülkede bir güç devşirmesi veya yerel yönetimlerde başarı grafiğinin artacağını çok iyi görüyorlar.
 • 24 Mart 2019 22:15 Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Chp'nin İzmir'deki Listelerinde PKK ile İlişkili 27 Kişi Tespit Edildi" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Birçok yerde HDP seçime girmiyor, sebebi sadece orada AK Parti'ye kazandırılmasın ve AK Parti kazanırsa nelerin olabileceğini, nasıl bu ülkede bir güç devşirmesi veya yerel yönetimlerde başarı grafiğinin artacağını çok iyi görüyorlar.
 • 24 Mart 2019 19:27 DSP Büyükçekmece Belediye Başkan Adayından Konser Etkinliği DSP Büyükçekmece Belediye Başkan Adayından Konser Etkinliği Özgürlükler her yere yayılsın ve Demokratik Sol Parti'nin 2023 yılındaki iktidar yürüyüşüne 31 Mart çok önemli bir katkı versin bütün temennimiz bundan ibaret" dedi
 • 24 Mart 2019 17:33 Antalyalı Yörüklerden CHP ve İyi Parti'ye 'Hdp' Tepkisi Antalyalı Yörüklerden CHP ve İyi Parti'ye 'Hdp' Tepkisi HDP'nin ittifak kurduğu Emek Demokrasi ve Özgürlük Bloku içinde yer alan Sosyalist Yeniden Kurtuluş Partisi (SYKP) üyesi Mustafa İlhan, CHP Kepez meclis üyeliği için CHP listesinde 11'inci sıradan aday gösterildi
 • 24 Mart 2019 16:35 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nın (Yassıada) Açılışını Seçimden Sonra... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nın (Yassıada) açılışını seçimden sonra yapacaklarını bildirdi.
 • 24 Mart 2019 11:44 Başkan Türel Antalya Sevdalıları ile Buluştu Başkan Türel Antalya Sevdalıları ile Buluştu Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, bugüne kadar hep Antalya kazansın diye çalıştığını belirterek, Antalya ittifakının da desteğiyle kazananın yine Antalya olacağını söyledi.
 • 24 Mart 2019 01:36 İstikrarın Teminatı AK Parti'dir, Cumhur İttifakı'dır İstikrarın Teminatı AK Parti'dir, Cumhur İttifakı'dır" Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "İşte istikrarın, huzurun teminatı da AK Parti'dir, Cumhur İttifakı'dır.
 • 24 Mart 2019 00:46 İstikrarın Teminatı AK Parti'dir, Cumhur İttifakı'dır İstikrarın Teminatı AK Parti'dir, Cumhur İttifakı'dır" Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "İşte istikrarın, huzurun teminatı da AK Parti'dir, Cumhur İttifakı'dır.
 • 23 Mart 2019 21:10 Hollanda'da Irkçılığa ve Ayrımcılığa Karşı Gösteri - Amsterdam Hollanda'da Irkçılığa ve Ayrımcılığa Karşı Gösteri - Amsterdam Ülkede aşırı sağcı Özgürlükler Partisinin (PVV) yanı sıra şimdi de eyalet meclisi seçimlerine ilk kez katılan ve en çok oyu alan aşırı sağcı Demokrasi için Forum Partisinin (FvD) de güçlendiğine dikkat çekilerek, diğer siyasi partilerin aşırı sağa karşı zayıf kaldıkları ve oy kaybetmemek için bunu kullandıkları aktarıldı
 • 23 Mart 2019 19:53 Hollanda'da Irkçılığa ve Ayrımcılığa Karşı Gösteri Ülkede aşırı sağcı Özgürlükler Partisinin yanı sıra eyalet meclisi seçimlerine ilk kez katılan ve en çok oyu alan aşırı sağcı Demokrasi için Forum Partisinin güçlendiği, diğer siyasi partilerin aşırı sağa karşı zayıf kaldıkları kaydedildi
 • 23 Mart 2019 18:22 Turhan: Turhan: "Ülkemiz Güçlüdür, Kendi Kendine Yetebilecek Durumdadır, Birilerinin Aldığı Kararları... Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, "Ülkemiz güçlüdür, kendi kendine yetebilecek durumdadır, birilerinin aldığı kararları uygulayan bir Türkiye yok artık." dedi.
 • 23 Mart 2019 18:05 Ezan 1. Bölge Yarışması Çankırı'da Yapıldı Ezan 1. Bölge Yarışması Çankırı'da Yapıldı Din İşleri Genel Müdürlüğü tarafından tarafından yer yıl düzenlenen ezan okuma yarışmasının 1. bölge finaline Çankırı ev sahipliği yaptı.
 • 23 Mart 2019 17:45 Cumhur İttifakı'nın Büyük Ankara Mitingi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu seçim, milli irade yüzsüzleri için yolun sonu olacaktır.
 • 23 Mart 2019 16:26 Önü Arkası Belli Olmayan Bir İttifak İle... Önü Arkası Belli Olmayan Bir İttifak İle..." Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ankara'yı önü arkası belli olmayan bir ittifak vasıtasıyla yeniden eski karanlık günlerine döndürmenin hesabını yapanlar var" DEDİ.
 • 23 Mart 2019 16:09 Türkiye Gazetesi ve İhlas Pazarlama Yeni Konseptiyle Yeni Yerinde Türkiye Gazetesi ve İhlas Pazarlama Yeni Konseptiyle Yeni Yerinde Kepez İlçesi Özgürlük Mahallesi Dokuma Park karşısındaki açılışa, Antalya Türkiye Gazetesi İhlas Pazarlama Bölge Müdürü Nihat Karataş, yöneticiler, çalışanlar ve vatandaşlar katıldı
 • 23 Mart 2019 16:02 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ankara'yı Yeniden Eski Karanlık Günlerine Döndürmenin Hesabını Yapanlar Var" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'yı önü arkası belli olmayan bir ittifak vasıtasıyla yeniden eski karanlık günlerine döndürmenin hesabını yapanların olduğunu belirterek, "Her gün bölücü örgütün emrindeki partinin bir yöneticisi 'Ankara'ya alacağız' diye posta koyuyor.
 • 23 Mart 2019 14:59 Gmis 11'inci Olağan Genel Kurulu Başladı Gmis 11'inci Olağan Genel Kurulu Başladı Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) 11'inci Genel Kurulu maden işçilerinin yoğun katılımıyla başladı.
 • 23 Mart 2019 14:40 Gmis 11. Olağan Genel Kurulu Gmis 11. Olağan Genel Kurulu Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci, "Demokrasiye sahip çıkmanın geleceğimize sahip çıkmak olduğunu biliyoruz.
 • 23 Mart 2019 11:08 Kırklareli'nde 3 Bin 500 Fidan Dağıtıldı Kırklareli'nde 3 Bin 500 Fidan Dağıtıldı Özgürlük ve Demokrasi Meydanı'nda gerçekleştirilen fidan dağıtım töreninde, sedir, mazı, ıhlamur, ceviz ve orman çayı türlerinde 3 bin 500 fidan vatandaşlara armağan edildi