AK Parti Heyeti Mardin'deki İlçelerde Ziyaretler Gerçekleştirdi - Son Dakika
Politika

AK Parti Heyeti Mardin'deki İlçelerde Ziyaretler Gerçekleştirdi

AK Parti Heyeti Mardin\'deki İlçelerde Ziyaretler Gerçekleştirdi

AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç ve beraberindeki heyet, Savur, Ömerli ve Yeşilli ilçelerinde çeşitli ziyaretlerde bulunarak toplantılar gerçekleştirdi. Kılıç, teşkilatın çalışmalarını takdirle karşıladığını belirterek, memleketin refahı için çalışmaların devam edeceğini söyledi. Ayrıca, İsrail'in Filistin'e yaptığı zulmü kınadıklarını ve Filistinlilerin yanında olduklarını ifade etti. AK Parti İl Başkanı Vahap Alma ise teşkilatların birliği ve dik duruşunun umut verici olduğunu vurgulayarak, Savur, Ömerli ve Yeşilli ilçelerinin kalkınması için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

24.10.2023 17:18  Güncelleme: 17:20
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, AK Parti İl Başkanı Vahap Alma ve teşkilat mensuplarından oluşan heyetle Savur, Ömerli ve Yeşilli ilçelerinde çeşitli ziyaretlerde bulunarak toplantılar gerçekleştirdi.

Savur, Ömerli ve Yeşilli ilçelerine gerçekleştirdikleri ziyaretleri değerlendiren Kılıç, teşkilatlarının çalışmalarını büyük bir takdirle karşıladığını, sıkıntıları ne olursa olsun yanlarında olduklarını söyledi.

Kılıç, "İl başkanımız, ilçe başkanlarımız, kadın ve gençlik kollarımızla istişare içerisinde hareket ederek toplumun yararına olan işte yer almaya çalışarak memleketimizin refahı için çalışmalarımıza devam edeceğiz." dedi.

İsrail'in Filistin'e yaptığı zulmü kınadığını aktaran Kılıç, Filistinlilerin yanında olduklarını belirtti.

Alma da teşkilatların varlığı, birliği ve dik duruşlarının kendilerini daima umutlandırdığını anlatarak, şunları kaydetti:

"Gerçekleştirdiğimiz her çalışmada teşkilatlarımızın çabası takdire şayandır. Ana kademelerimizle, kadın ve gençlik kollarımızla, mahalle teşkilatlarımızla bir bütünün tek parçası olarak hareket ederek hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Belediye başkanlarımızla ve kaymakamlarımızla sürekli istişare halinde olup memleketimizin sorunlarını el birliği ile çözüme kavuşturuyoruz. Bu manada Savur, Ömerli ve Yeşilli ilçelerimizin kalkınması ile ilgili atmamız gereken her adımı atmaya hazırız."

Kaynak: AA

Son Dakika Politika AK Parti Heyeti Mardin'deki İlçelerde Ziyaretler Gerçekleştirdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement