AK Parti İl Başkanı Özcan, Cumhur İttifakı adaylarının listesini il seçim kuruluna teslim etti - Son Dakika
Politika

AK Parti İl Başkanı Özcan, Cumhur İttifakı adaylarının listesini il seçim kuruluna teslim etti

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Cumhur İttifakı adaylarının listesini Ankara İl Seçim Kuruluna teslim etti.

20.02.2024 19:22  Güncelleme: 19:29
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti İl Başkanı Özcan, Cumhur İttifakı adaylarının listesini il seçim kuruluna teslim etti

ANKARA - AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Cumhur İttifakı adaylarının listesini Ankara İl Seçim Kuruluna teslim etti.

Özcan, Cumhur İttifakı'nın aday listelerini Ankara İl Seçim Kurulu Başkanlığına teslim ettikten sonra yaptığı açıklamada, Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediyesi ve 25 ilçe adayı ile meclis üyelerinin yer aldığı listeyi tam bir şekilde teslim ettiklerini söyledi.

Yerel seçimlerde yarışacak diğer siyasi partilere de başarılar dileyen Özcan, "İnşallah hayırlı bir yarış olur ve seçmenimizi, vatandaşımızı; demokrasi yarışında kırmadan, incitmeden Türkiye'nin birliğini, beraberliğini ve güzel mozaiğini inşallah tesis ederek güzel bir şekilde demokrasilerini hep beraber yaşayacağımıza inancımız tamdır" dedi.

Özcan, 31 Mart günü yapılacak seçimler sonrası Cumhur İttifakı liderlerine güzel haber vermeyi dilediklerinin altını çizerek, Başkent'e yakışacak projeler sonucu Ankaralılarla güzel, refah ve huzurlu bir şekilde yaşamak istediklerini ifade etti.

Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK), 31 Mart'ta yarışacak olan adayların listelerini teslim etmek üzere siyasi partilere verdiği süre bugün saat 17.00 itibariyle son buldu.

AK Parti İl Başkanı Özcan, Cumhur İttifakı adaylarının listesini il seçim kuruluna teslim etti
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika AK Parti İl Başkanı Özcan, Cumhur İttifakı adaylarının listesini il seçim kuruluna teslim etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, gece gündüz çalışıyor
  13:07 Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, gece gündüz çalışıyor

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, gündüz vatandaşa temas ediyor, gece geç saatlere kadar daire başkanlıkları ile toplantılar düzenliyor. Bir an önce Balıkesir'i hak ettiği değere kavuşturmak için büyük mesai harcıyor.

 • Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, bayram tatilinin ardından vatandaşları makamında ağırladı
  13:06 Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, bayram tatilinin ardından vatandaşları makamında ağırladı

  Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde 31 Mart seçimlerinde belediye başkanlığına seçilen Gülşah Durbay, bayram tatilinin ardından vatandaşları makamında ağırladı. Başkan Durbay, tebrikleri kabul etmenin yanı sıra, vatandaşların talep ve isteklerini de dinledi.

 • Diyarbakır'da kadın cinayeti davasında ceza indirimi
  13:02 Diyarbakır'da kadın cinayeti davasında ceza indirimi

  Diyarbakır Bölge Adliye Mahkemesi, boşandığı eşi tarafından öldürülen Mihriban Altürk'ün katilini ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasından müebbet hapse çevirirken, müşterek kızlarını öldürmeye teşebbüsten verilen 20 yıl hapis cezasını ise 3 yıla düşürdü. Karara itiraz edecek olan avukatlar, sanığın pişmanlık belirtisi göstermediğini ve indirim almadan cezalandırılması gerektiğini belirtti.

 • Altınordu Belediyesi 787 Milyon TL Borçla Devralındı
  13:02 Altınordu Belediyesi 787 Milyon TL Borçla Devralındı

  Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, belediyenin 787 milyon TL borçla devralındığını açıkladı. Tepe, mali durumun içler acısı olduğunu belirterek, projeleri gerçekleştirmek için mali disiplini sağlayacaklarını söyledi.

 • Van'da terör örgütü PKK tarafından kız çocuğu dağa kaçırılan anne eylem yapacak
  12:55 Van'da terör örgütü PKK tarafından kız çocuğu dağa kaçırılan anne eylem yapacak

  Van'da terör örgütü PKK tarafından çocukları dağa kaçırılan aileler, Büyükşehir Belediyesi önünde eylem yapacak. Anne Nazlı Sancar, evladı için mücadelelerini sürdüreceklerini belirtti.

 • Konyaaltı Belediye Başkanı Personelle Bir Araya Geldi
  12:55 Konyaaltı Belediye Başkanı Personelle Bir Araya Geldi

  Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, merkez binada görev yapan personelle bir araya geldi. Başkan Kotan, 'Sizlerden tek isteğim işinizi layıkıyla yapmanız. Konyaaltı halkına hep birlikte hizmet edeceğiz' dedi.

 • Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, tebrik ziyaretlerine devam ediyor
  12:50 Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, tebrik ziyaretlerine devam ediyor

  Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, yeni dönem için kendisine tebrik ziyareti yapan kurum yetkililerini ve vatandaşları makamında ağırlamaya devam ediyor. Ünlü, ziyaretler kapsamında Sahil Güvenlik Güney Ege Komutanı SG Yarbay Akın Coşkunlar, Deniz Ticaret Odası Marmaris Şube Başkanı Halil Bağlı, DTO Marmaris Meclis Başkanı Esat Onur Tugay ve Marmaris Kent Konseyi Başkanı Ufuk Beytekin ile yöneticilerini ağırladı.

 • CHP'de Burcu Köksal'ın yerine Murat Emir Grup Başkanvekili seçildi
  12:49 CHP'de Burcu Köksal'ın yerine Murat Emir Grup Başkanvekili seçildi

  CHP'de Burcu Köksal'ın Afyon Belediye Başkanı seçilmesiyle boşalan Grup Başkanvekilliğine Ankara Milletvekili Murat Emir seçildi. Ankara Milletvekili Murat Emir, yapılan seçimde 66 milletvekilinin oyunu alarak grup başkanvekili oldu.

 • Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı, Yeni Seçilen Muhtarlarla Bir Araya Geldi
  12:48 Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı, Yeni Seçilen Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, seçimlerin ardından yeni seçilen muhtarlarla bir araya gelirken, vatandaşa hizmet noktasında el birliği ile çalışacaklarını söyledi. Kaymakam Bilici, seçilen muhtar ve ihtiyar heyeti üyelerini tek tek kutlarken, kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.

 • 17 seçmen olan köyün yeni muhtarı eşinden devraldı
  12:44 17 seçmen olan köyün yeni muhtarı eşinden devraldı

  Karabük'ün Ovacık ilçesinde yaşayan Kezban Şahintek, 3 dönemdir muhtarlık yapan eşinden görevi devralarak köyün yeni muhtarı oldu. Tek aday olarak seçime katılan Şahintek, 17 seçmenin bulunduğu köyde oyların tamamını alarak muhtar seçildi. Eşinin 15 yıldır muhtarlık yaptığı süre boyunca işlerin ilerleyişini öğrenen Şahintek, köyün eksikliklerini gidermek için çalışmalara başladı.


Advertisement