Bu ilçedeki bilboardlarda Erdoğan ve İmamoğlu yan yana - Son Dakika

Bu ilçedeki bilboardlarda Erdoğan ve İmamoğlu yan yana

27.01.2023 13:47

Bilecik gezisi kapsamında Bozüyük ilçesini ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafı birçok bilboardlara yapıştırılırken, yarın ilçeyi ziyaret etmesi beklenen İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun fotoğrafı da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanına yapıştırıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İBB Başkanı İmamoğlu, bir gün arayla Bilecik ve bazı ilçelerini ziyaret edecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün, Belediye Başkanı İmamoğlu'nun ise yarınki ziyaretleri öncesi birçok bilboardda ilanlar yayınlandı. Bozüyük ilçe merkezinin yanı sıra Bilecik il merkezinde de olduğu belirtilen birçok bilboardda Erdoğan ve İmamoğlu'nun fotoğrafları yan yana yapıştırıldı, gezi programları hakkında bilgiler verildi.

Aynı bilboardlarda Erdoğan ve İmamoğlu'nun fotoğrafları yan yana

"İKİSİ DE YAKIŞIKLI İNSANLAR"

İsmet İnönü caddesi üzerindeki iki fotoğrafın aynı bilboardda olmasını değerlendiren Erhan Köprülü isimli vatandaş, "Seçim sürecindeyiz, iki partinin adayı olabilir. Ekrem İmamoğlu da aday olabilir diğer kişi de Cumhurbaşkanı o da aday olabilir. Demokrasi olan ülkede belediye başkanı gezebilir. Bence sıkıntı yok. Gezmesi demokrasi için güzel. İkisi de yakışıklı insanlar" dedi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR (2)
  • zuba kuba: biri İST. Belediye başkanı biri de TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEV. BAŞKANI... Cevap Yaz 17 22 Yayından Kaldır
  • Ahmet Demir: yakışana yakışıyor be R Cevap Yaz 14 20 Yayından Kaldır
500
Milli Güvenlik Kurulu toplantısı sona erdi! Yayınlanan bildiride seçim vurgusu Milli Güvenlik Kurulu toplantısı sona erdi! Yayınlanan bildiride seçim vurgusu Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum, Gaziantep'te konuştu Açıklaması Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum, Gaziantep'te konuştu Açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Sıfır Atık Günü' mesajı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Sıfır Atık Günü' mesajı

Son Dakika Politika Bu ilçedeki bilboardlarda Erdoğan ve İmamoğlu yan yana - Son Dakika


Advertisement