Bakan Akar Şanlıurfa'da incelemelerde bulundu - Son Dakika

Bakan Akar Şanlıurfa'da incelemelerde bulundu

17.03.2023 19:11

- Bakan Akar Şanlıurfa'da incelemelerde bulundu Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sel felaketinin yaşandığı Şanlıurfa'da Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte Balıklıgöl ve Karakoyun Deresinin geçtiği mahallelerde incelemelerde bulundu.

- Bakan Akar Şanlıurfa'da incelemelerde bulundu

ŞANLIURFA - Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sel felaketinin yaşandığı Şanlıurfa'da Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte Balıklıgöl ve Karakoyun Deresinin geçtiği mahallelerde incelemelerde bulundu.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, sel felaketinin yaşandığı Şanlıurfa'da sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Bakan Akar'a kent genelinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Balıklıgöl incelemelerinin ardından Bakan Akar ve beraberindekiler daha sonra selin en çok etkilediği Karakoyun Mahallesine geçti. Bakan Akar, burada selden etkilenen vatandaşları ziyaret etti.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'a Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de eşlik etti.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Akraba ailelerin tarla kavgasında silahlar konuştu! Ölü ve yaralılar var Akraba ailelerin tarla kavgasında silahlar konuştu! Ölü ve yaralılar var Şanlıurfa'da akrabalar arasındaki silahlı kavgada 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı Şanlıurfa'da akrabalar arasındaki silahlı kavgada 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı Şanlıurfa'da silahlı kavga: 1 ölü, 5 yaralı Şanlıurfa'da silahlı kavga: 1 ölü, 5 yaralı

Son Dakika Politika Bakan Akar Şanlıurfa'da incelemelerde bulundu - Son Dakika


Advertisement