Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow ile görüştü - Son Dakika
Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temasları kapsamında bulunduğu Gambiya'da mevkidaşı Adama Barrow ile bir araya geldi.

27.01.2020 20:30  Güncelleme: 20:36
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temasları kapsamında bulunduğu Gambiya'da mevkidaşı Adama Barrow ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cezayir temaslarını tamamlamasının ardından Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow'un daveti üzerine geldiği Gambiya'da, mevkidaşı Adama Barrow ile baş başa görüşme gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Gambiya'da, eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, MİT Başkanı Hakan Fidan, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın eşlik ediyor. - BANJUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow ile görüştü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • İçişleri Bakanı: Çanakkale'deki Depremde Olumsuz Bir Durum Yok
  22:06 İçişleri Bakanı: Çanakkale'deki Depremde Olumsuz Bir Durum Yok

  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Çanakkale'de meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen 4,9 büyüklüğündeki depremde an itibarıyla olumsuz bir durum olmadığını açıkladı. Bakan Yerlikaya, AFAD ve ilgili kurumların saha taramalarına başladığını ve gelişmeleri takip ettiklerini belirtti. Depremden etkilenen vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Bakan Yerlikaya, Allah'ın ülkeyi ve milleti afetlerden korumasını diledi.

 • Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yeni projelerini tanıttı
  22:01 Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yeni projelerini tanıttı

  Kocasinan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, bir otelde düzenlenen toplantıda yeni projelerini kamuoyu ile paylaştı. Çolakbayrakdar, Kocasinan için çözüm odaklı, proje odaklı ve insan odaklı çalışmalar yapacaklarını vurguladı. 5 yılda 1,5 milyon metrekare park, 3,5 milyon metrekare orman alanı ve organik pazar gibi projelerin hayata geçirileceği belirtildi.

 • Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan: Samsunumuza, 17 ilçemize ortak akılla hizmet edeceğiz
  21:32 Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan: Samsunumuza, 17 ilçemize ortak akılla hizmet edeceğiz

  AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Vezirköprü ve Havza programlarında vatandaşlarla buluştu. Doğan, Samsun ve 17 ilçe için ortak akılla hizmet edeceklerini belirtti.

 • Çatak Kaymakamı Sercan Sakarya, Bilgi Mahallesini ziyaret etti
  21:29 Çatak Kaymakamı Sercan Sakarya, Bilgi Mahallesini ziyaret etti

  Çatak Kaymakamı Sercan Sakarya, beraberindeki kurum amirleriyle birlikte Bilgi Mahallesini ziyaret etti. Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Sakarya, sorun ve talepleri dinledi ve kapılarının her zaman vatandaşa açık olduğunu belirtti. Sakarya, ziyaretin ardından şehit yakınlarına da ziyarette bulundu.

 • KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Almanları ülkesini ziyaret etmeye çağırdı
  21:09 KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Almanları ülkesini ziyaret etmeye çağırdı

  KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen bir forumda konuşarak, KKTC'nin doğal güzelliklerini ve kültürünü tanıtmak için Almanları ülkesini ziyaret etmeye çağırdı. Tatar, KKTC'nin turizm potansiyelini vurgulayarak, turizmin küresel barış için önemli bir rol oynadığını ifade etti.

 • İran'daki parlamento seçimlerinde radikaller çoğunluğu kazandı
  21:00 İran'daki parlamento seçimlerinde radikaller çoğunluğu kazandı

  İran'da yapılan parlamento seçimlerinde katılımın rekor düzeyde düşük olduğu ve radikal adayların çoğunluğu kazandığı bildirildi. İçişleri Bakanı Ahmed Vahidi, 61 milyon seçmenden sadece 25 milyonunun oy kullandığını açıkladı. Seçimlerin, ülkenin tarihindeki en büyük protesto dalgası olan Mahsa Amini eylemleri sonrası gerçekleştiği belirtildi. Uzmanlar, düşük katılımın siyasete duyulan hayal kırıklığının bir göstergesi olduğunu vurguladı. İran'ın resmi seçim kurulu, parlamentodaki 290 sandalyeden 245'inin ilk turda belirlendiğini duyurdu. Kazanan adayların çoğunluğunun muhafazakar tutucular olduğu ifade edildi.


Advertisement