AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Eroğlu, Mardin Valiliğini ziyaret etti - Son Dakika

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Eroğlu, Mardin Valiliğini ziyaret etti

30.11.2022 15:32

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, Mardin Valiliğini ziyaret etti.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, Mardin Valiliğini ziyaret etti.

Valilik Şeref Defterini imzalayan Eroğlu, Vali Mahmut Demirtaş ile görüştü.

Eroğlu, Mardin'de geçmiş yıllarda su ve yol konularında ciddi problemler olduğunu belirterek, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın riyasetinde arazide yaptıkları incelemelerin ardından Beyazsu isale hattını şehre kazandırdıklarını, bu arada hattın geçiş güzergahında bulunan yolda da çalışma gerçekleştirerek dar olan yolu genişlettiklerini söyledi.

20 yılda Mardin'e 65 milyar lira yatırım yapıldığını ifade eden Eroğlu, "Modern sulamaları getirdik. Burası çok verimli topraklar. Şanlıurfa'dan Mardin'e kadar dünyanın en büyük suni kanalını inşa ettik. 221 kilometrelik kanal inşa ettik. Gerçekten muhteşem oldu. Mardin ve ilçelerinde çok daha güzel işler yapılacak. Mardin çok güzelleşti, havası değişti." dedi.

Vali Demirtaş'ın Mardin için bir şans olduğunu dile getiren Eroğlu, çalışmaları ve vatandaşa olan yakın ilgilisiyle Demirtaş'ı takdir ettiğini kaydetti.

Vali Demirtaş ise ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Eroğlu'na Mardin'e sunulan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
AK Parti Milletvekili Taş ile ailesinden 20 kişi depremde hayatını kaybetti AK Parti Milletvekili Taş ile ailesinden 20 kişi depremde hayatını kaybetti AK Parti Milletvekili Taş ile ailesinden 20 kişi depremde hayatını kaybetti AK Parti Milletvekili Taş ile ailesinden 20 kişi depremde hayatını kaybetti Adıyaman'da depremde enkazda kalan AK Parti Milletvekili Yakup Taş'ın cenazesine ulaşıldı Adıyaman'da depremde enkazda kalan AK Parti Milletvekili Yakup Taş'ın cenazesine ulaşıldı

Son Dakika Politika AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Eroğlu, Mardin Valiliğini ziyaret etti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement