Son Dakika Son Dakika Son Dakika
İstanbul'da motosikletli sürücülere yönelik denetim yapıldı - Son Dakika

İstanbul'da motosikletli sürücülere yönelik denetim yapıldı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından il genelinde motosikletli sürücülere yönelik gerçekleştirilen polis denetiminde ruhsat, plaka, muayene, trafik sigortası ve kask denetimi kontrolü yapıldı. Beşiktaş, Küçükçekmece, Bahçelievler ve Bağcılar'da motosikletli şahıslara yönelik sabit yol uygulaması gerçekleştirildi. Uygulama noktalarında, ruhsat, plaka, muayene, trafik sigortası ve kask denetimi yapıldı. Ekipler, sürücü ve yolcuların Genel Bilgi Toplama (GBT) kontrollerini gerçekleştirerek üst araması yaptı. Uygulamalar gece saat 04.00'e kadar devam etti.

26.09.2023 - 01:40,  Güncelleme: 01:40

İstanbul'da motosiklet sürücülerine yönelik asayiş uygulaması gerçekleştirildi

İSTANBUL - İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından il genelinde motosikletli sürücülere yönelik gerçekleştirilen polis denetiminde ruhsat, plaka, muayene, trafik sigortası ve kask denetimi kontrolü yapıldı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü; Beşiktaş, Küçükçekmece, Bahçelievler ve Bağcılar'da motosikletli şahıslara yönelik sabit yol uygulaması gerçekleştirdi.

İlçe emniyet müdürlükleri ile Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme Şube Müdürlükleri ve bekçilerin katıldığı uygulama noktalarında, ruhsat, plaka, muayene, trafik sigortası ve kask denetimi yapıldı. Uygulamada durdurulan motosikletler, ekipler tarafından didik didik arandı. Ekipler, sürücü ve yolcuların Genel Bilgi Toplama kontrollerini gerçekleştirerek üst araması yaptı.

Akşam saat 23.00'te başlayan uygulamaların gece saat 04.00'e kadar devam edeceği öğrenildi.

İstanbul\'da motosikletli sürücülere yönelik denetim yapıldı
Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Politika İstanbul'da motosikletli sürücülere yönelik denetim yapıldı - Son Dakika


Advertisement