Seccadeye ayakkabı ile basması gündem olan Kılıçdaroğlu'ndan yeni açıklama: Operasyon yapıyorlar - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Seccadeye ayakkabı ile basması gündem olan Kılıçdaroğlu'ndan yeni açıklama: Operasyon yapıyorlar

01.04.2023 21:06

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, seccadeye ayakkabı ile bastığı fotoğrafı üzerinden kendisini eleştirenlere yanıt verdi. İktidar temsilcilerinin kendisine operasyon yaptığını belirten Kılıçdaroğlu, "Yerdeki seccadeyi görmedim. Ben onların operasyonunu umursamam. Ben samimi olarak üzgünüm, bunu ifade edeyim. Ailem hiçbir kutsala saygısızlık etmez. Bu benim hayat tarzıma, varoluşuma aykırı. Böyle iftiralardan, operasyonlardan siz samimi Müslümanlara sığınıyorum" dedi.

Millet İttifakı, Saadet Partisi'nin ev sahipliğindeki iftar etkinliğinde buluştu. Programda konuşan cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, seccadeye ayakkabı ile bastığı fotoğraf üzerinden yapılan eleştirilere yanıt verdi.

"BEN SAMİMİ OLARAK ÜZGÜNÜM"

İktidar tarafından hedef gösterildiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, "Yerdeki seccadeyi görmedim. O kare üzerinden operasyon yapıyorlar. Açıkça söyleyeyim. Ben onların operasyonunu umursamam. Ben samimi olarak üzgünüm, bunu ifade edeyim." dedi.

"AİLEM ASLA VE ASLA HİÇBİR KUTSALA SAYGISIZLIK ETMEZ"

Kılıçdaroğlu sözlerine şöyle devam etti: "Ailem, eşim, çocuklarımız asla ve asla hiçbir kutsala saygısızlık etmez bunu da bilmenizi isterim. Bu benim hayat tarzıma, varoluşuma aykırı. Böyle iftiralardan, operasyonlardan siz samimi Müslümanlara sığınıyorum"

NE OLMUŞTU?

Kılıçdaroğlu'nun katıldığı bir iftar programında verdiği poz tartışma yarattı. Kılıçdaroğlu'nun seccadeye ayakkabı ile basması gündem oldu. Görüntüler üzerine sosyal medyadan açıklama yapan Kılıçdaroğlu, "Üzgünüm, seccadeyi göremediğim için çok üzgünüm. Dünyada kimseyi incitmek istemem, hele milletimi asla. Buradan istismarcılık yapanları ve kullandıkları propaganda aparatlarını da milletimizin vicdanına bırakıyorum." ifadelerini kullandı. Ancak Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafı iktidar kanadının tepkisini çekti.

YORUMLAR (28)
  • Fikri : Operasyon muş.. Ramazan Mübarek gün, Ayakkabıyla Seccadeye Basmasının Bahanesinide bulmuş.. He orda 4 kişiydiniz. Dördünüzde kördünüz, fakat 0perasyona uyandınız. Operasyonu farkettiniz öylemi. Seccadeyi farkedemeyen, operasyonu şıp diye farkediyor. Cevap Yaz 20 2 Yayından Kaldır
  • Fikri : Sen kimmm... Operasyon kim.. 0perasyona değecek biri sanıyor kendisini. Merak etme.. kimse zahmete girip sana bu Mubarek Ramazanda Operasyon yapıpta günaha, zahmete girmez.. Cevap Yaz 18 1 Yayından Kaldır
  • Fikri : Tuvalette su bulamasa Operasyon yapıyorlar diyecek.. Cevap Yaz 17 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Millet İttifakı'nın Durumu Belirsizliğini Koruyor Millet İttifakı'nın Durumu Belirsizliğini Koruyor

Son Dakika Politika Seccadeye ayakkabı ile basması gündem olan Kılıçdaroğlu'ndan yeni açıklama: Operasyon yapıyorlar - Son Dakika


Advertisement