Sinan Oğan'ın lüks malikanesi ilk kez görüntülendi: Burası 1 milyon dolardan fazla eder - Son Dakika
Politika

Sinan Oğan'ın lüks malikanesi ilk kez görüntülendi: Burası 1 milyon dolardan fazla eder

2023 genel seçimlerinde Zafer Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı olduktan sonra 2. turda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleyen Sinan Oğan'ın mal varlığı uzun zamandır tartışma konusu. Seçim sonrası Ankara Gölbaşı'nda 800 m2'den oluşan bir malikaneyi 30 milyon TL'ye satın aldığı iddia edilen Oğan'ın konuk olduğu bir programda malikanesinin 1 milyon dolardan fazla ettiğini, futbol ve voleybol sahasının olduğunu söylemesi gündem oldu.

02.04.2024 10:01  Güncelleme: 10:34
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Geçtiğimiz genel seçimlerde Cumhurbaşkanı adayı olduktan sonra 2. turda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a verdiği destekle gündem olan Sinan Oğan'ın seçimin ardından servetine servet kattığı iddiaları uzun süredir gündemde.

LÜKS EVİNİN KAPILARINI AÇTI

Seçimin ardından Ankara Gölbaşı'nda 7 dönümlük arsa ve 800 m2'den oluşan bir malikaneyi 30 milyon lira ödeyerek satın aldığı iddia edilen Oğan, lüks evinin kapılarını Azerbaycan'da yayın yapan bir programa açtı.

Sinan Oğan'ın lüks malikanesi ilk kez görüntülendi: Burası 1 milyon dolardan fazla eder

"FUTBOL VE VOLEYBOL SAHASI VAR"

Evinin bahçesinden görüntüler yayınlanan Oğan röportaj sırasında "Burası 1 milyon dolardan fazla eder. İçinde futbol ve voleybol sahası var, açık hava sineması var" dedi.

Sinan Oğan'ın lüks malikanesi ilk kez görüntülendi: Burası 1 milyon dolardan fazla eder

AZERİ GAZETECİNİN SORUSUNA GÜLEREK YANIT VERDİ

Azeri medya mensubunun, "Ben 1 milyon dolarlık bir bahçeye mi gelirdim, eve mi gelirdim?" sorusu üzerine ise Oğan gülerek "Burası 1 milyon dolardan daha fazla eder. Aşağıda bizim birazdan oraya da bakarız. Futbol sahamız var. Kızım voleybola gidiyor. Ufak bir voleybol sahamız var. Yani burası büyük bir yer. Geniş bir yer. O yüzden yani buraya bir milyon dolar verseler vermem" dedi.

GÖRÜNTÜLER GÜNDEM OLDU

Sinan Oğan'ın lüks malikanesinde verdiği röportaj ve sarf ettiği sözler kısa sürede gündem oldu.

Sinan Oğan\'ın lüks malikanesi ilk kez görüntülendi: Burası 1 milyon dolardan fazla eder

Son Dakika Politika Sinan Oğan'ın lüks malikanesi ilk kez görüntülendi: Burası 1 milyon dolardan fazla eder - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (29)

 • Mahmut Kartal: Tebrik etmek gerekiyor. Oyları hiç değilse güzel paraya satmış... 479 43 Yanıtla Kemsl: Bu kafanız hep böyle çalışıyor. imamoğlu'nun daire ve işyeri sayısını biliyor musun? bilirsin de laf soyleyemezsin. 184 356 Gursel kalen: İmamoğlu’nun babadan gelme bir zenginliği var. Siyasete girdikten sonra zengin olmadı. Yani bir yüzükle gelip dünyanın en zenginleri arasına girenlerden değil. 274 52 Nurcan Pehlivan: Gürsel kalan kardeş Turgut Altınok'da babadan zengin onu neden söylemediniz. Abarttınız. Sence Ekrem hiç yememiş midir? Mesela İstanbul'un parasını sadece İstanbul'a mı harcamıştır?? 68 160 Can Vatan: İnşallah Helal Kazançdır Yoksa Mezarda Hesabını Vermekde Var. 81 0 Zafer El: kemsll ortakmisin 16 9
 • Mehmet Atilgan: ULAN SANA GUVENDİK OY VERDİK DAVANİ SATTİN ORTADA YOKSUN NEYE KARŞILIK DESTEK VERDİN Bİ UMİT ÖZDAĞ KADAR OLAMADİN 324 32 Yanıtla
 • AKN OGZ: Plana sadık kalmış 323 20 Yanıtla
 • Seyyidali Can: Bu ülkede en çok vatan millet bayrak diyen adamdan uzak duracaksın 294 15 Yanıtla
 • Hüseyin Ermurat: Normal artık savası zenginler başlatır fakirler ölür 249 8 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız
 • Kırgızistan'da kitlesel ayaklanma şüphesiyle aranan iş adamı yakalandı
  09:49 Kırgızistan'da kitlesel ayaklanma şüphesiyle aranan iş adamı yakalandı

  Kırgızistan'da kitlesel ayaklanma yoluyla iktidarı devirmeye yönelik hazırlık yaptığı şüphesiyle aranan iş adamı İmamidin Taşov'un yakalandığı bildirildi. Taşov, iktidarı ele geçirmek amacıyla sosyal ağlar üzerinden halkı yanıltmaya çalışıyordu. Güvenlik güçleri, darbe hazırlığına finansman sağladığı tespit edilen Taşov'u gözaltına aldı.

 • İnegöl'de Gazze için yürüyüş düzenlendi
  09:40 İnegöl'de Gazze için yürüyüş düzenlendi

  İnegöl Sivil Toplum Platformu öncülüğünde binlerce kişi Gazze'ye destek için yürüyüş düzenledi. İsrail'e öfke kustular.

 • Bayburt Valisi Mustafa Eldivan, Belediye Başkanı Mete Memiş'i ziyaret etti
  09:37 Bayburt Valisi Mustafa Eldivan, Belediye Başkanı Mete Memiş'i ziyaret etti

  Bayburt Valisi Mustafa Eldivan, Belediye Başkanı Mete Memiş'i makamında ziyaret etti. Vali Eldivan ziyarette Başkan Memiş'in göreve başlamasının Bayburt'a hayırlı olması temennisinde bulunarak, görevinde başarılar diledi. Başkan Memiş ise ziyaretlerinden dolayı Vali Eldivan'a teşekkür ederek, 'Valimiz sağ olsunlar incelik gösterdiler. Tüm kurum ve kuruluşlarımız ile iş birliği halinde güzel hizmetler yapacağız. Bayburt'umuzun teveccühü ile görevimize başladık. İnşallah bu teveccühü Bayburt'umuza hizmet olarak döndüreceğiz' şeklinde konuştu.

 • Kayseri'de Terörle Mücadele Operasyonu: 16 Kişiye İşlem Yapıldı
  09:25 Kayseri'de Terörle Mücadele Operasyonu: 16 Kişiye İşlem Yapıldı

  Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Teröre Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, son 1 haftada terör soruşturmaları kapsamında 16 kişiye işlem yapıldı. FETÖ, PKK/KCK, DHKP-C ve DEAŞ terör örgütleriyle bağlantılı olan bu kişilere gerekli yasal işlemler yapıldı. Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü, terörle mücadelede hukuk devleti ilkelerine bağlı ve insan haklarına saygılı bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

 • Erdoğan 12 yıl sonra Irak'a gidiyor! 20'den fazla anlaşma imzalanacak
  09:24 Erdoğan 12 yıl sonra Irak'a gidiyor! 20'den fazla anlaşma imzalanacak

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart seçimlerinin ardından ilk yurt dışı ziyaretini bugün Irak'a yapacak. 12 yılın ardından gerçekleşecek ziyarette Erdoğan Bağdat'ta merkezi hükümet, Erbil'de Kürt Bölgesel Yönetimi ile görüşecek. Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, "Erdoğan'ın Irak ziyaretinde 20'den fazla anlaşmanın imzalanması için ön mutabakatlar tamamlandı" dedi.

 • Akçakoca Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2024 yılı Nisan ayı olağan genel kurulu yapıldı
  09:22 Akçakoca Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2024 yılı Nisan ayı olağan genel kurulu yapıldı

  Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2024 yılı Nisan ayı olağan genel kurulu Akçakoca'da gerçekleştirildi. Kaymakam ve ilçe protokolünün katılımıyla yapılan genel kurulda, ilçede yapılan çalışmalar ele alındı ve muhtarların talepleri ve sorunları da dikkate alınarak 2024 yılı yatırım programı oluşturuldu.

 • Kayseri'de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Operasyonu: 28 Kişiye İşlem Yapıldı
  09:17 Kayseri'de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Operasyonu: 28 Kişiye İşlem Yapıldı

  Kayseri'de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ekipleri tarafından 15-21 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen operasyonlarda, 4 adet cep telefonu, 3 adet sahte çek, 65 bin 200 dal doldurulmuş makaron, 10 kilogram nargile tütünü, 1 adet antitank lav silahı, 1 adet el bombası, 9 adet ruhsatsız tabanca, 3 adet ruhsatsız tüfek, 3 adet tarihi eser niteliğinde tüfek, 69 adet farklı çap ve markalarda fişek, 231 adet çeşitli dönemlere ait sikke, 12 adet çeşitli dönemlere ait kılıç, 43 adet mızrak ve ok ucu, 2 adet taş sütun, 1 adet İslami döneme ait miğfer takımı, 76 adet tarihi eser niteliği taşıyan obje ve 5 adet el telsizi ele geçirildi. Ayrıca, aranan şahıslar çerçevesinde 21 kişi yakalandı ve toplam 13 olayda 28 şahsa işlem yapılarak, şahıslar adli makamlara sevk edildi.

 • Nevşehir'de Seçim Sonrası Pompalı Tüfekle Kutlama
  09:15 Nevşehir'de Seçim Sonrası Pompalı Tüfekle Kutlama

  Nevşehir'de yapılan seçimler sonrası desteklediği adayın kazanması üzerine bir kişi pompalı tüfekle rast gele ateş açarak kutlama yaptı. Olay cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

 • Akçakoca Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2024 yılı Nisan ayı olağan genel kurulu yapıldı
  09:06 Akçakoca Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2024 yılı Nisan ayı olağan genel kurulu yapıldı

  Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2024 yılı Nisan ayı olağan genel kurulu Akçakoca'da gerçekleştirildi. Kaymakam ve ilçe protokolünün katılımıyla yapılan genel kurulda, ilçede yapılan çalışmalar ele alındı ve muhtarların talepleri ve sorunları da dikkate alınarak 2024 yılı yatırım programı oluşturuldu.

 • Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır Türk Bayraklarıyla teşekkür turu attı
  09:06 Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır Türk Bayraklarıyla teşekkür turu attı

  Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, Türk Bayraklarıyla ilçede teşekkür turu attı. Üstü açık otobüsle gerçekleştirilen tura, belediyenin tüm birim müdürleri ve her birimden üniformalarıyla temsili personel katıldı.

 • Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal, ilçe meydanında mevlid okuttu
  09:04 Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal, ilçe meydanında mevlid okuttu

  Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal, ilçe meydanında düzenlenen programa yoğun ilgi gösteren halka mevlid okuttu.


Advertisement