Tartışmalara noktayı koydu! HÜDA PAR'lı Serkan Ramanlı, Meclis'te yemin etti - Son Dakika

Tartışmalara noktayı koydu! HÜDA PAR'lı Serkan Ramanlı, Meclis'te yemin etti

Son Güncelleme: 02.06.2023 18:50

TBMM Genel Kurulu, 28. Dönem Milletvekili Ant İçme Töreni için toplandı. HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Serkan Ramanlı da yemin metnini okudu. Seçim sürecinde HÜDA PAR vekillerinin yemin metnini okumayacağı iddia edilmiş, vekiller bu iddiaları reddetmişti.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu, 28. Dönem Milletvekili Ant İçme Töreni için toplandı. Devlet Bahçeli ile başlayan yemin töreni, diğer vekillerin tek tek kürsüye çıkması ile devam ediyor.

YEMİN ETTİ

Seçime AK Parti listesinden giren HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı, Batman Milletvekili Serkan Ramanlı da kürsüye çıkıp yemin metnini okudu.

Tüm gözler onların üzerindeydi! HÜDA PAR Sözcüsü Serkan Ramanlı, TBMM'de milletvekili yemin metnini okudu

İDDİALAR GÜNDEM OLMUŞTU

Seçim sürecinde HÜDA PAR vekillerinin yemin metnini okumayacağı iddia edilmiş, parti kaynakları bu söylemleri reddetmişti.

YAPICIOĞLU YALANLAMIŞTI

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu da geçtiğimiz günlerde TBMM'de yapılacak milletvekili yemin töreniyle ilgili, "Milletvekili yeminini elbette okuyacağız. Herhangi bir ekleme veya çıkarma yapma gibi bir düşüncemiz yok, böyle bir şey mümkün de değil. Milletimize en iyi şekilde hizmet etmek için buraya geldik, şov yapmaya gelmedik" demişti.

Son Dakika Politika Tartışmalara noktayı koydu! HÜDA PAR'lı Serkan Ramanlı, Meclis'te yemin etti - Son Dakika


Advertisement