Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, partisinin Adana İl Kongresi'nde konuştu - Son Dakika

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, partisinin Adana İl Kongresi'nde konuştu

26.06.2022 18:16

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, "Sanayide ve tarımda üreten bir Türkiye modeliyle Türk halkının önüne çıkıyoruz.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, "Sanayide ve tarımda üreten bir Türkiye modeliyle Türk halkının önüne çıkıyoruz." dedi.

Özdağ, kentteki temasları kapsamında Sefa Özler Caddesi'nde esnafı ziyaret etti.

Ziyaret sırasında bir vatandaşın eleştirisiyle karşılaşan Özdağ, bir süre vatandaşla görüştükten sonra partisinin olağan il kongresinin yapılacağı Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezine geçti.

Özdağ, 1. Olağan İl Kongresi'ndeki konuşmasında, partilerinin Türk siyasetinde dengeleri yeniden kurduğunu söyledi.

Türkiye'deki sığınmacılar konusuna değinen Özdağ, şöyle devam etti:

"Yeni gelişleri engellemek için 'Anadolu Kalesi' diye bir projemiz var. Bu projenin bir bölümü mevcutları geri gönderme projesi. Mevcutların geri gönderilmesiyle ilgili hukuki, siyasi ve idari düzenlemeyi hazırladık…. Yarın Hatay'ın Reyhanlı ilçesine gidiyorum. Türkiye- Suriye sınırına iktidara geldiğimizde tamamlamak üzere ilk mayını yerleştireceğiz. Buradan da bütün dünyaya duyuruyoruz."

Sığınmacılar için yapılan harcamayı eleştiren Özdağ, Türkiye'yi yeniden inşa edecek programa ve kadroya sahip olduklarını ifade etti.

Türkiye geneline sanayiyi yayacaklarını dile getiren Özdağ, "Sanayide ve tarımda üreten bir Türkiye modeliyle Türk halkının önüne çıkıyoruz. Biz kaynağı AVM'lere, rezidanslara değil fabrikalara ve laboratuvarlara aktaracağız." ifadelerini kullandı.

Özdağ, kongrenin ardından Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'nda partisinin il başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirdi, daha sonra partililerle konvoyla şehir turu yaptı.

YORUMLAR
500
Altın ve başlık parası ile kayıplara karışan sahte gelin yakayı ele verdi Altın ve başlık parası ile kayıplara karışan sahte gelin yakayı ele verdi Bakan Nureddin Nebati akaryakıt fiyatlarıyla ilgili konuştu: Umut ediyorum daha da aşağı iner Bakan Nureddin Nebati akaryakıt fiyatlarıyla ilgili konuştu: Umut ediyorum daha da aşağı iner Görüntüler tartışma yaratmıştı! Cemevindeki tabloların yerinin değiştirildiği iddialarına yönelik ilk açıklama geldi Görüntüler tartışma yaratmıştı! Cemevindeki tabloların yerinin değiştirildiği iddialarına yönelik ilk açıklama geldi
Kaynak: AA

Son Dakika Politika Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, partisinin Adana İl Kongresi'nde konuştu - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement