Son dakika Sebahattin Özdemir haberleri, Sebahattin Özdemir son dakika, son dakika Sebahattin Özdemir

Son Dakika Sebahattin Özdemir Haberleri

 • Havza'da Berat Kandili Programı Düzenlendi
  25 Şub Havza'da Berat Kandili Programı Düzenlendi

  Havza Müftülüğü tarafından Berat Kandili dolayısıyla düzenlenen programda mevlit okundu ve dua edildi. Programa katılan siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları vatandaşların kandilini kutladı. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Berat Kandili mesajında huzur ve esenlik dileklerini iletti.

 • Havza'da Rezerv Yapı Projesi kapsamında iş merkezi inşası başladı
  14 Şub Havza'da Rezerv Yapı Projesi kapsamında iş merkezi inşası başladı

  Havza Belediyesi, afet riski taşıyan alanların dönüşümü için Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yaptırılan iş merkezinin inşası için temel kazı çalışmalarına başladı. İş merkezi, Hacı Osman Deresi'nin üzerinin açılması amacıyla yapılan çalışmaların ardından tamamlanacak.

 • Havza'da Değirmenüstü ile İnönü mahallelerini birbirine bağlayacak sanayi köprüsü ve bağlantı yolu için çalışmalar başladı
  14 Şub Havza'da Değirmenüstü ile İnönü mahallelerini birbirine bağlayacak sanayi köprüsü ve bağlantı yolu için çalışmalar başladı

  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, sanayi köprüsü ve bağlantı yolunun ilçedeki trafik yükünün azalması için önemli olduğunu belirterek, köprünün tamamlanmasıyla bölgede ulaşımın kolaylaşacağını ve ilçenin gelişimine büyük katkı sağlanacağını söyledi.

 • Havza Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryeri Kısmi Olarak Hizmete Açıldı
  13 Şub Havza Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryeri Kısmi Olarak Hizmete Açıldı

  Havza Belediyesi tarafından yapılan Havza Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryeri'nin büyük bölümü tamamlandı ve kısmi olarak hizmet vermeye başladı. Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, pazar yerini ziyaret ederek pazarcı esnafıyla sohbet etti. Pazar yerinde hijyen kuralları ve fiyat etiketi konularında uyarılar yapılırken, pazarcı esnafına çöp poşeti dağıtımı da gerçekleştirildi. Özdemir, pazar yerinin tamamlanmasıyla birlikte halkın yağışlı havalarda çamurdan, yazın ise sıcaktan korunacağını belirtti ve esnaflardan pazar yerini temiz tutmalarını ve kurallara uymalarını istedi.

 • Havza'da sel ve taşkın riskine karşı Hacı Osman Deresi'nin ıslah edilmesi çalışmaları kapsamında iş merkezi yapımı için yer teslimi yapıldı
  12 Şub Havza'da sel ve taşkın riskine karşı Hacı Osman Deresi'nin ıslah edilmesi çalışmaları kapsamında iş merkezi yapımı için yer teslimi yapıldı

  Havza Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Rezerv Yapı Projesi kapsamında, sel ve taşkın riskine karşı Hacı Osman Deresi'nin ıslah edilmesi çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda, 56 iş yerinden oluşan yeni iş merkezinin yapımı için yaklaşık 3 bin 500 metrekarelik alan yüklenici firmaya teslim edildi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, yapılan çalışmaların ardından iş merkezinin inşaatına kısa sürede başlanacağını belirtti.

 • Havza'da Şehir İçi Trafik Düzenlemeleri İçin Saha İncelemesi Yapıldı
  09 Şub Havza'da Şehir İçi Trafik Düzenlemeleri İçin Saha İncelemesi Yapıldı

  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Kadir Gürkan ve diğer yetkililer, şehir içi trafiğin rahatlatılması ve trafik güvenliğini artırmaya yönelik yapılacak düzenlemeler öncesi saha incelemesi gerçekleştirdi. İnceleme sırasında otopark bölgeleri, dolmuş ve minibüs park yeri gibi konular görüşüldü. Özdemir, ilçenin nüfusunun artmasıyla birlikte trafik akışının ve güvenliğinin sağlanması için düzenlemeler yapmanın önemli olduğunu belirtti.

 • Havza Belediyesi, Hizmet-İş Sendikası ile toplu iş sözleşmesi imzaladı
  08 Şub Havza Belediyesi, Hizmet-İş Sendikası ile toplu iş sözleşmesi imzaladı

  Havza Belediyesi, Hizmet-İş Sendikası ile toplu iş sözleşmesi imzaladı. Yapılan sözleşmeyle belediye kadrolu işçilere yüzde 75, şirket işçilerine ise yüzde 60 zam yapıldı. Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, işçilerin hak ettikleri kazanımları vurgulayarak, toplu iş sözleşmesinin hayırlı olmasını diledi. Hak-İş ve Hizmet-İş Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun ise Belediye Başkanı Özdemir'e teşekkür etti.

 • Miraç Kandili dolayısıyla Havza Müftülüğü tarafından program düzenlendi
  07 Şub Miraç Kandili dolayısıyla Havza Müftülüğü tarafından program düzenlendi

  Havza Müftülüğü tarafından Miraç Kandili dolayısıyla düzenlenen programda, Kevser Camisi'nde mevlit okundu ve dua edildi. Namaz sonrası Havza Belediyesi ve Havza Ülkü Ocakları tarafından vatandaşlara tatlı ikram edildi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Miraç Kandili'nin Müslüman alemi için önemli bir zaman dilimi olduğunu vurgulayarak, bu manevi geceden en iyi şekilde istifade edilmesi gerektiğini belirtti.

 • Havza'da Lisanslı Depoculuk Uygulaması Hayata Geçirildi
  31 Oca Havza'da Lisanslı Depoculuk Uygulaması Hayata Geçirildi

  Samsun'un Havza İlçe Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza'da lisanslı depoculuk uygulamasının hayata geçirilmesi ile çiftçilerin kazanacağını söyledi. Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, lisanslı depoculuk uygulamasını hayata geçirmek amacıyla 13 bin metrekare alanda 3 bin 400 tonluk 12 silo ile toplam 40 bin ton kapasiteli olacak lisanslı bir depo kuran firmayı ziyaret etti. Havza'da çiftçilere ürün depolama ve satma konularında önemli avantajlar sağlayan lisanslı depoculuk uygulamasının hayata geçirilmesi ile çiftçilerin kazanacağını belirten Özdemir, ilçenin tarımına ve ekonomisine katkıda bulunacak olan şirkete hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 • Havza'da Fırınlara Denetim Yapıldı
  31 Oca Havza'da Fırınlara Denetim Yapıldı

  Samsun'un Havza ilçesinde bulunan fırınlarda gramaj, fiyat tarifesi, ruhsat ve hijyen denetimi gerçekleştirildi. Havza Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, 13 ekmek fırınında gramaj ve hijyen denetimi yaparken, ruhsat kontrollerini de gerçekleştirdi. İmalathanelerde sağlık kurallarına uyulup uyulmadığı da kontrol edildi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, gıda üretiminde halk sağlığı ve gramaj konusunda hassasiyet gösteren işletmelere teşekkür etti ve denetimlerin temel amacının sağlıklı gıda üretimi olduğunu belirtti.

 • Havza OSB, genişleme alanı çalışmaları tamamlandığında Karadeniz'in en büyük OSB'si olacak
  26 Oca Havza OSB, genişleme alanı çalışmaları tamamlandığında Karadeniz'in en büyük OSB'si olacak

  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Organize Sanayi Bölgesi'nin genişleme alanı çalışmalarının tamamlanmasıyla Karadeniz'in en büyük OSB'si olacağını belirtti. Yatırımcı firma yetkilileri, Havza Kaymakamı ve Belediye Başkanı ile bir araya gelerek yapacakları yatırım hakkında bilgi verdi. Başkan Özdemir, Havza OSB'nin yatırımcılara sunduğu imkanlarla çekim merkezi olduğunu vurgulayarak, bölgenin istihdam sorununa katkı sağlamayı hedeflediklerini ifade etti.

 • Havza'da sel riskine karşı Rezerv Yapı Projesi imzalandı
  26 Oca Havza'da sel riskine karşı Rezerv Yapı Projesi imzalandı

  Samsun'un Havza ilçesinde sel ve taşkın riskine karşı Hacı Osman Deresi'nin üstünün yıkılarak açılması ile ıslah edilmesi çalışmaları kapsamında hazırlanan, 56 işyerinden oluşan Rezerv Yapı Projesi'nde imzalar atıldı. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, 'Havza artık her yağmurda korkulu rüya görmekten kurtulacak' dedi.

 • Havza Belediye Başkanı Kız Voleybol Takımını Ziyaret Etti
  25 Oca Havza Belediye Başkanı Kız Voleybol Takımını Ziyaret Etti

  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, İlk Kıvılcım Havza Spor Kulübü Kız Voleybol Takımı'nı ziyaret etti. Özdemir, takımın antrenmanını izleyerek sporcularla sohbet etti. Başkan Özdemir, Havza'nın sportif başarılarından gurur duyduğunu belirterek gençlere ve spora olan desteğin artarak devam edeceğini söyledi. Kulüp Başkanı Karacan ise takımın il üçüncüsü olduğunu ve başarılarının artarak devam edeceğini ifade etti.

 • Havza OSB'de Yatırımcının Yer Tahsis Talepleri Onaylandı
  25 Oca Havza OSB'de Yatırımcının Yer Tahsis Talepleri Onaylandı

  Havza Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) mevcut bir yatırımcının üç yeni yer tahsis talebi onaylandı. Kenevir işleyecek bir tesis kuracak olan firma için toplam 27 bin metrekarelik 3 parsel tahsis edildi. Yatırımın 300 kişiye istihdam sağlaması bekleniyor.

 • Havza OSB'de Yeni Yatırım İçin Yer Tahsisi Onaylandı
  25 Oca Havza OSB'de Yeni Yatırım İçin Yer Tahsisi Onaylandı

  Havza Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) kenevir işleyerek farklı ürünler elde edecek bir tesis kuracak olan firma için 3 parselin tahsisi yapıldı. Yeni yatırımın 300 kişiye istihdam sağlaması bekleniyor. Havza OSB'nin hızlı büyümesiyle birlikte yatırım taleplerinde de artış yaşanıyor. Havza Belediye Başkanı, yapılan yatırımların ilçe nüfusunda uzun süreden bu yana ilk kez artışa neden olduğunu belirtti.

 • Havza OSB'ye yeni yatırımlar
  24 Oca Havza OSB'ye yeni yatırımlar

  Havza Organize Sanayi Bölgesi (OSB), bölge ve ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayacak büyük yatırımları kendine çekmeye devam ediyor. Havza OSB Yönetim Kurulu toplantısında yapılan yer tahsisleri, yeni yer tahsisi talepleri, alan genişletme çalışmaları ve diğer gündem maddeleri görüşüldü. İnşası devam eden yapı kimyasalları ile alçı üretimi yapılacak şirketin müdürleri, Samsun Valisi'ni ziyaret ederek yatırım hakkında bilgi verdiler. Havza Belediye Başkanı, Havza OSB'nin bölge ve ülke ekonomisine sağlayacağı katkıların artarak devam edeceğini belirtti.

 • Havza Belediyesi Cenaze İşleri Gasilhanesi Hizmete Girdi
  24 Oca Havza Belediyesi Cenaze İşleri Gasilhanesi Hizmete Girdi

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Çok Katlı Mekanik Otoparkı üst katında inşası tamamlanan Havza Belediyesi Cenaze İşleri Gasilhanesi hizmete girdi. Havza Belediyesi Cenaze İşleri Gasilhanesi, ayrı ayrı erkek ve bayan cenaze yıkama birimi, dinlenme ve bekleme odaları, morg, otopark ve cenaze nakil araçları ile hizmet vermeye başladı.

 • Havza Belediyesi Cenaze İşleri Gasilhanesi Hizmete Girdi
  24 Oca Havza Belediyesi Cenaze İşleri Gasilhanesi Hizmete Girdi

  Havza'da inşası tamamlanan Havza Belediyesi Cenaze İşleri Gasilhanesi, erkek ve kadın cenaze yıkama birimi, dinlenme ve bekleme odası, idari bölüm, mescit, 9 cenazelik morg, otopark, 2 cenaze nakil aracı ve 2'si kadın gassal olmak üzere toplam 6 personel ile hizmet vermeye başladı. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, gasilhaneyi ziyaret ederek bilgi aldı ve vatandaşlara daha ferah ve huzurlu bir alan sunmayı amaçladıklarını belirtti.

 • Havza'da 5 Bin 751 Öğrenci Karne Alarak Yarıyıl Tatiline Girdi
  19 Oca Havza'da 5 Bin 751 Öğrenci Karne Alarak Yarıyıl Tatiline Girdi

  Havza'da 643 anaokulu öğrencisi için gelişim belgesi, 1628 ilkokul, 1763 ortaokul ve 1717 lise öğrencisi için de karne töreni düzenlendi. Kaymakam Mustafa Ayvat, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Oğuz Ertuğ, 25 Mayıs İlkokulu'nda öğrencilere karne dağıtarak, mutluluklarına ortak oldu. Ayvat, öğrencilerden tatil sürecini iyi değerlendirmelerini isteyerek, 'Dönem boyunca göstermiş olduğunuz gayret ve çalışmalar sonucu emeğinizin karşılığı olan karne heyecanına yürekten katılıyor, sizlerle aynı heyecanı yaşıyorum. Şimdi dinlenme zamanı ama dinlenmek demek boşa zaman harcamak demek değildir. Tatil sürecinde öğretmenlerimizin öğrencilerimizi yoğun ev ödevlerine boğmamaları, öğrencilerin daha çok kitap okumaları ve aileleri ile sosyal aktivitelerde bulunarak süreci geçirmeleri gerekmektedir.' dedi. Özdemir de Havza'nın eğitim seviyesi olarak iyi durumda bulunduğunu belirterek, 'Başta Milli Eğitim Müdürümüz olmak üzere şube müdürlerimizi, okul müdürlerimizi, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Ülke olarak sizlere ihtiyacımız var. Başarıya ihtiyacımız var. Allah sizleri muvaffak eylesin. Okumaktan ve başarılı olmaktan başka çaremiz yok. Siz bizim istikbalimiz, geleceğimizsiniz. Hepinize iyi tatiller diliyorum.' ifadesini kullandı. Konuşmaların ardından Ayvat, Özdemir ve Ertuğ tarafından öğrencilere karneleri dağıtıldı.

 • Havza'da Regaip Kandili Programı Düzenlendi
  12 Oca Havza'da Regaip Kandili Programı Düzenlendi

  Havza Müftülüğü tarafından Regaip Kandili dolayısıyla düzenlenen programda Kevser Camisi'nde mevlit okundu ve dua edildi. Namaz sonrası Havza Belediyesi ve AK Parti Gençlik Kolları tarafından vatandaşlara tatlı ikram edildi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, mübarek gecelerin birleştirici gücünü vurgulayarak, tüm İslam aleminin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandili'ni tebrik etti.

 • Havza OSB Müdürü, Havza Belediye Başkanı ve TSO Başkanı ile görüştü
  02 Oca Havza OSB Müdürü, Havza Belediye Başkanı ve TSO Başkanı ile görüştü

  Havza Organize Sanayi (OSB) Müdürlüğü görevine getirilen Hasbi Altuntaş, Havza OSB Başkan Vekili ve Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat, Havza OSB Yönetim Kurulu üyeleri Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Acar'ı ziyaret etti. Ayvat, ziyarette, Havza OSB'nin hayata geçen yatırımlar ile hızlı şekilde büyüdüğünü dile getirerek, 'Bu büyüme süreci önümüzdeki zaman dilimde artarak devam edecek. Tüm gayemiz Havza OSB'ye daha fazla yatırımcı çekmek.' dedi. Altunbaş'a görevinde başarılar dileyen Özdemir de Havza'nın büyümesi ve gelişmesi için hep birlikte çalışacaklarını ifade etti. Acar ise Altuntaş'a görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu.

 • Havza Belediye Başkanı, Muhtarlarla Bir Araya Geldi
  02 Oca Havza Belediye Başkanı, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Adem Şahin ve dernek üyesi muhtarları makamında ağırladı. Başkan Özdemir, muhtarların taleplerine öncelik vererek halka hizmet etmeye devam ettiklerini belirtti.

 • Başkan Özdemir: 'Halka hizmetin Hakk'a hizmet olduğu bilinciyle çalışıyoruz'
  20 Ara Başkan Özdemir: "Halka hizmetin Hakk'a hizmet olduğu bilinciyle çalışıyoruz"

  SAMSUN (İHA) – Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, "Halka hizmetin Hakk'a hizmet olduğu bilinci ile çıktığımız yolda ilçemiz için çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.

 • Havza'da Rezerv Yapı Projesi için ihale tamamlandı
  18 Ara Havza'da Rezerv Yapı Projesi için ihale tamamlandı

  Havza ilçesinde 56 iş yerinden oluşan Rezerv Yapı Projesi'nin ihalesi tamamlandı. Hacı Osman Deresi'nin üzerinin açılması amacıyla yapılan çalışmaların son aşamasına gelindi. İş merkezi inşaatı kısa sürede başlayacak ve Havza'nın sel ve taşkın riski azalacak.

 • Samsun Valisi Havza OSB'yi İnceledi
  12 Ara Samsun Valisi Havza OSB'yi İnceledi

  Samsun Valisi Orhan Tavlı, Havza Organize Sanayi Bölgesi'nde incelemelerde bulundu. Vali Tavlı, Havza OSB yetkilileriyle bir toplantı gerçekleştirdi ve OSB'lerin göçü tersine çevirmede önemli olduğunu vurguladı. Havza OSB'nin gelişmesinin istihdama doğrudan etki ettiği belirtildi.

 • DOKAP ve Havza Belediyesi arasında protokol imzalandı
  07 Ara DOKAP ve Havza Belediyesi arasında protokol imzalandı

  Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DOKAP) ve Havza Belediyesi arasında Havza Yöresel Ürünler Üretim Tesisi Projesi protokolü imzalandı. Protokol kapsamında İlk Kıvılcım 1919 Havza Kadın Üretim Kooperatifi'ne ekipman desteği sağlanacak.

 • Havza'da Nitelikli Mesleki Eleman Yetiştirme Projesi Son Aşamada
  06 Ara Havza'da Nitelikli Mesleki Eleman Yetiştirme Projesi Son Aşamada

  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Nitelikli Mesleki Eleman Yetiştirme Sürekli Eğitim ve Üretim Merkezi Projesi'nin son aşamaya geldiğini açıkladı. Proje, Havza'daki kalifiye eleman ihtiyacını karşılamayı ve mesleksiz bireylerin üretime katılımını sağlamayı hedefliyor.

 • Havza'da eğitim yatırımları incelemesi
  05 Ara Havza'da eğitim yatırımları incelemesi

  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza'da devam eden ve tamamlanan eğitim yatırımlarını inceledi. Özdemir, öğrencilerle basketbol oynayarak motivasyonunu artırdı ve çocukların eğitim kalitesini yükseltmek için çalışmaların devam edeceğini belirtti. Ayrıca, tamamlanan okulları ziyaret ederek madalya dağıtım törenine katıldı.

 • Havza'da Engelliler Günü etkinliği düzenlendi
  04 Ara Havza'da Engelliler Günü etkinliği düzenlendi

  Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında özel öğrencilerle bir araya geldi. Programda Ayvat ile Özdemir, özel çocuklarla ilgilenerek sohbet etti. Havza Belediyesi, engellilerin ihtiyaçlarını öncelikli olarak gördüklerini belirtti.

 • Havza Kaymakamı ve Belediye Başkanı Havza MYO'yu ziyaret etti
  08 Kas Havza Kaymakamı ve Belediye Başkanı Havza MYO'yu ziyaret etti

  Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Havza Meslek Yüksekokulu'nu (MYO) ziyaret etti. Okulun öğrencilerinin hazırladığı kahvaltı programında yüksekokul müdürü Doç. Dr. Ercan Tural ve öğretim üyeleri ile bir araya gelen Ayvat ve Özdemir, okulun faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Tural, Havza MYO'nun kuruluşunun 30. yıl dönümü dolayısıyla gururlu olduklarını dile getirerek, 'Okulumuzun kurulmasında ve geçen zaman zarfında okulumuza destek veren herkese teşekkür ederim.' dedi. Ayvat da okulun kuruluş yıl dönümünü kutlayarak, öğretim üyeleri ile öğrencilere başarılar diledi. Özdemir ise Havza MYO'nun 30 yılda ilçeye büyük katkıları olduğunu belirtti. Ayvat ve Özdemir, daha sonra Havza Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

 • MHP Havza İlçe Başkanlığı Ziyaretler Gerçekleştirdi
  01 Kas MHP Havza İlçe Başkanlığı Ziyaretler Gerçekleştirdi

  MHP Havza İlçe Başkanı İbrahim Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Mustafa Ayvat, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Özkan Parlak ve Havza Kadın Platformu'nu ziyaret etti. Yüksel, Havza'ya hizmet etmeyi öncelikli olarak belirtirken, Filistin'e yardım amacıyla açılan kermeste İsrail zulmünün son bulmasını temenni etti.

 • Samsun'da Filistin yararına kermes düzenlendi
  31 Eki Samsun'da Filistin yararına kermes düzenlendi

  Samsun'un Havza ilçesinde Havzalı Kadınlar Platformu tarafından Filistin yararına kermes düzenlendi. Kermes, Havza Belediyesi desteğiyle Kevser Camisi önünde dört gün boyunca açık olacak. Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, kermeste emeği geçenlere teşekkür ederek Filistinli kardeşlerin yanında olduklarını belirtti. Platform başkanı Sevil Çelik ise İsrail'in insanlık dışı saldırılarını kınayarak dua etmenin yanı sıra elimizden geleni yapmanın gayreti içinde olduklarını ifade etti. Kermese AK Parti Havza İlçe Başkanı, Belediye Meclis Üyeleri ve diğer katılımcılar da iştirak etti.

 • Havza Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun Çevre Düzenlemesi Başladı
  23 Eki Havza Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun Çevre Düzenlemesi Başladı

  Samsun Havza Belediyesi, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı iş birliğiyle yapılan ve inşasında son aşamaya gelinen Havza Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun çevre düzenlemesi çalışmalarına başladı. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, havuzun kısa bir süre içinde hizmete gireceğini belirterek, ilçenin gelişimi için çalıştıklarını söyledi.

 • Havza Kaymakamı ve Belediye Başkanı Havza OSB'de İncelemede Bulundu
  20 Eki Havza Kaymakamı ve Belediye Başkanı Havza OSB'de İncelemede Bulundu

  Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat ve Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) yapılan yatırımları incelemek üzere Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar ile bir araya geldi. Havza OSB'nin hızlı bir şekilde büyüdüğünü belirten Özdemir, TCDD yükleme rampası ve alan genişletme çalışmalarının önemine değindi. Acar ise Havza OSB'nin genişleme planları hakkında bilgi vererek, ileri biyolojik su arıtma tesisi, trafo indirme merkezi, doğal gaz arzı ve demir yolu yükleme rampası gibi projeler üzerinde çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

 • Havza Belediyesi Muhtarlar Günü Programı Düzenledi
  20 Eki Havza Belediyesi Muhtarlar Günü Programı Düzenledi

  Havza Belediyesi, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen programda muhtarlarla bir araya geldi. Kaymakam Mustafa Ayvat ve Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, muhtarların önemine vurgu yaparak hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Programda, en uzun süre muhtarlık yapan muhtarlara plaket verildi.

 • Havza OSB'ye yapılacak yükleme rampası sanayicilerin ihtiyacını karşılayacak
  17 Eki Havza OSB'ye yapılacak yükleme rampası sanayicilerin ihtiyacını karşılayacak

  Samsun Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Organize Sanayi Bölgesi içinde yapılması planlanan TCDD yükleme rampasının sanayicilerin önemli bir ihtiyacını karşılayacağını belirtti. Özdemir, bu yatırımın Havza OSB'yi cazibe merkezi haline getireceğini söyledi.

 • Havza'da Canlı Hayvan Pazarı Yeniden Açılıyor
  11 Eki Havza'da Canlı Hayvan Pazarı Yeniden Açılıyor

  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, İl Hayvan Sağlığı ve Zabıtası Komisyonu kararıyla bir süre önce kapatılan canlı hayvan pazarının 13 Ekim'de yeniden açılacağını belirtti. Pazarda alınacak önlemlerle ilgili detaylar da paylaşıldı.

 • Havza Belediyesi, kırsal mahallelerde hayat standartlarını yükseltmek için çalışıyor
  09 Eki Havza Belediyesi, kırsal mahallelerde hayat standartlarını yükseltmek için çalışıyor

  Havza Belediyesi, 2023 yılı çalışma programı kapsamında Çamyatağı ve Yaylaçatı Mahallerindeki sathi kaplama çalışmalarını tamamladı. Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, kırsal mahallelerde yaşam standartlarını yükseltmek için çalıştıklarını belirtti.

 • Samsun Havza Belediyesi İşçilerine Yüzde 23 Zam Yapıldı
  09 Eki Samsun Havza Belediyesi İşçilerine Yüzde 23 Zam Yapıldı

  Samsun Havza Belediyesi'nde kadrolu işçiler ile Havza Yirmibeş Mayıs A.Ş.'de 696 sayılı KHK kapsamında istihdam edilen işçilerin ücretlerine yüzde 23 zam yapıldı. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, 'İşçilerimizi ekonomik olarak rahat ettirecek olan protokollerimizi imzaladık' dedi.

 • Havza Kaymakamı Cengiz Nayman için veda yemeği düzenlendi
  04 Eki Havza Kaymakamı Cengiz Nayman için veda yemeği düzenlendi

  Samsun Havza Belediyesi, Çorum Vali Yardımcılığı görevine atanan Havza Kaymakamı Cengiz Nayman için veda yemeği düzenledi. Yemekte konuşan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Kaymakam Nayman'ın Havza'da güzel işlere imza attığını belirterek, yeni görevinde başarılar diledi. Kaymakam Nayman ise burada kaldığı süre boyunca ilçeye ve ülkeye faydalı işler yapmaya çalıştığını ifade ederek, Havzalı hemşerilerine her zaman kapısının açık olduğunu söyledi.

 • Havza'da hükümet konağı inşaatı devam ediyor
  22 Eyl Havza'da hükümet konağı inşaatı devam ediyor

  Samsun'un Havza ilçesinde hükümet konağı inşaatı sürüyor.

 • Havza YEG, Havza'nın kalkınması için iş birliği yapacak
  20 Eyl Havza YEG, Havza'nın kalkınması için iş birliği yapacak

  Havza Belediye Başkanı ve Havza YEG Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir, ilçenin kalkınması için tüm sivil toplum örgütleri, kalkınma ajansları ve resmi kurumlarla iş birliği yapacaklarını belirtti. Havza Yerel Eylem Grubu'nun düzenlediği bilgilendirme ve değerlendirme toplantısında, 2023 yılında yapılan çalışmalar değerlendirildi ve 2024 yılında yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Havza Kaymakamı Nayman, Havza YEG'in ilçeye önemli artılar kattığını ve önümüzdeki dönemde birçok projeyi hayata geçireceklerini ifade etti.

 • Havza'da Yeni Pazaryeri İnşaatı Devam Ediyor
  19 Eyl Havza'da Yeni Pazaryeri İnşaatı Devam Ediyor

  Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, ilçede kurulan sebze pazarını ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. Özdemir, Havza Belediyesi olarak Havzalıların daha iyi şartlarda alışveriş yapabilmesi için yeni bir pazaryeri inşaatının devam ettiğini belirtti.

 • Havza Belediyesi Kırsal Mahallelerde Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor
  07 Eyl Havza Belediyesi Kırsal Mahallelerde Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

  Samsun Havza Belediyesi, 2023 yılı çalışma programı kapsamında kırsal mahallelerde sathi kaplama asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Yeşilalan Mahallesi ve yerleşkelerinin bağlantı yollarında yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.

 • Havza Belediyesi Kırsal Mahallelerde Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor
  07 Eyl Havza Belediyesi Kırsal Mahallelerde Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

  Havza Belediyesi, Yeşilalan Mahallesi ve çevresindeki bağlantı yollarının asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı. Mahalle sakinleri ve Demiryurt Mahallesi'nin sakinleri yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirtti.

 • Havza'da Karşıyaka Mahallesi Camisi İçin Kermes Düzenlendi
  22 Ağu Havza'da Karşıyaka Mahallesi Camisi İçin Kermes Düzenlendi

  Havza'da Karşıyaka Mahallesi Camisi'nin inşaatına destek vermek amacıyla Karşıyaka Mahallesi Muhtarlığı ile Karşıyaka Camisi Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından kermes düzenlendi. Kermes, Havza Belediyesi ve Havza Müftülüğünün desteğiyle Kevser Camisi önünde açıldı ve dört gün sürecek. Kermesin açılışına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir de katılarak emeği geçen ve katkı veren esnaflara teşekkür etti. Havza Müftü Vekili Gül ise ibadethanelerin önemine vurgu yaparak halkı cami inşaatına yardıma davet etti. Kermes, yapılan duanın ardından Havza Belediye Başkanı ve Müftü Vekili tarafından kesilen kurdele ile açıldı. Başkan Özdemir ve Gül, katılımcılarla birlikte kermesi gezerek alışveriş yaptılar. Kermesin açılışına Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü, Eğitim Bir Sen Havza Temsilcisi, Yedaş İşletme Şefi, Karşıyaka Camisi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı ve davetliler de katıldılar. Karşıyaka Mahallesi Muhtarı, caminin yetersiz hale gelmesi üzerine yeni bir cami yapılması için inşaat çalışmalarına başlandığını ve kermesin bu amaçla düzenlendiğini belirtti.

 • OMÜ Rektörü Havza Belediye Başkanını Ziyaret Etti
  22 Ağu OMÜ Rektörü Havza Belediye Başkanını Ziyaret Etti

  Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret etti. Ziyarette, OMÜ'ye bağlı Havza MYO ve OMÜ Fizik Tedavi Merkezi çalışmaları ile OMÜ ve Havza Belediyesi arasında eğitim, sosyal, kültürel ve akademik işbirliğinin geliştirilip yaygınlaştırılması konularında istişarelerde bulunuldu. Ziyaretin sonunda OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'e hediye takdim etti.

 • Havza Yarı Olimpik Yüzme Havuzu için gün sayılıyor
  21 Ağu Havza Yarı Olimpik Yüzme Havuzu için gün sayılıyor

  Havza Belediyesi tarafından Spor Toto Teşkilat Başkanlığı işbirliği ile yapılan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun inşası devam ediyor.

 • Havza OSB, Sanayicilere Finansman Kolaylığı Sağlayan Protokol İmzaladı
  18 Ağu Havza OSB, Sanayicilere Finansman Kolaylığı Sağlayan Protokol İmzaladı

  Havza Belediye Başkanı ve Havza Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Üyesi Sebahattin Özdemir, bir katılım bankasıyla imzalanan protokol ile sanayicilerin finansmana ulaşmasının kolaylaştığını söyledi. Protokol kapsamında sanayicilere özel koşullarla finansmana erişim imkanı sağlanacak ve banka tarafından sunulan avantajlı ürün ve hizmetlerle finansal ve operasyonel risklere karşı korunacak. Havza OSB'nin önemine vurgu yapan Özdemir, imzalanan protokolün bölgenin ve ülkenin ekonomisine daha fazla katkı sağlayacağını belirtti.

 • Havza Belediyesi Ekmek Fırınlarına Denetim Yaptı
  14 Ağu Havza Belediyesi Ekmek Fırınlarına Denetim Yaptı

  Havza Belediyesi zabıta ekipleri, ilçedeki 13 ekmek fırınında gramaj ve hijyen denetimi gerçekleştirdi. Denetimlerde iş yeri sahipleri genel hijyen kurallarına uymaları konusunda uyarıldı. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, denetimlerin vatandaşların sağlığı ve ödedikleri paranın karşılığını almaları için devam edeceğini belirtti.

 • Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Havza'da incelemelerde bulundu
  14 Ağu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Havza'da incelemelerde bulundu

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Havza ilçesinde yapılan yol çalışmalarını inceledikten sonra geceyi şantiyede geçirdi. Demir, Havza Belediyesi çalışmaları hakkında bilgi aldığı toplantıda, kırsal altyapıyı tamamlama sözü verdi ve Havza'nın geleceğinin parlak olduğunu belirtti.

 • Havza'da Muharrem Ayı Dolayısıyla Aşure Etkinliği Düzenlendi
  31 Tem Havza'da Muharrem Ayı Dolayısıyla Aşure Etkinliği Düzenlendi

  Havza'da On İki Yıldız Kültür Bilim Eğitim ve Sosyal Yaşam Vakfı, Pir Sultan Abdal Derneği Havza Şubesi ve Karşıyaka Mahalle Muhtarlığı iş birliğinde muharrem ayı dolayısıyla aşure etkinliği düzenlendi. Kaymakam, belediye başkanı, vakıf başkanı, dernek başkanı, muhtar ve vatandaşların katıldığı etkinlikte aşure dağıtıldı.

 • Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Havza Belediyesini Ziyaret Etti
  05 Tem Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Havza Belediyesini Ziyaret Etti

  Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Havza Belediyesini ziyaret ederek, faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, sendikal faaliyetleri önemsediğini belirterek çalışanların yanında olduklarını ifade etti. Gayretli, daha sonra Havza Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Sündüz Ünal'ı ziyaret ederek taziyelerini iletti.

 • Havza Ziraat Odası Başkanı ve Belediye Başkanı arasında iş birliği
  05 Tem Havza Ziraat Odası Başkanı ve Belediye Başkanı arasında iş birliği

  Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç ve yönetim kurulu üyeleri, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret etti. Ziyarette Genç, Havza'nın tarıma dayalı ekonomisi hakkında bilgi verdi ve çiftçilerin gelirini artırmak için danelik mısır kurutma tesisinin kurulması konusunda belediyeden destek beklediklerini belirtti. Özdemir ise çiftçilerin taleplerini karşılamak ve hizmet etmek adına Ziraat Odamız ile iş birliğine devam edeceklerini ifade etti.

 • Havza'da Kurban Bayramı ziyaretleri gerçekleştirildi
  29 Haz Havza'da Kurban Bayramı ziyaretleri gerçekleştirildi

  Havza ilçesinde Kurban Bayramı dolayısıyla Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir tarafından bir dizi ziyaret gerçekleştirildi. Ziyaretlerde şehit mezarları, hastane, jandarma komutanlığı, huzurevi, trafik istasyonu ve emniyet müdürlüğü ziyaret edildi. Kaymakam Nayman ve Belediye Başkanı Özdemir, bayram için alınan tedbirlerin olduğunu belirterek halkın bayramını kutladı. Ayrıca Havza Belediyesi ve CHP Havza İlçe Başkanlığı da bayramlaşma programları düzenledi.

 • Samsun'da sağanak yağış taşkın ve su baskınlarına neden oldu
  21 Haz Samsun'da sağanak yağış taşkın ve su baskınlarına neden oldu

  Samsun'un Havza ilçesinde kuvvetli sağanak yağış nedeniyle ilçe merkezinden geçen Hacı Osman Deresi taştı ve Şehysafi, Aslançayır ve Sivrikese Mahallelerinde su baskınları yaşandı. Havza Kaymakamı ve Belediye Başkanı görevlileri teyakkuz haline getirdi ve vatandaşlar uyarıldı. Yağış nedeniyle tarım arazileri zarar gördü ve ulaşım yollarında aksamalar yaşandı.

 • Samsun Havza'da Sağanak Sonucu Taşkın: Ev ve Ahırlar Su Altında Kaldı
  20 Haz Samsun Havza'da Sağanak Sonucu Taşkın: Ev ve Ahırlar Su Altında Kaldı

  Samsun'un Havza ilçesinde etkili olan sağanak sonucu oluşan taşkın nedeniyle bazı ev ve ahırları su bastı. Havza ilçesinde akşam saatlerinde başlayan sağanak nedeniyle ilçe merkezinden geçen Hacı Osman Deresi'nin su seviyesi yükseldi. Havza Belediyesi ekipleri, Bahçelievler Mahallesi mevkisinde iş makineleriyle sudaki dal ve benzeri malzemelerin köprüyü tıkamaması için çalışma yürüttü. Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir de çalışmaları inceledi. Taşkın nedeniyle Şehysafi, Aslançayır ve Sivrikese mahallelerinde bazı ev, bahçe ve ahırları su bastı, bir bahçe duvarı yıkıldı, ilçe merkezinde trafikte aksama yaşandı. Sivrikese Mahallesi'ndeki Sivrikese Çayı çevresinde bulunan menfezlerin taş ve toprak nedeniyle tıkanması sonucu Sivrikese Camisi'nin duvarı çöktü, cami yanındaki mezarlar su altında kaldı. Nayman ve Özdemir, zarar gören bölgede incelemede bulundu.

 • Samsun'un Havza ilçesinde afetlerden korunmak için 'afat kurbanı' kesildi
  11 Haz Samsun'un Havza ilçesinde afetlerden korunmak için 'afat kurbanı' kesildi

  Samsun'un Havza ilçesine bağlı Demiryurt ve Kamlık mahallelerinde afetlerden korunmak amacıyla 'afat kurbanı' kesildi. Programa Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Kurkmazlı, MHP İlçe Başkanı Ferhat Gültekin ve diğer yetkililer katıldı. Kesilen kurbanlardan yapılan yemek davetlilere ikram edildi. Belediye Başkanı Özdemir, kesilen kurbanların kabul olmasını dileyerek, 'Rabbimden afatsız, kazasız ve belasız, bol bereketli bir harman diliyorum.' dedi.

 • Samsun'da Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinliği gerçekleştirildi
  06 Haz Samsun'da Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinliği gerçekleştirildi

  Havza Halk Eğitimi Merkezi tarafından düzenlenen sergi ile Hayat Boyu Öğrenme Haftası kutlandı. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, eğitim kurumlarının yanında olduklarını vurguladı. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hanife Öztürk Erdin, Samsun genelinde yıllık ortalama 10 bin kurs açıldığını belirtti.

 • Havza Belediyesi, Spor Alanlarını Geliştirmek İçin Çalışmalarına Devam Ediyor
  04 Haz Havza Belediyesi, Spor Alanlarını Geliştirmek İçin Çalışmalarına Devam Ediyor

  Samsun'un Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, ilçedeki mevcut spor alanlarını geliştirmek ve yenilerini kazandırmak adına çalışmalara devam ettiklerini belirtti. Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Feyzullah Dereci ile yapılan görüşmede, inşası devam eden yarı olimpik yüzme havuzu ve yapımı tamamlanan 4 adet sentetik çim saha ile hayata geçirilmesi planlanan diğer sportif yatırımlar hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, mevcut spor alanlarını geliştirmek ve yenilerini kazandırmak adına çalıştıklarını belirtirken, spor faaliyetlerine ve sporculara vermiş olduğu desteklerden ötürü teşekkür edildi.

 • Havza'da canlı hayvan pazarı açıldı
  24 May Havza'da canlı hayvan pazarı açıldı

  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, bir süredir İl Hayvan Sağlığı ve Zabıtası Komisyonu kararı ile kapalı olan canlı hayvan pazarının 19 Mayıs tarihi itibari ile yeniden açıldığını belirtti.

 • Havza Belediyesi, Eski Borçların Yapılandırılması İçin Son Tarihi Hatırlattı
  03 May Havza Belediyesi, Eski Borçların Yapılandırılması İçin Son Tarihi Hatırlattı

  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, vadesi geçmiş borcu bulunanların 48 aya kadar taksit imkanı sağlayan borç yapılandırma kanununun son başvuru tarihinin 31 Mayıs olduğunu hatırlattı. Yapılandırmadan yararlanılması halinde vergi cezaları silinecek ve gecikme faizleri kalkacak.

 • Havza çiftçileri afetsiz ve bereketli bir tarım sezonu için kurban kesti
  01 May Havza çiftçileri afetsiz ve bereketli bir tarım sezonu için kurban kesti

  Samsun'un Havza ilçesinde çiftçiler, afetsiz ve bereketli bir tarım sezonu için kurban kesip dua etti. Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, çiftçilere bol bereketli bir sezon diledi. Etkinliğe İYİ Parti Grup Başkanvekili Erhan Usta da katıldı.

 • Elbistanlı iş insanları Havza'ya teşekkür ziyareti gerçekleştirdi
  26 Nis Elbistanlı iş insanları Havza'ya teşekkür ziyareti gerçekleştirdi

  6 Şubatta meydana gelen depremlerin merkez üslerinden Elbistandan iş insanları Havzaya teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir tarafından karşılanan iş insanları, yapılan çalışmalar ve yardımlar için teşekkür etti.

 • Elbistanlı İş İnsanları Havza'yı Ziyaret Etti
  26 Nis Elbistanlı İş İnsanları Havza'yı Ziyaret Etti

  Depremlerin merkez üslerinden biri olan Elbistan'dan iş insanları Havza'ya teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler. Elbistanlı iş insanları Veli Özcan ve Murat Alkaya Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemiri ziyaret ettiler.

 • Havza Belediyesi Ramazan Bayramı için bayramlaşma programı düzenledi
  21 Nis Havza Belediyesi Ramazan Bayramı için bayramlaşma programı düzenledi

  Havza Belediyesi, Ramazan Bayramı dolayısıyla belediye binası önünde bayramlaşma programı düzenledi. Programa Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve ilçe yöneticileri, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı. Başkan Özdemir, depremler nedeniyle buruk bir bayram yaşandığını belirterek, bayramların birlik ve beraberlik duygularını pekiştiren önemli zaman dilimleri olduğunu söyledi.

 • Havza Belediyesi Bayramlaşma Programı Düzenledi
  21 Nis Havza Belediyesi Bayramlaşma Programı Düzenledi

  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, deprem felaketi nedeniyle buruk bir bayram yaşadıklarını belirterek, belediye tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katılanlarla tek tek bayramlaştı. Özdemir, bayramların birlik ve beraberlik duygularını pekiştiren önemli zaman dilimleri olduğunu vurguladı.

 • Özdemir: 'Halkımızın rahat bir bayram geçirmesi için tüm tedbirleri aldık'
  19 Nis Özdemir: "Halkımızın rahat bir bayram geçirmesi için tüm tedbirleri aldık"

  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ramazan Bayramı dolayısıyla gerekli tedbirlerin alındığını belirterek, "Havza Belediyesi olarak halkımızın huzur içerisinde geçirmesi için gerekli tüm tedbirleri aldık" dedi.

 • Havza'da Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryeri Projesi'ne Ramazan Bayramı sonrası başlanacak
  18 Nis Havza'da Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryeri Projesi'ne Ramazan Bayramı sonrası başlanacak

  Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) Başkan Vekili Şeref Demir, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret etti.

 • Havza Belediye Başkanı Özdemir'den Süper Lig'e yükselen Yılport Samsunspor'a kutlama
  13 Nis Havza Belediye Başkanı Özdemir'den Süper Lig'e yükselen Yılport Samsunspor'a kutlama

  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Spor Toto 1. Lig'de sezonun bitimine 6 hafta kala Spor Toto Süper Lig'e yükselmeyi garantileyen Yılport Samsunspor'u kutladı.

 • Özdemir: 'Gecesini gündüzüne katan polisimize başarılar diliyorum'
  13 Nis Özdemir: "Gecesini gündüzüne katan polisimize başarılar diliyorum"

  Samsun İl Emniyet Müdür Vekili Nihat Özen, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret ederek bir süre görüştü.

 • Başkanı Özdemir: 'Bu zorlu günleri devlet-millet el ele atlatacağız'
  02 Nis Başkanı Özdemir: "Bu zorlu günleri devlet-millet el ele atlatacağız"

  Samsun Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Kahramanmaraş'ta kurdukları iftar çadırını ziyaret ederek, "Bu zorlu günleri devlet-millet el ele atlatacağız" dedi.

 • Başkan Özdemir: 'Amacımız ve önceliğimiz halka hizmet götürmek'
  24 Mar Başkan Özdemir: "Amacımız ve önceliğimiz halka hizmet götürmek"

  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, "Amacımız ve önceliğimiz halka hizmet götürmek.

 • Başkan Özdemir: 'Havza'da işsizliğe çare mesleki eğitim olacak'
  13 Mar Başkan Özdemir: "Havza'da işsizliğe çare mesleki eğitim olacak"

  SAMSUN (İHA) – Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, mesleki eğitimin ilçedeki işsizliğe çare olacağını söyledi.

 • Başkan Özdemir: 'Belediye olarak takım ve futbolcularımızın yanındayız'
  12 Mar Başkan Özdemir: "Belediye olarak takım ve futbolcularımızın yanındayız"

  Samsun'un Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Belediyespor'un ilçenin önemli marklarından biri olduğunu belirterek, takım ve futbolcuların yanında olduklarını söyledi.

 • Başkan Özdemir: 'Bu büyük felaketten dayanışmamızı büyüterek çıkacağız'
  28 Şub Başkan Özdemir: "Bu büyük felaketten dayanışmamızı büyüterek çıkacağız"

  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, "Bu büyük felaketten ulus olarak hep birlikte dayanışmamızı büyüterek çıkacağız" dedi.

 • Başkan Özdemir: 'Yaralarımızı en kısa sürede saracağız'
  17 Şub Başkan Özdemir: "Yaralarımızı en kısa sürede saracağız"

  SAMSUN (İHA) – Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, 315 depremzedeyi misafir ettiklerini ve yaraların en kısa sürede sarılacağını söyledi.

 • Kaymakam Nayman ve Belediye Başkanı Özdemir, STK temsilcileriyle buluştu
  02 Şub Kaymakam Nayman ve Belediye Başkanı Özdemir, STK temsilcileriyle buluştu

  Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, sivil toplum kuruluşlarının (STK) temsilcileriyle bir araya geldi.

 • Başkan Özdemir: 'İlçemizi yarınlara hazırlıyoruz'
  01 Şub Başkan Özdemir: "İlçemizi yarınlara hazırlıyoruz"

  Samsun Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, "İlçemizi 'Türkiye Yüzyılı' vizyonumuz çerçevesinde yarınlara hazırlamanın gayretindeyiz" dedi.

 • Başkanı Özdemir: 'Daha çok başarılı sporcu yetiştireceğiz'
  26 Oca Başkanı Özdemir: "Daha çok başarılı sporcu yetiştireceğiz"

  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, "İnşallah 'Türkiye Yüzyılı' vizyonumuz çerçevesinde ilçemize kazandırdığımız yarı olimpik yüzme havuz ve kazandıracağımız diğer spor tesisleri ile ilçemizden daha çok başarılı sporcu yetiştireceğiz" dedi.

Advertisement