Son Dakika Son Dakika Son Dakika
2025 Dünya Erkekler Hentbol Şampiyonası Avrupa Elemeleri Öncesi Milli Takım Ankara'da Kamp Yapacak - Son Dakika

2025 Dünya Erkekler Hentbol Şampiyonası Avrupa Elemeleri Öncesi Milli Takım Ankara'da Kamp Yapacak

2025 Dünya Erkekler Hentbol Şampiyonası Avrupa Elemeleri 1. turu öncesi milli takım, Ankara'da kampa girecek. Başantrenör Okan Halay yönetimindeki milli takım, Irak ve Tunus ile hazırlık maçları oynayacak. Kamp, Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından Cemal Kütahya Kamp Eğitim Merkezi'nde düzenlenecek ve 10 Ekim'e kadar sürecek. Milli takım, kamp çalışmaları kapsamında Irak ile 6 Ekim'de, Tunus ile ise 9 Ekim'de özel maçlar yapacak. Türkiye, 2025 Dünya Hentbol Şampiyonası Avrupa Elemeleri 1. turunda İtalya ile karşılaşacak ve ilk maç 1 Kasım'da Sakarya'da, rövanşı ise 5 Kasım'da İtalya'nın Chieti kentinde oynanacak.

2025 Dünya Erkekler Hentbol Şampiyonası Avrupa Elemeleri Öncesi Milli Takım Ankara\'da Kamp Yapacak
03.10.2023 - 12:01,  Güncelleme: 12:03

2025 Dünya Erkekler Hentbol Şampiyonası Avrupa Elemeleri 1. turu öncesi Ankara'da kampa giren milli takım, Irak ve Tunus ile hazırlık maçları oynayacak.

Türkiye Hentbol Federasyonunun açıklamasına göre başantrenör Okan Halay yönetiminde, Cemal Kütahya Kamp Eğitim Merkezi'nde başlayan kamp, 10 Ekim'e kadar sürecek.

Ay-yıldızlılar, kamp çalışmaları kapsamında 6 Ekim Cuma günü saat 17.30'da Irak, 9 Ekim Pazartesi günü saat 17.30'da da Tunus'la özel maça çıkacak. Karşılaşmalar THF Prof. Dr. Yaşar Sevim Spor Salonu'nda yapılacak.

Türkiye, 2025 Dünya Hentbol Şampiyonası Avrupa Elemeleri 1. turunda İtalya ile karşılaşacak. İlk maç 1 Kasım'da Sakarya'da, rövanşı ise 5 Kasım'da İtalya'nın Chieti kentinde oynanacak.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor 2025 Dünya Erkekler Hentbol Şampiyonası Avrupa Elemeleri Öncesi Milli Takım Ankara'da Kamp Yapacak - Son Dakika


Advertisement