Altay Bayındır'dan, yeni teknik direktör Vitor Pereira'ya övgü dolu sözler - Son Dakika

Altay Bayındır'dan, yeni teknik direktör Vitor Pereira'ya övgü dolu sözler

25.07.2021 16:50

Fenerbahçe'nin başarılı kalecisi Altay Bayındır, yeni sezonla ilgili değerlendirmeler yapıp, Vitor Pereira'nın gelişiyle nelerin değiştiğinden bahsetti. Altay, "Disiplin olmazsa olmaz ve hocamız bunu sağlamakta çok başarılı. İyi niyetli bir hocamız var. Yarım kalan hikayesini tamamlamaya geldi" dedi.

Sarı-Lacivertliler'in başarılı eldiveni Altay Bayındır, hocası Vitor Pereira hakkında olumlu cümleler kurdu. Altay, Milli Takım'da şans bulamamasıyla ilgili de açıklamalarda bulundu.

İşte Altay'ın açıklamaları:

"ALMAMIZ GEREKEN DERSLER VAR"

"İyi çalışıyoruz, herkes katkısını koyuyor. Kendimi iyi hissediyorum, yeni sezona konsantre oluyorum. Geçirdiğimiz 2 sezon var, almamız gereken dersler var. Başlangıç çok önemli ama son daha önemli. Önemli olan iyi futbol oynamak.

"FENERBAHÇE KALESİ AĞIR SORUMLULUK"

Fenerbahçe kalesinde olmak, ağır sorumluluk isteyen bir iş. Bu sorumluluğu kaldırırken bazı şeylerden taviz vermek gerekiyor. Pozitif bir ortam var, o ortamı devam ettirmek bizim elimizde. Çok büyük bir camiayız. Yeni hocamızla birlik beraberlik içindeyiz.

Başarılı kaleci Altay Bayındır, yeni teknik direktör Vitor Pereira'ya övgüler yağdırdı

"DİSİPLİN OLMAZSA OLMAZ"

Disiplin olmazsa olmaz. Hocamız da bunu sağlamak için elinden geleni yapıyor ve başarılı da oluyor. Çok iyi niyetli bir hocamız var. Yarım kalan hikayesini tamamlamaya geldi. İkincilik bizim için başarı değil.

"VAZİFEMİZ ÇALIŞMAKTIR"

Milli Takım'a konsantre bir şekilde gittim. Oynamayı bekledim, istedim... Kim istemez? Ama hocalarımızın takdiridir. Bizim üstümüze vazife olan, çalışmaktır."

Altay Bayındır'dan, yeni teknik direktör Vitor Pereira'ya övgü dolu sözler

Son Dakika Spor Altay Bayındır'dan, yeni teknik direktör Vitor Pereira'ya övgü dolu sözler - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

ABD'de PKK'ya bütçe desteği sağlamasına imkan veren yasa tasarısı kabul edildi 09:07 ABD'de PKK'ya bütçe desteği sağlamasına imkan veren yasa tasarısı kabul edildi Meral Akşener bu sefer net konuştu: Ben cumhurbaşkanlığına değil, başbakanlığa adayım 08:57 Meral Akşener bu sefer net konuştu: Ben cumhurbaşkanlığına değil, başbakanlığa adayım Bir süredir ekranlardan uzak olan Saba Tümer, Flash TV ile el sıkıştı 08:46 Bir süredir ekranlardan uzak olan Saba Tümer, Flash TV ile el sıkıştı
Arka Sokaklar dizisindeki aşı sahnesi tepki çekti, kısa sürede binlerce tweet atıldı 00:43 Arka Sokaklar dizisindeki aşı sahnesi tepki çekti, kısa sürede binlerce tweet atıldı Akşener partisinin anketlerdeki oy oranını verdi: 9 anketin ortalamasına göre yüzde 16 görünüyoruz 22:40 Akşener partisinin anketlerdeki oy oranını verdi: 9 anketin ortalamasına göre yüzde 16 görünüyoruz Mide ameliyatından sonra zayıflayan Kuruluş Osman'ın Hazal Hatun'u çok değişti 20:48 Mide ameliyatından sonra zayıflayan Kuruluş Osman'ın Hazal Hatun'u çok değişti
Çok Güzel Hareketler 2'den sürpriz aşk çıktı! Resmen ilan ettiler 18:54 Çok Güzel Hareketler 2'den sürpriz aşk çıktı! Resmen ilan ettiler Trabzon'un yüksek kesimlerinde kar kalınlığı 30 santimetreye çıktı 18:04 Trabzon'un yüksek kesimlerinde kar kalınlığı 30 santimetreye çıktı
Advertisement