Göztepe tribünlerine atılan işaret fişeğinin görüntüsü cep telefonu kamerasına yansıdı - Son Dakika

Göztepe tribünlerine atılan işaret fişeğinin görüntüsü cep telefonu kamerasına yansıdı

27.11.2022 21:29

Altay-Göztepe derbisinde çıkan olan sebebiyle ertelendi. Göztepe tribünlerine işaret fişeği fırlatılmasının ardından Altay kalecisi Ozan'a korner direğiyle saldırıldı. Göztepe tribünlerine fişeğin fırlatıldığı an cep telefonuyla kaydedildi. Bir taraftar yüzünden ağır şekilde yaralandı.

TFF 1. Lig'deki Göztepe- Altay derbisinde çıkan olaylar Türk futbolunu derinden salladı. Altay kalecisi Ozan Evrim Özen'in başına korner direğiyle vuruldu. Kalecinin kafasında 4 cm açılma oluştu.

Resmen cinayete teşebbüs! Göztepe tribünlerine atılan işaret fişeğinin görüntüsü ortaya çıktı

İŞARET FİŞEĞİYLE BAŞLADI

Karşılaşmada olaylar Altay tribününden Göztepe tribününe işaret fişeği fırlatılmasıyla başladı. Birkaç taraftar yaralandı. Yüzünden ağır şekilde yaralanan bir taraftarın görüntüsü yürek yaktı. İşaret fişeğinin fırlatıldığı an ise cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Resmen cinayete teşebbüs! Göztepe tribünlerine atılan işaret fişeğinin görüntüsü ortaya çıktı

AMELİYAT OLACAK

Fişeğin ağzına gelmesi sonucunda çenesi ve dişlerinde ağır hasar oluşan Mehmet Çakır'ın sol bölgesinde de yanıklar olduğu ve 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil'de ameliyat edileceği kaydedildi.

YORUMLAR (2)
  • Hakan İpbüker: Ağır cezalar verilmediği sürece bu tür olaylar devam eder... Kameralarda herşey görülüyor o fişeği atanı cinayete teşebbüsten almaları lazım o fişeği getirenide cinayete azmettirmekten alıcan. Cevap Yaz 34 0 Yayından Kaldır
500
Galatasaray'ın aksattığı ödeme ortalığı karıştırdı! İzmir ekibi puan silme cezasıyla karşı karşıya Galatasaray'ın aksattığı ödeme ortalığı karıştırdı! İzmir ekibi puan silme cezasıyla karşı karşıya Konyalı öğrencilere Kudüs ve Balkanlar gezisi müjdesi Konyalı öğrencilere Kudüs ve Balkanlar gezisi müjdesi Altay, Adanaspor'a kaybetmiyor Altay, Adanaspor'a kaybetmiyor

Son Dakika Spor Göztepe tribünlerine atılan işaret fişeğinin görüntüsü cep telefonu kamerasına yansıdı - Son Dakika


Advertisement