Başkan Ali Koç, istediği takıma Vitor Pereira sayesinde kavuştu - Son Dakika

Başkan Ali Koç, istediği takıma Vitor Pereira sayesinde kavuştu

06.09.2021 16:15

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un yüzünü bu seneki transferler güldürdü. Koç, görevinin üçüncü yılında arzu ettiği takıma en sonunda Vitor Pereira sayesinde kavuştu. Genç, disiplinli ve sistemi olan F.Bahçe, başkanın tüm hayallerini hayata geçirdi. Ali Koç, kısa sürede başarı gösteren Vitor Pereira'ya tam serbestlik tanıdı.

Spor Arena'nın haberine göre; Fenerbahçe yönetimi, bu sezonun kadrosunu kurarken diğer yandan da geleceğin Fenerbahçe'sini inşa etme odağında olduğunu attığı adımlarla net şekilde ortaya koydu. Şu an kadroda bulunan 27 oyuncunun yaş ortalaması 25.3 olurken, sarı laciverti ekip bazı maçlarda 24 yaş ortalamasıyla oynuyor.

Vitor Pereira, kısa sürede Başkan Ali Koç'un tüm hayallerini hayata geçirdi

GENÇLER ALINDI

Fenerbahçe'nin genç transferleri 19 yaşındaki Çağtay Kurukalıp, Burak Kapacak 21, Diego Rossi ve Mergim Berisha 23, Kim Min Jae, Mİguel Crespo 24, Max Meyer 25 yaşında.

Geçen sezon takıma dahil edilen ve değişmez oyunculardan biri olan Attila Szalai ile kadronun önemli isimlerinden biri Bright Osayi Samuel ise 23 yaşında.

Vitor Pereira, kısa sürede Başkan Ali Koç'un tüm hayallerini hayata geçirdi

ALTYAPI EN SONUNDA MEYVE VERDİ

Yeni transferlerle birlikte bu sezon listeye, altyapıdan gelen 16 yaşındaki Arda Güler, 18 yaşındaki Fatih Yiğit Şanlıtürk ve 20 yaşındaki Muhammet Gümüşkaya eklendi. Ferdi Kadıoğlu ve Berke Özer de henüz sadece 21 yaşındalar.

Vitor Pereira, kısa sürede Başkan Ali Koç'un tüm hayallerini hayata geçirdi

YÜZLER GÜLÜYOR

Ali Koç ve yönetimi, Pereira tercihinden dolayı son derece memnun. Portekizli hocanın kısa sürede başardıkları Başkan'ın yüzünü güldürdü. Takımın başına Vitor Pereira getirildiğinde Ali Koç'a yönelik büyük eleştiriler olmuştu.

YORUMLAR
500
Fener'in Güney Koreli savunmacısı Kim Min-Jae askere gidiyor! Yeni sezon öncesi vatani görevini yapacak Fener'in Güney Koreli savunmacısı Kim Min-Jae askere gidiyor! Yeni sezon öncesi vatani görevini yapacak Fenerbahçe Beko-Darüşşafaka serisinde ikinci maç yarın yapılacak Fenerbahçe Beko-Darüşşafaka serisinde ikinci maç yarın yapılacak Mesut Özil'den Endonezya'da büyük anlaşma Mesut Özil'den Endonezya'da büyük anlaşma

Son Dakika Spor Başkan Ali Koç, istediği takıma Vitor Pereira sayesinde kavuştu - Son Dakika


Advertisement