Haaland çocukluğundan beri tuttuğu takıma imza atıyor - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Haaland çocukluğundan beri tuttuğu takıma imza atıyor

13.10.2021 19:00

Dortmund'un Norveçli starı Erling Haaland, Manchester City'ye yavaş yavaş yaklaşıyor. Real Madrid'in Mbappe'ye yönelmesi, Barcelona'nın 'bütçe ayıramaması' sebebiyle City ön plana çıktı. Menajer Raiola ve Haaland'ın babasının, iki İspanyol deviyle yaptığı görüşmeler olumsuz sonuçlandı. 2022'de serbest kalma bedeli 75 milyon euroya düşecek Haaland için Manchester City masaya oturacak. Çocukluğunda City forması giyen Haaland'ın star olarak da bu formayı giymesine sayılı zaman kaldı.

Times'ın haberine göre; Manchester City, ocakta Erling Haaland için masaya oturacak. İngiliz devi, oyuncunun menajeri Mino Raiola'nın ardından Dortmund'un kapısını çalacak. City, 75 milyon euro net bedel ve çeşitli bonuslarla toplamda 90 milyon euroluk bir teklif sunacak. 2022'de serbest kalma bedeli 75 milyon euroya düşecek Erling Haaland'da Dortmund iyice köşeye sıkıştı.

Haaland herkesi ters köşe yaptı! Çocukluğundan beri tuttuğu takıma imza atıyor

REAL OLUMSUZ

Haaland'ın menajeri, Real Madrid ve Barcelona ile yaptığı görüşmelerde yol alamadı. Madrid'in ilk transfer hedefi Kylian Mbappe. Fransız yıldız, Real Madrid'de oynayabilmek için herkesi karşısına aldı. Haaland'ın öyle bir isteği yok.

Haaland herkesi ters köşe yaptı! Çocukluğundan beri tuttuğu takıma imza atıyor

BARCELONA İÇLER ACISI

Barcelona ise Messi'yi ekonomik sıkıntılar nedeniyle kaybetti. Olası bir Haaland transferi imkansız gözüküyor. PSG'nin de Haaland'la ilgili bir tasarruf yapması beklenmiyor. Tüm kapılar City'ye çıkıyor. Çocukken City formalı fotoğrafları çıkan Haaland'ın da duygusal bir tercih kullanması olası.

Haaland herkesi ters köşe yaptı! Çocukluğundan beri tuttuğu takıma imza atıyor
YORUMLAR (3)
  • mossi : viking Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
  • Mustafa Cingöz: NİYE TÜM YOLLAR CİTİYE ÇIKIYOR NEWCASTLE PRENS SELMAN TARAFINDAN SATIN ALINDI VE DÜNYANIN EN ZENGİN TAKIMI OLDU UNUTTUNUZMU VE SENEYE YENİ YAPILANMA İÇİNE GİRECEKLERİ İÇİN HALAND GİBİ OYUNCUYA HERKESTEN ÇOK NEWCASTLE,NİN İHTİYACI VAR ÇÜNKÜ CİTİNİN KADROSU ZATEN GÜÇLÜ AMA NEWCASTLE,NİN KADROSU ZAYIF BU YÜZDEN MADEM NEWCASTLE DÜNYANIN EN ZENGİN TAKIMI OLDU KADROSUDA BAŞTAN SONA YILDIZ OYUNCULARLA YENİLENMESİ LAZIM BU NASIL GÖZ ARDI EDERSİNİZ Cevap Yaz 14 4 Yayından Kaldır
  • Ramazan Demir: En zengin takım psg sadece 3,4 yıldıza yıllık ödediği ücret 25 30 milyon euro 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Spor Haaland çocukluğundan beri tuttuğu takıma imza atıyor - Son Dakika


Advertisement