"Messi'yi nasıl durduracaksınız?" sorusuna cevap veren Hollandalı hoca, muhabiri fena bozdu - Son Dakika

"Messi'yi nasıl durduracaksınız?" sorusuna cevap veren Hollandalı hoca, muhabiri fena bozdu

09.12.2022 10:09

Hollanda Teknik Direktörü Louis Van Gaal, Dünya Kupası'nda Arjantin ile oynayacakları çeyrek final karşılaşması öncesi açıklamalar yaptı. 71 yaşındaki hoca, "Messi'yi nasıl durduracaksınız?" sorusuna "Kendi taktiklerimizi söylemek çok aptalca olur." yanıtını vererek muhabiri bozdu.

2022 Dünya Kupası çeyrek final turunda Arjantin ile karşılaşacak olan Hollanda'da teknik direktör Louis Van Gaal, kritik maç öncesi açıklamalarda bulundu.

"SÖYLEMEK ÇOK APTALCA OLUR"

Deneyimli teknik direktör, "Messi'yi nasıl durduracaksınız?" sorusuna "Taktiklerimizi size açıklamayacağız. Kendi taktiklerimizi söylemek çok aptalca olur." cevabını vererek muhabiri bozdu.

ÇEYREK FİNALDE DEV MAÇ

Hollanda ile Arjantin, 2022 Dünya Kupası çeyrek final maçında 9 Aralık Cuma günü 22.00'de karşı karşıya gelecek.

YORUMLAR
500
Dünya Kupası'nı kucaklayan Lionel Messi, en büyük üzüntüsünü ilk kez itiraf etti Dünya Kupası'nı kucaklayan Lionel Messi, en büyük üzüntüsünü ilk kez itiraf etti Alınmadık kupa bırakmayan Lionel Messi, en büyük üzüntüsünü ilk kez dile getirdi Alınmadık kupa bırakmayan Lionel Messi, en büyük üzüntüsünü ilk kez dile getirdi İstanbul'da iki ülkenin ardından güvenlik gerekçesiyle Almanya Başkonsolosluğu da kapatıldı İstanbul'da iki ülkenin ardından güvenlik gerekçesiyle Almanya Başkonsolosluğu da kapatıldı

Son Dakika Spor 'Messi'yi nasıl durduracaksınız?' sorusuna cevap veren Hollandalı hoca, muhabiri fena bozdu - Son Dakika


Advertisement