İsmail Kartal'dan eski dostu hakkında yöneltilen soruya manidar yanıt: Boş kağıda imza attım - Son Dakika

İsmail Kartal'dan eski dostu hakkında yöneltilen soruya manidar yanıt: Boş kağıda imza attım

15.01.2022 22:52

Fenerbahçe'de 6 aylık süre için teknik direktörlük koltuğuna oturan İsmail Kartal, Löw'ün göreve geleceğiyle ilgili soruya manidar cevap verdi. Kartal, "Ben hep boş kağıda imza attım. Davet edilirsem gelirim. O konular başkanımızın sorumluluğunda" sözlerine yer verdi.

Fenerbahçe'nin teknik direktörü İsmail Kartal, 1-1 biten Antalyaspor karşılaşmasından sonra Löw'ün göreve geçeceğiyle ilgili soruya çarpıcı yanıt verdi. Kartal, "Ben boş kağıda imza attım" dedi.

Eski dostu hakkında yöneltilen soruya İsmail Kartal'dan manidar cevap: Boş kağıda imza attım

İşte İsmail Kartal'ın Löw cevabı:

"BAŞKANIMIZIN SORUMLULUĞUNDA"

"Fenerbahçe'ye hep boş kağıda imza attım. Fenerbahçe için göreve davet edilirsem gelirim. O konular başkanımızın sorumluluğunda. Benim bir şey söylemem doğru olmaz.

"TAKVİYE LAZIM"

Görünen şu ki bu takıma takviye lazım. Bugün eksiklerimiz vardı, belki onlar dönünce fazlalık olacak. İlk 25-30 dakikalık bölümden memnun kaldım. Takımımız savunma anlamında iyiydi. Sevindirici olan yanı bu sadece. Ofansif anlamda iyi değildik."

YORUMLAR
500
Rasim Ozan Kütahyalı, Ali Koç'a sosyal medyadan yüklendi: Benim anneme kasten küfrettiriyorsun! Her şeyi planlı yaptın Rasim Ozan Kütahyalı, Ali Koç'a sosyal medyadan yüklendi: Benim anneme kasten küfrettiriyorsun! Her şeyi planlı yaptın Fenerbahçe'de İsmail Kartal dönemi sona erdi! Tecrübeli hoca Yeni Malatyaspor maçının ardından kulübe veda etti Fenerbahçe'de İsmail Kartal dönemi sona erdi! Tecrübeli hoca Yeni Malatyaspor maçının ardından kulübe veda etti Fenerbahçe'de kritik sakatlık! İsmail Kartal canlı yayında açıkladı Fenerbahçe'de kritik sakatlık! İsmail Kartal canlı yayında açıkladı

Son Dakika Spor İsmail Kartal'dan eski dostu hakkında yöneltilen soruya manidar yanıt: Boş kağıda imza attım - Son Dakika


Advertisement