İtalyan sunucudan 2 spor kanalına çağrı! Taraftarlar havalara uçtu - Son Dakika

İtalyan sunucudan 2 spor kanalına çağrı! Taraftarlar havalara uçtu

19.02.2022 20:08

Türk taraftarların yoğun ilgi gösterdiği İtalyan spor spikeri Cindy Marina, Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarının kendisine olan ilgisi sonrası kulüpten teklif beklediğini açıkladı.

Güzelliğiyle büyüleyen İtalyan sunucu Cindy Marina'nın yeni rotası Türkiye olabilir. Türkiye'de bir spor kanalından teklif beklediğini belirten ünlü sunucu, Fenerbahçe'den davet gelirse kabul edebileceğini belirtti.

"TÜRKİYE'DEKİ TARAFTARLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM"

Özellikle Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarlarının sosyal medyada büyük ilgi gösterdiği Cindy Marina'ya kısa süre içinde binlerce mesaj yağdı. Bu ilgi sonrası bir paylaşım daha yapan güzel sunucu, "Türkiye'deki taraftarların ilgisi ve desteğinden ötürü çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı. Marina'nın ilerleyen günlerde Fenerbahçe TV ekranlarında boy göstermesi bekleniyor.

Taraftarlar sevinçten çıldırdı! Güzel sunucu Cindy Marina, Süper Lig devini kabul edecek
Taraftarlar sevinçten çıldırdı! Güzel sunucu Cindy Marina, Süper Lig devini kabul edecek
Taraftarlar sevinçten çıldırdı! Güzel sunucu Cindy Marina, Süper Lig devini kabul edecek
YORUMLAR
500
Süper Lig'de 2. hafta müsabakalarının ardından şampiyonluk oranları değişti Süper Lig'de 2. hafta müsabakalarının ardından şampiyonluk oranları değişti Üç büyüklerin Eric Bailly yarışı! Kulüpler, oyuncunun menajeriyle görüşmelere başladı Üç büyüklerin Eric Bailly yarışı! Kulüpler, oyuncunun menajeriyle görüşmelere başladı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, PFDK'ya sevk edildi Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, PFDK'ya sevk edildi

Son Dakika Spor İtalyan sunucudan 2 spor kanalına çağrı! Taraftarlar havalara uçtu - Son Dakika


Advertisement