Ortalık karışacak! Fenerbahçe, 4 gazeteciyi uyardı: Kendinize çeki düzen verin - Son Dakika

Ortalık karışacak! Fenerbahçe, 4 gazeteciyi uyardı: Kendinize çeki düzen verin

25.01.2023 08:56

Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik, Galatasaray'la yaşanan gerilim üzerine kulüp televizyonunda açıklamalarda bulundu. Bilecik, 4 gazetecinin yaptığı haberlerden ve yorumlardan rahatsız olduklarını belirterek dikkat çeken bir mesaj yolladı.

Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik ve Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, kulüp televizyonunda gündemde yaşanan hararetli konularla ilgili açıklamalar yaptı. Bilecik, Galatasaray camiasına sert mesajlar yolladı.

4 GAZETECİ İÇİN ÇARPICI İFADE

Başkan Vekili Erol Bilecik, 4 gazetecinin yaptığı haberlerden rahatsız olduklarını ifade etti. Bilecik; Gökhan Dinç, Haluk Yürekli, Nevzat Dindar ve Ali Naci Küçük'ün isimlerini zikretti.

Ortalık karışacak! Fenerbahçe, 4 gazeteciyi uyardı: Kendilerine çeki düzen versinler

"GÖREVİNİZİ DÜRÜST YAPMANIZ GEREKİR"

Bilecik'in sözleri şu şekilde: "Gökhan Dinç, Haluk Yürekli, Nevzat Dindar ve Ali Naci Küçük gibi isimlerin kendilerine çeki düzen vermelerinde fayda var. Sizin görevinizi daha düzgün, daha dürüst yapmanız gerekir. Kafanızı yastığa huzurla koymalısınız. Bu isimleri herkes biliyor."

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Adana'da kıyamet koptu! Fenerbahçelilerin hepsi aynı soruyu soruyor: VAR nerede? Adana'da kıyamet koptu! Fenerbahçelilerin hepsi aynı soruyu soruyor: VAR nerede? Spor Toto Süper Lig: Adana Demirspor: 0 Fenerbahçe: 0 (İlk yarı) Spor Toto Süper Lig: Adana Demirspor: 0 Fenerbahçe: 0 (İlk yarı) 'Ali Koç, Hasan Can Kaya'ya katılsın' diyen yorumcu Bışar Özbey sonrasında söyledikleriyle sınırı aştı 'Ali Koç, Hasan Can Kaya'ya katılsın' diyen yorumcu Bışar Özbey sonrasında söyledikleriyle sınırı aştı

Son Dakika Spor Ortalık karışacak! Fenerbahçe, 4 gazeteciyi uyardı: Kendinize çeki düzen verin - Son Dakika


Advertisement