Rıdvan Dilmen, Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyunu kime vereceğini açıkladı - Son Dakika

Rıdvan Dilmen, Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyunu kime vereceğini açıkladı

08.12.2021 22:38

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen katıldığı televizyon programında, Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyunu kime vereceğini açıkladı. Dilmen yaptığı açıklamada, "Benim bir tane oyum var. Cumhurbaşkanı Erdoğan siyasete devam ettiği sürece de oyumu Erdoğan'a atacağım" ifadesini kullandı.

Candaş Tolga Işık ile "Az Önce Konuştum" programına katılan Rıdvan Dilmen, Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyunu kime atacağını dile getirdi.

"ERDOĞAN BIRAKIRSA AK PARTİ'YE OY ATMAM"

Rıdvan Dilmen yaptığı açıklamada, "Benim bir tane oyum var. Cumhurbaşkanımız siyasete devam ettiği sürece de oyumu Recep Tayyip Erdoğan'a atacağım. Ben Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şahsına oy atıyorum. Erdoğan bırakırsa AK Parti'ye oy atmam. Son yerel seçimlerde de oyumu Binali Yıldırım'a verdim." dedi.

"İLK OYUMU CHP'YE VERDİM"

İlk oyunu Cumhuriyet Halk Partisi'ne verdiğini belirten Dilmen, "Bakın ben ilk oyumu Cumhuriyet Halk Partisi'ne atmıştım. O zaman CHP'nin başında Deniz Baykal vardı." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
AK Parti'li Aydemir: 'CHP, devlet ve milletle kavgalı bir yapıyla ortak' AK Parti'li Aydemir: 'CHP, devlet ve milletle kavgalı bir yapıyla ortak' Dün Akşam Sunulan ve TBMM'nin Üst Yönetimine Güvence Getiren AKP Teklifi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Dün Akşam Sunulan ve TBMM'nin Üst Yönetimine Güvence Getiren AKP Teklifi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Özgür Özel: Yüzde 40 Zammı Asgari Ücret İçin CHP Olarak Bekliyoruz Özgür Özel: Yüzde 40 Zammı Asgari Ücret İçin CHP Olarak Bekliyoruz

Son Dakika Spor Rıdvan Dilmen, Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyunu kime vereceğini açıkladı - Son Dakika


Advertisement