Cristiano Ronaldo için çılgın teklif! 200 milyon euroyu da aştılar - Son Dakika

Cristiano Ronaldo için çılgın teklif! 200 milyon euroyu da aştılar

04.12.2022 23:43

Suudi Arabistan ekibi Al Nassr'dan 200 milyon euroluk teklif alan Cristiano Ronaldo'ya Katar kulübü Al Rayyan, daha astronomik bir teklifle gitti.

Manchester United'la yolları ayıran ve boşa düşen Cristiano Ronaldo, zengin kulüplerin iştahını kabarttı. 37 yaşındaki futbolcu her ne kadar kariyerini Avrupa'da sürdürmek istese de baş döndüren teklifler alıyor.

Ronaldo için çıldırdılar! 200 milyon euroluk teklif artık çocuk oyuncağı

DAHA DETAYLI BİR TEKLİF

Katar kulübü Al Rayyan, Cristiano Ronaldo için dev bir teklif yapacak. Futbol Arena'nın Al-Sharq'dan aktardığı habere göre; Al Rayyan yetkilileri, yıllık 200 milyon euro öneren Al Nassr'ın daha üzerinde ve detaylı bir teklif hazırlıyor. Ronaldo için konuşulan paralar senelik 250 milyon euro seviyelerine geldi.

Ronaldo için çıldırdılar! 200 milyon euroluk teklif artık çocuk oyuncağı

KATAR'DAN FUTBOLA YATIRIM

Dünya Kupası'na ev sahipliği yapan Katar, futbol dünyasında varlığını hissettirmek istiyor. Ronaldo transferine devletin de yardım etme ihtimali hayli yüksek.

YORUMLAR
500
Bu halini unutun! Suudi Arabistan'a taşınan Ronaldo'nun sevgilisi bambaşka bir imaja büründü Bu halini unutun! Suudi Arabistan'a taşınan Ronaldo'nun sevgilisi bambaşka bir imaja büründü Siftahı yaptı! Ronaldo son dakikada attığı golle Al Nassr'ı adeta ipten aldı Siftahı yaptı! Ronaldo son dakikada attığı golle Al Nassr'ı adeta ipten aldı Cristiano Ronaldo, Al Nassr formasıyla resmi maçlardaki ilk golünü attı Cristiano Ronaldo, Al Nassr formasıyla resmi maçlardaki ilk golünü attı

Son Dakika Spor Cristiano Ronaldo için çılgın teklif! 200 milyon euroyu da aştılar - Son Dakika


Advertisement