Fatih Terim, 91 yaşındaki annesi Nuriye Terim'i kaybetti - Son Dakika

Fatih Terim, 91 yaşındaki annesi Nuriye Terim'i kaybetti

25.11.2022 12:32

Fatih Terim'in annesi Nuriye Terim, Adana'daki evinde 91 yaşında yaşamını yitirdi. Türk futbolunun efsane ismi haberi alır almaz taziyeleri kabul etmek ve cenaze törenine katılmak için Adana'ya hareket etti.

Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle evde bakım hizmeti alan Fatih Terim'in annesi Nuriye Terim, 91 yaşında hayata gözlerini yumdu.

EŞİNİN KABRİNİN YANINDA TOPRAĞA VERİLECEK

Kentteki özel bir hastanenin morguna kaldırılan Terim'in cenazesinin, yarın eşi Talat Terim'in kabrinin yanında toprağa verileceği öğrenildi.

Fatih Terim, 91 yaşındaki annesi Nuriye Terim'i kaybetti

FATİH TERİM, ADANA'YA GİTTİ

Öte yandan, Fatih Terim de taziyeleri kabul etmek ve cenaze törenine katılmak için Adana'ya hareket etti. Fatih Terim'in babası Talat Terim de 6 Şubat 2019'da 95 yaşında yaşamını yitirmişti.

TAZİYE MESAJLARI ART ARDA GELDİ

Fatih Terim için vefat eden annesi Nuriye Terim için Adana Demirspor ve Galatasaray sosyal medya hesaplarından taziye mesajı yayınlandı.

YORUMLAR
500
Eski öğrencisi acı gününde Fatih Terim'i yalnız bırakmadı Eski öğrencisi acı gününde Fatih Terim'i yalnız bırakmadı Fatih Terim'in annesi Nuriye Terim toprağa verildi Fatih Terim'in annesi Nuriye Terim toprağa verildi Fatih Terim'in annesi Nuriye Terim son yolculuğuna uğurlandı Fatih Terim'in annesi Nuriye Terim son yolculuğuna uğurlandı

Son Dakika Spor Fatih Terim, 91 yaşındaki annesi Nuriye Terim'i kaybetti - Son Dakika


Advertisement