Beklenen oldu! Wanda Nara, Mauro Icardi ile resmen boşandı - Son Dakika

Beklenen oldu! Wanda Nara, Mauro Icardi ile resmen boşandı

17.11.2022 09:57

Wanda Nara, Galatasaray'ın yıldızı Mauro Icardi ile resmen boşandıklarını duyurdu. Nara, yaşanan sürece dair yaptığı açıklamada, "Mauro imzalamak istemedi, onun için çok zor oldu. Benim için de zordu. Çünkü, Mauro'yu hala çok seviyorum. Ancak, işler iyi gitmiyordu." dedi.

Spor dünyasının en popüler çifti en sonunda boşandı. Wanda Nara, İtalya'dan Vanity Fair'e açıklamalarda bulundu. Nara, Mauro Icardi ile boşandıklarını açıkladı.

Dünyanın konuştuğu evlilik bitti! Wanda, Galatasaraylı Icardi'den resmen boşandı

"SÖZLEŞMEYİ İMZALADIK"

Icardi ile boşanma sözleşmesini imzaladıklarını ifade eden Nara, "Mauro Icardi ile boşanma sözleşmesini imzaladık. Mauro imzalamak istemedi, onun için çok zor oldu. Benim için de zordu. Çünkü, Mauro'yu hala çok seviyorum. Ancak, işler iyi gitmiyordu. Evde ağır bir atmosfer vardı, her şey zorlaşmıştı ve bunu sona erdirmek istedim. Sonrasında Arjantin'e gittim." dedi.

Dünyanın konuştuğu evlilik bitti! Wanda, Galatasaraylı Icardi'den resmen boşandı

"MENAJERİ OLMAMI İSTEDİ"

Menajerlik teklifinin Icardi'den geldiğini vurgulayan Nara, "5 çocuğum var. Hepsini büyüttüm. Kendimi 10 yıl boyunca çocuklarıma adadım. Son zamanlarda işe dönme arzum oluştu ve bu konuyu Mauro'ya açtım. Mauro bu konudan hiç hoşlanmadı. Bir yandan Mauro için çalışıyordum zaten, menajeriydim ve bu durum onun hoşuna gidiyordu. Menajerlik işini benden isteyen Mauro'nun ta kendisiydi. Gençliğimden beri sözleşmelerimi kendim imzalarım, hiç menajerim olmamıştır. Bu nedenle sözleşme müzakereleri konusunda iyiyimdir. Karakterim ve pazarlık gücüm var" sözlerini kullandı.

YORUMLAR (1)
  • murat atis: Ne zamandan beri uyumadan bu haberi bekliyorduk çok sağolun. Cevap Yaz 16 0 Yayından Kaldır
500
'Bence devam etmeli' diyen Burak Yılmaz, Galatasaray'ın yıldızını yere göğe sığdıramadı 'Bence devam etmeli' diyen Burak Yılmaz, Galatasaray'ın yıldızını yere göğe sığdıramadı

Son Dakika Spor Beklenen oldu! Wanda Nara, Mauro Icardi ile resmen boşandı - Son Dakika


Advertisement