SON DAKİKA TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ HABERLERİ

Son Dakika Türkiye Komünist Partisi Haberleri

  • 23 Mart 2019 12:54 Manisa'da 118 Belediye Başkan Adayından 19'u Kadın Vatan Partisinden sonra en çok kadın aday gösteren parti 5 adayla Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) olurken, Demokrat Parti (DP), Demokratik Sol Parti ve Türkiye Komünist Partisi de birer kadın belediye başkan adayıyla seçimlere giren diğer partiler oldu
  • 20 Mart 2019 18:15 AK Parti'li Dağ: CHP Meclis Üyesi Adayı 19 Kişi Terör Örgütleri ile Bağlantılı (2) AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, partisinin il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, CHP'nin İzmir'in 14 ilçesinde belediye meclis üye aday listesinde yer alan 27 kişiden 19'unun, doğrudan PKK ve diğer terör örgütleriyle geçmişte ilişkisi bulunduğunu...
  • 20 Mart 2019 14:11 AK Parti'li Dağ: CHP Meclis Üyesi Adayı 19 Kişi Terör Örgütleri ile Bağlantılı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, partisinin il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, CHP'nin İzmir'in 14 ilçesinde belediye meclis üye aday listesinde yer alan 27 kişiden 19'unun, doğrudan PKK ve diğer terör örgütleriyle geçmişte ilişkisi bulunduğunu...
  • 20 Mart 2019 13:31 İzmir AK Parti'li Dağ CHP Meclis Üyesi Adayı 19 Kişi Terör Örgütleri ile Bağlantılı-1 İzmir AK Parti'li Dağ CHP Meclis Üyesi Adayı 19 Kişi Terör Örgütleri ile Bağlantılı-1 Ak Parti'li Dağ CHP meclis üyesi adayı 19 kişi terör örgütleri ile bağlantılıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, partisinin il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, CHP'nin İzmir'in 14 ilçesinde belediye meclis üye aday listesinde yer alan 27 kişiden...
  • 20 Mart 2019 12:53 AK Parti'li Dağ: CHP Meclis Üyesi Adayı 19 Kişi Terör Örgütleri ile Bağlantılı AK Parti'li Dağ: CHP Meclis Üyesi Adayı 19 Kişi Terör Örgütleri ile Bağlantılı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, partisinin il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, CHP'nin İzmir'in 14 ilçesinde belediye meclis üye aday listesinde yer alan 27 kişiden 19'unun, doğrudan PKK ve diğer terör örgütleriyle geçmişte ilişkisi bulunduğunu...
  • 14 Mart 2019 12:49 Mersin'de Terör Operasyonu: 5 Gözaltı MERSİN'de, jandarma ekiplerince düzenlenen terör operasyonunda, 5 kişi gözaltına alındı.
  • 14 Mart 2019 11:12 Mersin'de Terör Operasyonları: 5 Gözaltı Mersin'de jandarma ekiplerinin gerçekleştirdiği terör operasyonlarında 5 kişi gözaltına alındı.
  • 11 Mart 2019 17:12 MHP Lideri Bahçeli'den 'Ezan' Tepkisi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "8 Mart akşamı Taksim'de bir grup ezan okunurken ıslık çalmış.
  • 11 Mart 2019 15:26 MHP Lideri Bahçeli: "Ezanı Islıklamak Küfrü Alkışlamaktır" MHP lideri Devlet Bahçeli, 8 Mart akşamı İstanbul'da bir grubun ezan okunurken ıslık çalmasına ilişkin, "Ezanı ıslıklamak küfrü alkışlamaktır, batılı selamlamaktır, iblise selam durmaktır, mukaddesat ve millete ihanettir.
  • 11 Mart 2019 11:19 Yerel Seçimlerde Kullanılacak Oy Pusulası Belli Oldu Türkiye Komünist Partisi 4
  • 11 Mart 2019 11:12 Yerel Seçimlerde Kullanılacak Oy Pusulası Belli Oldu Yerel Seçimlerde Kullanılacak Oy Pusulası Belli Oldu Türkiye Komünist Partisi 4
  • 11 Mart 2019 10:56 31 Mart'ta Kullanılacak Oy Pusulaları Belli Oldu 31 Mart'ta Kullanılacak Oy Pusulaları Belli Oldu Türkiye Komünist Partisi 4
  • 11 Mart 2019 10:52 31 Mart Oy Pusulaları Belli Oldu 31 Mart Oy Pusulaları Belli Oldu Türkiye Komünist Partisi4
  • 11 Mart 2019 09:26 İzmir'de Büyükşehire Aday Olan 12 Kişiden Yalnızca Biri Kadın Türkiye Komünist Partisi'nden (TKP) aday olan Senem Doruk İnam (29), AK Parti, CHP, DSP, DP gibi partilerin Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının yanı sıra, 4 de bağımsız aday ile yarışıyor
  • 10 Mart 2019 11:31 KKTC Eski Başbakanı İrsen Küçük Hayatını Kaybetti KKTC Eski Başbakanı İrsen Küçük Hayatını Kaybetti Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) eski başbakanı ve Ulusal Birlik Partisi eski genel başkanlarından İrsen Küçük bu sabah hayatını kaybetti.
  • 04 Mart 2019 22:25 Kesin Aday Listesi Kesinleşen listelere göre Zonguldak'ta siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak: Ömer Selim Alan Ereğli: Erol Şahin Alaplı: Mehmet Celil Uzun Çaycuma: Ahmet Güral Karayılmaz Devrek: Sezai Bükrü Kozlu: Ali Bektaş Kilimli: Kamil Altun Gökçebey: Mustafa ÇetinoğluCumhuriyet Halk PartisiZonguldak: Şenol Şanal (Millet İttifakı) Ereğli: Halil Posbıyık Alaplı: Nuri Tekin Çaycuma: Bülent Kantarcı Devrek: Çetin Bozkurt Kozlu: Cengiz Bank Kilimli: Ali Aslankılıç Gökçebey: Cem OktayMilliyetçi Hareket PartisiZonguldak: Hamdi Ayan Ereğli: Telat Şeker Alaplı: Ali Demir Çaycuma: Haydar Oruç Devrek: Ahmet Akdemir Kozlu: Emine Ulupınar Kilimli: Fatih Kaldırım Gökçebey: Adem AyvacıkİYİ PartiEreğli: Ali Kaya Çaycuma: Nusret Yakıcı Devrek: Yaşar Ocakçı Kozlu: Hüdai Dökmeci Kilimli: Erdinç Kargidan Gökçebey: Vedat ÖztürkSaadet PartisiZonguldak: Mehmet Yaman Ereğli: Gökhan Göktaş Alaplı: Erhan Uslu Çaycuma: Sedat Başoğlu Devrek: Mehmet Özmekik Kozlu: Samet Güngör Kilimli: Hüseyin Topalahmetoğlu Gökçebey: Erol BayrakBüyük Birlik PartisiEreğli: Hüseyin Uysal Çaycuma: Zülfikar Uçar Devrek: Ercan Filizer Kozlu: Adem Çetin Kilimli: Hasan İslamDemokratik Sol PartiZonguldak: Nurhan Başoğlu Kozlu: Birgül Ertek Çaycuma: Soner Çınar Ereğli: Burak Müftüoğlu Alaplı: İrfan Türkyılmaz Gökçebey: Didem Günaydın Devrek: Çilem Girgin Başoğlu Kilimli: Yiğit İshak AlbayrakBağımsız Türkiye PartisiZonguldak: Serkan YurttaşKozlu: Hakan YurttaşÇaycuma: Mesut ErenEreğli: Recep ÖzcanAlaplı: Arif DemirciGökçebey: Ümit SezginDevrek: Kemal EliçoraKilimli: Songül KaplanDemokrat Parti: Zonguldak: Hamza KaraÇaycuma: İsmail OrtabelKilimli: Yiğit İshak AlbayrakTürkiye Komünist PartisiZonguldak: Ahmet GünaydınBağımsız adayKilimli: Velime Erdoğan
  • 04 Mart 2019 20:55 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Kesinleşen listelere göre Erzurum'da siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiErzurum Merkez: Mehmet Sekmen (Cumhur İttifakı)Yakutiye: Mahmut UçarOltu: Celal ÇelebiKarayazı: Sedat KaradumanPalandöken: Muhammet SunarAziziye: Muhammed Cevdet OrhanOlur: Tahsin OktayHınıs: Erdoğan ErenPasinler: Ahmet DölekliKöprüköy: Osman BelliTortum: Ömer HancıNarman: Burhanettin EserPazaryolu: İbrahim ŞahinÇat: Melik YaşarAşkale: Ahmet YaptırmışHorasan: Abdülkadir AydınTekman: Mustafa ErginKaraçoban: Sedat GümüşŞenkaya: Yavuz BedirSaadet PartisiErzurum Merkez: Atik AğdağYakutiye: Ebubekir CoşkunOltu: Mehmet AkbulutKarayazı: Muhammet Hanefi UzuntürkPalandöken: Ayhan ErkemAziziye: Fatih Sultan AyaştıOlur: Turgut TokgözHınıs: Zeki DemirPasinler: Fahrettin AğtaşKöprüköy: Ziya BalcıUzundere: Mehmet ErtekTortum: Nejdet BayındırNarman: Mevlüt Kısaİspir: Faik ÇalıkPazaryolu: Ahmet YılmazÇat: Fuat KurtAşkale: Yılmaz BayrakHorasan: Ahmet AydınTekman: Feyzullah SayanKaraçoban: Mehmet Akif KolikısaŞenkaya: Ömer AkbulutBağımsız Türkiye PartisiErzurum Merkez: Ferit AydemirYakutiye: Züleyha DemirOltu: Haydar ErganKarayazı: Hasan DemirPalandöken: Müşra PekerAziziye: Pınar YanıkOlur: Abdulkadir KahramanHınıs: Abdülkadir ŞahinPasinler: Alime BarutçuKöprüköy: Abdülsamet AlşenUzundere: Hakan CelapTortum: Fahri KeleşNarman: Havva Değirmencioğluİspir: Gökhan SeverPazaryolu: Tahsin CoşğunÇat: Ömer GülerAşkale: Reşat GüvenHorasan: Eyüp YıldırımKaraçoban: Haydar MısırŞenkaya: Ali Haydar KocaosmanoğluCumhuriyet Halk Partisi Erzurum Merkez: Mehmet Sait Şimşek Yakutiye: Cemal Koçak Oltu: Hakan Zengin Karayazı: Mahmut Han Koçak Palandöken: Edip Cengiz Aziziye: Aydın Söylemez Olur: Ferudun Kaplan Pasinler: Hasan Sarıboğa Köprüköy: Hüseyin Hanoğlu Uzundere: Yaşar Ergün Tortum: Ömer Dürlü İspir: Nafiz Aydın Pazaryolu: Bilal Güven Çat: Arif Hikmet Kılıç Aşkale: Cemal Karausta Horasan: Mehmet Şahin Tekman: Sebahattin Uludağ Karaçoban: Bekir Yılan Şenkaya: Gençay UğraşİYİ Parti Erzurum Merkez: Mahmut Uykusuz Yakutiye: Alper Eminoğlu Oltu: Rüstem Üstün Karayazı: Ali Tan Palandöken: Fatma Canan Uçar Aziziye: Ahmet Resuloğlu Olur: Şule Ülkü Özgül Pasinler: Bünyamin Ucun Köprüköy: İbrahim Hakkı Yağanoğlu Uzundere: Burhan Polat Tortum: İkram Korkmaz Narman: Eray Akpınar İspir: Muhammet Sezgin Pazaryolu: Muhammed Demir Aşkale: Fevzi Gürbüz Horasan: Abdülhatem BastemBüyük Birlik Partisi Yakutiye: Zülküf Yüksel Oltu: Necmettin Taşçı Palandöken: Recep Şendur Pasinler: Vedat Bayoğlu Köprüköy: İsmail Irmak Tortum: Muammer Yiğider Narman: Temel Daş İspir: Fahrettin Demir Pazaryolu: Mustafa Baydemir Horasan: Önder GençHakların Demokratik Partisi Erzurum Merkez: Barış Kemaloğlu Karayazı: Melike Göksu Palandöken: Hüsnü Gül Hınıs: Nurcan Felekoğlu Köprüköy: Habip Kurt Horasan: Muammer Yılmaz Tekman: Muzahit Karakuş Karaçoban: Halit UğunTürkiye Komünist PartisiErzurum Merkez: Mehmet KuzulugilÇat: Abdullah CulhaKaraçoban: Engin KuşVatan PartisiErzurum Merkez: Nedim GültekinAşkale: Oğuz KarlıbelDemokratik Sol PartiErzurum Merkez: Dilek Dengizek ErsanalŞenkaya: Serhat Can EşMilliyetçi Hareket PartisiUzundere: Hilmi Aktoprakİspir: Ahmet CoşkunDemokrat PartiTortum: Yunus KeskinŞenkaya: Yusuf GökçeBağımsızKarayazı: Eda GöksuOlur: Sıddık DemircanUzundere: Mustafa ArliTortum: Mehmet ToramanNarman: Mustafa Altunokİspir: Osman ÇelikPazaryolu: Salih Şahin
  • 04 Mart 2019 16:55 Kesin Aday Listesi Kesinleşen listelere göre Hakkari'de siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiHakkari merkez: Cüneyt Epcim (Cumhur İttifakı)Çukurca: Ensar Dündar (Cumhur İttifakı)Yüksekova: Teoman Zeydan (Cumhur İttifakı)Şemdinli: Tahir Saklı (Cumhur İttifakı)Derecik: Ekrem Çetinkaya (Cumhur İttifakı)Cumhuriyet Halk PartisiHakkari merkez: Metin KoparanÇukurca: Abubekir AksaçYüksekova: Peruz ÇamlıŞemdinli: Mirpenç UysalDerecik: Suat YükselHalkların Demokratik PartisiHakkari merkez: Cihan KaramanÇukurca: Abubekir KanarYüksekova: Remziye YaşarŞemdinli: Sami BeşerİYİ PartiHakkari merkez: Yaşar YorulmazÇukurca: Turan DoğanYüksekova: Sabır DiriDerecik: Efe ÜstündağSaadet PartisiHakkari merkez: Rahmi ÇiftçiŞemdinli: Abdulvahit ÇiftçiDerecik: Sümeyye SöğütYüksekova: Yavuz DalgıçÇukurca: Mücahide AkılotuBağımsız Türkiye PartisiHakkari merkez: Mehmet EşkiŞemdinli: Abdulgani AkdağDerecik: Fikret ElmacıYüksekova: Ökkaş UygurDemokratik Sol PartiHakkari: Nursel KızılırmakTürkiye Komünist PartisiHakkari merkez: Emel Karabulut- BağımsızHakkari merkez: Metin TekinDerecik: Kasım Demir
  • 04 Mart 2019 15:31 Kesin Aday Listesi Reşit ÖnalGüroymak: Şefik AysoyHizan: Süleyman BaştürkMutki: Tahir BakırMilliyetçi Hareket PartisiTatvan: Abdulkerim AkayAdilcevaz: Ceyhan BatarGüroymak: Hakan AzbayHizan: Eyüp ÜsteİYİ PartiBitlis merkez : Mehet Piran AslınTatvan: Derviş AğırAdilcevaz: Cengiz UluğGüroymak: Güven ÖztürkHizan: Selehattin SadakMutki: Zübeyir DalgaHalkların Demokratik PartisiBitlis merkez : Faruk İşlekTatvan: Habip YeşiltepeAhlat: Seracettin GünbayAdilcevaz: Nevzat KöstekçiGüroymak: Hikmet TaşdemirHizan: Erkan ÇetinMutki: İrfan HülagüSaadet PartisiBitlis merkez : Yaşar BuhanTatvan: Yunus CengizAhlat: Şahabettin GökbulakAdilcevaz: Adnan GöksoyGüroymak: Alican DoğanalpHizan: Cezail AktaşMutki: Mustafa Şemsettin YerBağımsız Türkiye PartisiBitlis merkez : Bülten MutluayTatvan: Hüseyin ÖzmenGüroymak: Gülten KucumMutki: İbrahim Sinan KökçüDemokratik Sol PartiBitlis merkez : Tuğçe TekçeTürkiye Komünist PartisiBitlis merkez: Cafer Ömürden CengizDemokrat PartiBitlis merkez: Ömer UygunTatvan: Hakan ÜzgenMutki: Safiyettin YıldızGüroymak: Kenan CafBüyük Birlik PartisiHizan: Ramazan ŞimşekGüroymak: Bülent AslanhanAhlat: Zübeyde Altınkuşak
  • 04 Mart 2019 15:21 Kesin Aday Listesi Kesinleşen listelere göre Van'da siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiVan Büyükşehir Belediyesi: Necdet Takva (Cumhur İttifakı)Bahçesaray : Meki Arvas (Cumhur İttifakı)Başkale: İsmail Ayaz (Cumhur İttifakı)Çaldıran: Şefik Ensari (Cumhur İttifakı)Çatak: Abdurrahman Şeylan (Cumhur İttifakı)Edremit: İsmail Say (Cumhur İttifakı)Erciş: Abdulmenaf Turan (Cumhur İttifakı)Gevaş: Murat Sezer (Cumhur İttifakı)Gürpınar: Hayrullah Tanış (Cumhur İttifakı)İpekyolu: Muhsin Aydın (Cumhur İttifakı)Muradiye: Kemal Polat (Cumhur İttifakı)Özalp: Şems Mahfuz Halid Kadirhanoğulları (Cumhur İttifakı)Saray: Kemalettin Araci (Cumhur İttifakı)Tuşba: Salih Akman (Cumhur İttifakı)Cumhuriyet Halk PartisiVan Büyükşehir Belediyesi: Nurettin BeyazBahçesaray: Hasan Rahmi KızılBaşkale: İbrahim TeyfunÇaldıran: Muhammed AladağÇatak: Abdulcelil Temel Edremit: İdris Takva Erciş: Ekrem Uçak Gevaş: Musa Baran Gürpınar: Selim Karakuş İpekyolu: Sinan Solmaz Muradiye: Yavuz Demir Özalp: Oktay Sağlam Saray: Şaban Günbaş Tuşba: İzzet KartalİYİ PartiVan Büyükşehir Belediyesi: Serkan SaygınBahçesaray : Cevdet GörünüşBaşkale: Şermin Bozkurt Çaldıran: Harun Bayrak Edremit: Nedim Polat Gevaş: Selahattin Nergis Gürpınar: Çetin Melat İpekyolu: Abdullah Akbaş Muradiye: Zafer Çelik Tuşba: Ejder KoçHalkların Demokratik PartisiVan Büyükşehir Belediyesi: Bedia Özgökçe ErtanBahçesaray: Mehmet Garip AykutBaşkale: Erkan AcarÇaldıran: Leyla AtsakÇatak: Murat BozdemirEdremit: Gülcan Kaçmaz SayyiğitErciş: Yıldız ÇetinGevaş: Veysi ŞekerGürpınar: Rojbin Akdağİpekyolu: Azim YacanMuradiye: Yılmaz ŞalanÖzalp: Yakup AlmaçSaray: Caziye DumanTuşba: Yılmaz BerkiSaadet PartisiVan Büyükşehir Belediyesi: Fethullah ErbaşBahçesaray: Hasan BirgülBaşkale: İrfan İlhanÇaldıran: Mehmet Akif TaşkıranÇatak: Abdüssamet KeskinEdremit: İdris AksonaErciş: Murat DemirGevaş: Kemal KuşciGürpınar: Mehmet Engin Güngörİpekyolu: Asena Türkoğlu AteşMuradiye: Nafiz Keramettin MehmetağaoğluÖzalp: Nihat Güler Saray: Mehmet Bildirici Tuşba: Tarık CerletBağımsız Türkiye Partisi Büyükşehir: Muzafer YağmurBahçesaray: Halil İbrahim FidanBaşkale: Sefer SağlamÇaldıran: Mehmet KayıkçıÇatak: Adile TutuşEdremit: Nadir AykaçErciş: Hamza KayıkçıGevaş: Abdurrahman Nural TandoğanGürpınar: Yahya Garipİpekyolu: Cavit RastgeldiMuradiye: Bekir UçarÖzalp: Cemile YağmurSaray: Aygül GörenTuşba: Kadir DemirciDemokratik Sol Parti Van Büyükşehir Belediyesi: Cavit ÇuyrakVatan PartisiVan Büyükşehir Belediyesi: Aziz ÇiftiBüyük Birlik Partisi Bahçesaray: İdris AhiÇaldıran: Kazım Varçin-Türkiye Komünist PartisiVan Büyükşehir Belediyesi: Erdinç ÖzerBaşkale: Hikmet GençelBağımsız adaylar Muradiye: Şeref GökhanTuşba: Kaya Ortasaç
  • 04 Mart 2019 14:00 Kesin Aday Listesi - Sinop Kesinleşen listelere göre Sinop'ta siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiSinop merkez: Ali Çöpçü (Cumhur İttifakı)Boyabat: Şefik ÇakıcıErfelek: Mehmet UzunAyancık: Recep AkGerze: Cevat ŞensoySaraydüzü: Hasan PekerDurağan: Ahmet KılıçaslanDikmen: Adnan AcarTürkeli: Veysel ŞahinCumhuriyet Halk PartisiSinop Merkez : Barış Ayhan (Millet İttifakı)Dikmen: Saim İstanbulluGerze: Osman BelovacıklıErfelek: Muzaffer ŞimşekAyancık : Hayrettin KayaDurağan: Mustafa EkerMilliyetçi Hareket PartisiTürkeli: Halil Dilek ÖzcanDurağan: Fehmi DalkılıçSaraydüzü: İbrahim KanberGerze: Kerim UlusoyDikmen: Vedat DağlıAyancık: Özay ÇetinBoyabat: Şükrü KayaErfelek: Abdurahman GülenİYİ PartiBoyabat : Hasan KaraGerze: Cemal YıldızDurağan: Ümit DemirSaraydüzü : Kadir ÇiçekSaadet PartisiSinop Merkez: Sefa YalınAyancık: Cumhur ÖvetBoyabat: Birol AydınDikmen: Bekir AydınDurağan: Necati ÇördükçüErfelek: Yücel TunaGerze Mehmet Ali YavuzSaraydüzü: Basri BaşTürkeli: İsmail ÖzcanDemokrat PartiSinop merkez: Orhan SarıBüyük Birlik PartisiTürkeli: Şerife FenerBağımsız Türkiye PartisiSinop merkez: Hüseyin GülBoyabat: Hasan KayaTürkiye Komünist PartisiSinop merkez: Cazım AkrayVatan PartisiSinop merkez: Sebahattin CanıkDemokratik Sol PartiSinop merkez: Ahmet Nur CeylanlıTürkeli: Recep KeserBoyabat: Davut ÇalhanBağımsız adaylarSinop merkez: Mete ÇağdaşTürkeli: Haşim Özcan
  • 04 Mart 2019 13:14 Kesin Aday Listesi - Amasya Kesinleşen listelere göre Amasya'da siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiAmasya: Cafer ÖzdemirMerzifon: İbrahim İncekulSuluova: Fatih ÜçokTaşova: Bayram ÖztürkGümüşhacıköy: Ömerül Faruk YavuzHamamözü: Bahattin DestebaşGöynücek: Kemal ŞahinCumhuriyet Halk Partisi Amasya: Arife Serpil Saraçoğlu Merzifon: Alp Kargı Gümüşhacıköy: Zehra Özyol Hamamözü: Mustafa Erge Göynücek: Nurten ErdemMilliyetçi Hareket Partisi Amasya: Mehmet Sarı Merzifon: Hüseyin Saka Suluova: Yaşar Tancı Taşova: Süleyman Torun Gümüşhacıköy: Hamdi Dündar Hamamözü: Fatih Bayrakdar Göynücek: Fatih ErdoğanİYİ Parti Merzifon: Mustafa Kenan Kablan Suluova: Mahmut Ersu Taşova: Özgür Özdemir Saadet Partisi Amasya: Noğman Yüksel Merzifon: Sadi Arslan Suluova: Enes Hulisi Kartal Taşova: Osman Tunçel Gümüşhacıköy: Mustafa Çakan Hamamözü: Halit Duran Göynücek: Ömer Çivrillioğlu-Türkiye Komünist PartisiAmasya: Zübeyir Kılıç-Vatan PartisiAmasya: Zübeyir KılıçBağımsız adaylarAmasya: Adem Şahin
  • 04 Mart 2019 12:43 Kesin Aday Listesi - Bolu Kesinleşen listelere göre Bolu'da siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiBolu: Fatih Metin (Cumhur İttifakı)Gerede: Mustafa AllarGöynük: Kemal KazanDörtdivan: Hasan UzunoğluKıbrıscık: Osman CabguMengen: Zeki OzulluoğluMudurnu: Vedat ÖzkanSeben: Fatih KavakYeniçağa: Recayi Çağlar- Cumhuriyet Halk PartisiBolu: Tanju Özcan (Millet İttifakı)Göynük: Necdet Yıldıran (Millet İttifakı)Dörtdivan: İlyas Özalp (Millet İttifakı)Kıbrıscık: Emin Tekemen (Millet İttifakı)Mengen: Turhan Bulut (Millet İttifakı)Mudurnu: Mehmet İnegöl (Millet İttifakı)Yeniçağa: Adnan Güngör (Millet İttifakı)- Milliyetçi Hareket PartisiGerede: Ramazan GülerGöynük: Ahmet ÇankayaDörtdivan: Durmuş ÜnalKıbrıscık: Ersin ErcanMengen: Ali BudakMudurnu: Necdet TürkerSeben: Hakan CankurtaranYeniçağa: Zeki Mustafa Egeci- Halkların Demokratik PartisiBolu: Aslı Yolci- İYİ PartiGerede: Orhan Ünaldı (Millet İttifakı)Seben: Enver Erkaygusuz (Millet İttifakı)- Vatan Partisi: Bolu: Selahattin Özbölük- Saadet PartisiBolu: Turan KılınçGerede: Muzaffer BoyacıGöynük: Faruk BinayDörtdivan: Mustafa YelerKıbrıscık: Mahmut BelgeMengen: Salih ErkanMudurnu: Gökhan YılmazSeben: Ünal GüngörYeniçağa: Yahya DoğanayBüyük Birlik PartisiGerede: Ahmet Emin SerinDemokratik Sol PartiBolu: Mustafa TemelliBağımsız Türkiye PartisiBolu: Suat Hayri SapmazGerede: İsmail İnceayanGöynük: Mustafa YağcıDörtdivan: Zeliha AğladıoğluKıbrıscık: Sonat AtamanMengen: Necati YağcıMudurnu: İsmail DedeoğluSeben: Savaş YenerYeniçağa: Mesut Dikici- Türkiye Komünist PartisiBolu: Cihan Sezer- BağımsızDörtdivan: Hamza EfeKıbrıscık: Kemal Aktaş
  • 04 Mart 2019 12:27 Kesin Aday Listesi Kesinleşen listelere göre Afyonkarahisar'da siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiAfyonkarahisar merkez: Mehmet ZeybekBaşmakçı: Tuncer KerpiçBayat: Halil İbrahim BodurBolvadin: Halil İbrahim SevimÇay: Hüseyin AtlıÇobanlar: Ali AltuntaşDazkırı: Şerif Kocatepe (Cumhur ittifakı)Dinar: Nihat Sarı (Cumhur ittifakı)Emirdağ: Serkan KoyuncuEvciler: Ali Dede Savaş (Cumhur ittifakı)Hocalar: Ali Arslanİhsaniye: Mevlüt Küçükİscehisar: Mustafa ÇibikKızılören: Ozan Osman KayaSandıklı: Mustafa ÇölSinanpaşa: Erdal Karaman (Cumhur ittifakı)Sultandağı: Mehmet AldırmazŞuhut: Recep BozkurtCumhuriyet Halk PartisiBaşmakçı: Halil ÖzcanBayat: Hüseyin ÖzaktanÇay: Ali SelviÇobanlar: Beytullah TotaDazkırı: İsmail TaylanEmirdağ: Barış CanEvciler: Saim Özer (Millet İttifakı)Hocalar: Veli Aydoğmuşİhsaniye: Tunay Türkmen (Millet İttifakı)Sinanpaşa: Harun GünerSultandağı: Osman AcarŞuhut: Ekrem ÖzsoyMilliyetçi Hareket PartisiAfyonkarahisar merkez: Fatih ÇetinkayaSandıklı: Mustafa GürelÇobanlar: Ali SarıtaşBaşmakçı: Ayhan GönüllüBayat: Seyfettin AtacanBolvadin: Selahattin KelekçiÇay: Hüseyin ÇağrıEmirdağ: Uğur Serdar KargınHocalar: Doğan Demirİhsaniye: Şaban Çabukİscehisar: Bahtiyar AşkınKızılören: Ali ErolSultandağı: Tacettin DamlarkayaŞuhut: İbrahim YıldızİYİ PartiAfyonkarahisar merkez: Mahmut Koçak (Millet İttifakı)Bolvadin: Süleyman TokerÇay: Serdar DündarÇobanlar: Sefa DeğirmenDinar: Saffet Acar (Millet İttifakı)Kızılören: Ali KocapınarSandıklı: Asım OrhanSultandağı: İsmail ÇelikHocalar: Veli AydoğmuşSaadet PartisiAfyonkarahisar merkez: Hasan Hüseyin UğurluBaşmakçı: Ayhan KemikBayat: Erhan AkpınarBolvadin: Osman YavuzÇay: Mustafa DoğanerÇobanlar: İbrahim BayarDazkırı: Veysel KorkmazDinar: Yaşar KarakayaEmirdağ: Ahmet AlkanEvciler: Rabia Fatma GümüşkanatHocalar: Saadetdin Eşbahİhsaniye: Selami Sivriİscehisar: Ali BaşpınarKızılören: Mehmet Veysi KılıçSandıklı: Hasan BalyalıSinanpaşa: Ramazan KartalSultandağı: Ayhan ÇelikŞuhut: Oğuzhan TurgutDemokrat PartiBayat: Süleyman MandalÇay: İsmail Kökcürİscehisar: Ahmet ŞahinSinanpaşa: Murat KarakoyunBüyük Birlik Partisiİscehisar: Necati GünserSandıklı: Sami AkbulutBağımsız Türkiye PartisiAfyonkarahisar merkez: Ahmet DemirerSandıklı: İbrahim KoçKızılören: Ali Haydar TuğHocalar: Haydar NuroğluŞuhut: Ali Haydar GökselEmirdağ: Tuba İlikSultandağı: Sultan KoçÇay: Mine UtsalSinanpaşa: Enes Öğütİhsaniye: Levent ÖzçamTürkiye Komünist PartisiAfyonkarahisar merkez: Ahmet Alp KöseSandıklı: Mustafa BekteşVatan PartisiAfyonkarahisar merkez: Halil ŞahinDemokratik Sol PartiAfyonkarahisar merkez: Şerafettin Erdinç ÖzdilBağımsız adaylarSandıklı: Menderes KoçakBolvadin: Fatih Kayacan
  • 04 Mart 2019 11:38 Kesin Aday Listesi Kesinleşen listelere göre Mersin'de siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiAkdeniz: Mustafa Muhammet Gültak (Cumhur İttifakı)Yenişehir: Bekir Topçu (Cumhur İttifakı)Aydıncık: Ferhat Aktan (Cumhur İttifakı)Cumhuriyet Halk PartisiMersin Büyükşehir Belediyesi: Vahap SeçerMezitli: Neşet TarhanToroslar: Süleyman DalkılıçYenişehir: Abdullah ÖzyiğitAkdeniz: Sabit YelkovanGülnar: Mehmet KaleAnamur: Durmuş DenizAydıncık: Abdullah ServiliÇamlıyayla: İsmail SarıErdemli: Hüseyin SerinMut: Mehmet SaydamSilifke: Mustafa TurgutTarsus: Haluk BozdoğanBozyazı: Yüksel KırMilliyetçi Hareket PartisiMersin Büyükşehir Belediyesi: Hamit Tuna (Cumhur İttifakı)Mezitli: Serdar Soydan (Cumhur İttifakı)Toroslar: Atsız Afşın Yılmaz (Cumhur İttifakı)Gülnar: Alpaslan Ünüvar (Cumhur İttifakı)Bozyazı: Mustafa Çetinkaya (Cumhur İttifakı)Tarsus: Şevket Can (Cumhur İttifakı)Anamur: Hidayet Kılınç (Cumhur İttifakı)Çamlıyayla: İsmail Tepebağlı (Cumhur İttifakı)Erdemli: Mükerrem Tollu (Cumhur İttifakı)Mut: Volkan Şeker (Cumhur İttifakı)Silifke: Mücahit Aktan (Cumhur İttifakı)İYİ PartiMezitli: Mert CanerToroslar: Ender TurhanYenişehir: Hasan AhiGülnar: Ahmet SarıSilifke: Özer ÖzelAnamur: Mehmet TüreAydıncık: İrfan ŞahinBozyazı: Sezai HasdenizÇamlıyayla: Mehmet Fatih SofuErdemli: Serdar ArslanMut: Murat OrhanTarsus: Esin ErkoçHalkların Demokratik PartisiAkdeniz: Reşat AşanSaadet PartisiMersin Büyükşehir Belediyesi: Erdal AlkanMezitli: Burak CanlıToroslar: Mehmet TaşkıranYenişehir: Şevket YıldırımAkdeniz: Yusuf GülmezGülnar: Ercan ŞahinSilifke: İbrahim BazAnamur: Ali BalAydıncık: Bilal UğuzBozyazı: Arif ŞahbazÇamlıyayla: İzvan NergizErdemli: Mehmet YıldızMut: Halid KılınçTarsus: Halil İbrahim OğulBağımsız Türkiye PartisiMersin Büyükşehir Belediyesi: Ramis AkınToroslar: Necat KaraerMezitli: Nasrettin ArpasYenişehir: İbrahim AsarcıklıAkdeniz: Adem ŞenturanGülnar: Mustafa OlcaySilifke: Cumali ÇimenTarsus: Musa TurhanÇamlıyayla: Erdal AksayErdemli: Bayram ErginMut: Durmuş KumruBozyazı: Ali TarımAydıncık: Süleyman SümbülAnamur: Rafet SoyluDemokratik Sol PartiMersin Büyükşehir Belediyesi: Emrah KüçükkapdanMezitli: Şahin KılıçToroslar: Nebi Ertuğrul KarabulutYenişehir: Eren SanağaAkdeniz: Musa KaraGülnar: Mustafa Kemal TekinSilifke: Murat Emre DolgunAnamur: Hüsnü Okan ÖzlüAydıncık: Ekrem OğulBozyazı: Emre TekErdemli: İlhan GüzelalpMut: Turgut ÖzdemirTarsus: Ayhan ÖzkurtÇamlıyayla: Alp ErdemVatan PartisiMersin Büyükşehir Belediyesi: Lerzan ÖzgençMezitli: İjlal ÇürüksuToroslar: Nursel IşıksoyYenişehir: Furkan DerecikAkdeniz: Müyesser GözükızılSilifke: Filiz ErcanTarsus: Fırat ArkalıÇamlıyayla: İlknur KalanErdemli: Yunus AltıkulaçTürkiye Komünist PartisiMersin Büyükşehir Belediyesi: Nişan Mesut OyardıMezitli: Hanife TunçToroslar: Hamza KöseYenişehir: Ömer YıldızAkdeniz: Leyla KalkanlıMut: Devrim ŞimşekDemokrat PartiMersin Büyükşehir Belediyesi: Ayfer YılmazMezitli: Pınar İvençToroslar: Selahattin İzgiYenişehir: Aynur ŞahanoğluAkdeniz: Mustafa AkgülSilifke: Halit UçarTarsus: Abdullah Kemal AkerErdemli: Alpaslan GürgençÇamlıyayla: Durmuş İşiaçıkAnamur: Alpay KaramanBağımsızErdemli: Hüseyin SabahTarsus: Ahmet Gürbüz
  • 04 Mart 2019 10:50 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Kesinleşen listelere göre Bingöl'de siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiBingöl (Merkez) : Erdal ArıkanIlıcalar beldesi: Mehmet Akif GünerigökSancak beldesi: Nusret KoçinAdaklı: Zeki IşıkGenç: Mehmet Zeki DirikKarlıova: Veysi BingölKiğı: Hikmet ÖzüağSolhan: Abdulhakim YıldızArakonak beldesi: Mustafa DönerYayladere: Nurettin BarışYedisu: Hüseyin GülçiçekCumhuriyet Halk PartisiBingöl: Vahdettin UzunyaylaAdaklı: Şahin İşinGenç: Serhat NazlıKiğı: Yılmaz GündüzSolhan: Ertan TurğutYayladere: Sabri AkyürekYedisu: Veysel YayganMilliyetçi Hareket PartisiBingöl: Mehmet Ziya BuyankaraIlıcalar beldesi: Eşref VarolSancak beldesi: Erdem EvranAdaklı: Erdal AlmalıGenç: Mehmet TartarKarlıova: Muammer AlanKiğı: Nazif HassoyluSolhan: İbrahim SönmezArakonak beldesi: Emrah TezelYayladere: Mehmet DuranselYedisu: Ömer İsenHalkların Demokratik PartisiBingöl: Hişyar ÖzsoySancak beldesi: Ahmet BalamanAdaklı: Selim GüvençGenç: Sadullah ÖrkünKarlıova: Özkan BingölKiğı: Hüsnü AlkanSolhan: Mehmet Sıdık ÇelikerYayladere: Yusuf BedirYedisu: Mustafa AdıbeliSaadet PartisiBingöl: Musa Ahmet KayaIlıcalar beldesi: Abdullah AçıkSancak beldesi: Yılmaz GülekAdaklı: Sacit AlmalıGenç: Abdullah PınarKarlıova: Ali İmran TaşçıKiğı: Recep Tayyip SağızlıSolhan: Mehmet Emin DüşenArakonak beldesi: Mahmut KaragözYayladere: Mahmut AktaşYedisu: Resul GüdekBağımsız Türkiye PartisiBingöl merkez: Bayram KavakAdaklı: Bahar SelçikGenç: Ayşe ŞadinoğluKarlıova: Abdullah OğuzhanKiğı: Leyla AySolhan: Fethi GezenYayladere: Abdulkadir OğuzhanYedisu: Fatma Betül KıvrıkTürkiye Komünist PartisiBingöl merkez: Mesut BayramDemokratik Sol PartiBingöl merkez: Ahmet ÖzdilSolhan: Abdulkerim ÖzdemirBüyük Birlik PartisiBingöl merkez: Şeref VarolgüneşAdaklı: Mehmet Şirin TelliBağımsız adaylarGenç: Hasan ÖzceGenç: Muzafer ArtarSolhan: Hasan Kaya
  • 04 Mart 2019 10:18 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor - Gümüşhane Kesinleşen listelere göre Gümüşhane'de siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiGümüşhane merkez: Ercan ÇimenKelkit: Aziz Nas (Cumhur İttifakı)Köse: Şerif AygünŞiran: Yavuz AltıparmakKürtün: Ahmet KanatTorul: Nidai KöroğluCumhuriyet Halk PartisiGümüşhane merkez: Bedri AğaçKelkit: Osman YeginŞiran: Hüseyin KayaKürtün: Mahmut ÇağlayanMilliyetçi Hareket PartisiGümüşhane merkez: Sabri VaranKöse: Turgay KeslerŞiran: Mutlu ÖzelKürtün: Enver ŞenTorul: Evren Evrim ÖzdemirİYİ PartiGümüşhane merkez: Mustafa CanlıSaadet PartisiGümüşhane merkez: Şerif ErdalKelkit: Sıtkı YazıcıKöse: Yusuf KorkmazŞiran: Hayrettin KılıçKürtün: Mehmet Bedirhan AktaşTorul: Hüseyin YıldırımBağımsız Türkiye PartisiGümüşhane merkez: Coşkun GündüzKelkit: Yusuf YılmazKöse: Timur ÇeçenŞiran: İsmail KayaKürtün: Ali Haydar TopçuTorul: Gürbüz ÖztürkDemokratik Sol PartiGümüşhane merkez: Sibel Küçükkapdan-Türkiye Komünist PartisiGümüşhane merkez : Fikret İşeriBağımsız adaylarKelkit: Ünal Yılmaz
  • 04 Mart 2019 09:57 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor - Batman Kesinleşen listelere göre Batman'da siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma Partisi Batman: Murat Güneştekin Kozluk: Veysi Işık Gercüş: Gündüz Günaydın Hasankeyf: Abdulvahap Kusen Beşiri: Hüsamettin Akın Sason: Muzaffer Arslan Balpınar beldesi: Hüseyin Geylani İkiköprü beldesi: Yakup Kıyanç Yücebağ beldesi: Abdullah Bil Kayapınar beldesi: Abdulmüttalip Bademci Cumhuriyet Halk Partisi Batman: Enver Erdem Kozluk: Savaş Durmaz Gercüş: Hamdiye Öner Hasankeyf: Orhan Cihan Beşiri: Genco Özel Sason: Cuma Uçar Balpınar beldesi: Kemal Demir İkiköprü beldesi: Yalçın Kaya Yücebağ beldesi: Tuncay Yaşar Halkların Demokratik Partisi Batman: Mehmet Demir Kozluk: Nazime Avcı Gercüş: Zeynep Oduncu Hasankeyf: Mecit Tokdemir Beşiri: Felek Özel İkiköprü beldesi: Hatice Taş Bekirhan beldesi: Gülistan Sönük Milliyetçi Hareket Partisi Batman: Hayrettin Bektaş Kozluk: Sami Biçer Gercüş: Cengiz Mutlu Hasankeyf: Emine Yeşim Bil Beşiri: Hamit Yıldız Sason: Muhammed Fatih Açık Balpınar beldesi: Şahin Peyçi İkiköprü beldesi: Veysel Demirsoy Yücebağ beldesi: Ahmet Halit Açık Kayapınar beldesi: Zükrüllah Çelikal Bekirhan beldesi: Okan Çetin İYİ Parti Batman: Abdullah Balcı Kozluk: Fırat Şanlı Sason: Muhammed Emin Yılmaz Beşiri: Nevzat Yenidoğan Hasankeyf: Ramazan Toğuç Gercüş: Hayrettin Turan Kayapınar Beldesi: İrem Çelik Balpınar Beldesi: Faris Öner İkiköprü Beldesi: Veysel Erdem Yücebağ Beldesi: Ümit Salman Bekirhan Beldesi: Bayram Ayhan Saadet Partisi Batman: İlhami Işık Kozluk: Osman Alphan Gercüş: Burhan Rençber Hasankeyf: Muhammed Kaplan Beşiri: Sait Karabulut Sason: Orhan Tekin Balpınar beldesi: İmameddin Ekmiş İkiköprü beldesi: Fehmi Yaşar Yücebağ beldesi: Atilla Çetinkaya Kayapınar beldesi: Samir Özhan Bekirhan beldesi: Yasin Sağdıç Bağımsız Türkiye Partisi Batman: Mehmet Şükrü ElbayTürkiye Komünist Partisi Hüseyin Kanariz Demokrat Parti Sevinç Sarıahmetoğlu Demokratik Sol Parti Muazzez Güvenbaş Batman Bağımsız: Mehmet Feyyaz Ekmen Hasankeyf Bağımsız: Veysi Dilekçi
  • 04 Mart 2019 09:52 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Kesinleşen listelere göre Muş'ta siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiMuş merkez: Feyat Asya (Cumhur İttifakı)Bulanık: Selami Aral (Cumhur İttifakı) Hasköy: Hikmet KarayelKorkut: Sami PekbayMalazgirt: Cengiz Altın (Cumhur İttifakı) Varto: Mehmet Lütfi Turgut (Cumhur İttifakı) Cumhuriyet Halk PartisiMuş merkez : Tansu SaraçHasköy: Nedret PaçalKorkut: Atıf DemirtaşMalazgirt: Ahmet Kenan Türker Varto: Nazım AykalMilliyetçi Hareket PartisiHasköy: Cemal Orbay Korkut: Kasım AtamanİYİ PartiBulanık: Faruk Çebi (Millet İttifakı)Hasköy: Çetin ElçiHalkların Demokratik PartisiMuş merkez : Sırrı SakıkBulanık: Adnan TopçuHasköy: Ersin HergülKorkut: Maşallah ÇakırMalazgirt: Erdal ÇakarVarto: Ülkü BaytaşSaadet PartisiMuş merkez : Sadık AydınBulanık: Seyyid Abdulbaki Güven Hasköy: Güven BaykalKorkut: Mevlüt Furkan AltuntaşMalazgirt: Nihat TaşerBağımsız Türkiye PartisiMuş merkez : Fatih AslanBulanık: Serpil AydınHasköy: Abdullah SelçikKorkut: Selami GökalpDemokratik Sol Parti-Muş merkez : Müzeyyen OkurVatan PartisiMuş merkez : Cazım YıldızDemokrat PartiHasköy: Ersin MatpanBüyük Birlik PartisiHasköy: Vural Tokmak-Türkiye Komünist Partisi-Muş Merkez: Levent Gök-Bulanık: Merve Sıla GüngörenBağımsız adaylarMuş Merkez: Ali Ziver ÇakırMuş Merkez : Şerefettin YatcıBulanık: Hasan ÇelikVarto: Abdulbari HanVarto : Doğan DedeMalazgirt: Mehmet Kıvık
  • 03 Mart 2019 22:31 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor - Aydın Kesinleşen listelere göre Aydın'da siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiAydın Büyükşehir : Mustafa Savaş (Cumhur İttifakı)Bozdoğan: Ufuk Altıntaş (Cumhur İttifakı)Buharkent: Mehmet Erol (Cumhur İttifakı)Çine: Celal Özden (Cumhur İttifakı)Didim: Mümin Kamacı (Cumhur İttifakı)Kuşadası: Fuat Akdoğan (Cumhur İttifakı)Koçarlı: Nedim Kaplan (Cumhur İttifakı)Kuyucak: Metin Ertürk (Cumhur İttifakı)Köşk: Nuri Güler (Cumhur İttifakı)Sultanhisar: Ertegün Ünal (Cumhur İttifakı)Yenipazar: Suat Menderes (Cumhur İttifakı)Cumhuriyet Halk PartisiAydın Büyükşehir Belediyesi: Özlem Çerçioğlu (Millet İttifakı)Efeler: Mehmet Fatih Atay (Millet İttifakı)Didim: Deniz Atabay (Millet İttifakı)Kuşadası: Ömer Günel (Millet İttifakı)Söke: Levent Tuncel (Millet İttifakı)Bozdoğan: Tümer Apaydın (Millet İttifakı)Koçarlı: Mutlu Öztürk (Millet İttifakı)Karacasu: Mustafa Büyükyapucu (Millet İttifakı)Sultanhisar: Osman Yıldırımkaya (Millet İttifakı)Karpuzlu: Tuğrul Ozan (Millet İttifakı)Yenipazar: Mehmet Yüsran Erden (Millet İttifakı)Çine: Enver Salih Dinçer (Millet İttifakı)Germencik: Fuat Öndeş (Millet İttifakı)İncirliova: Aytekin Kaya (Millet İttifakı)Milliyetçi Hareket PartisiNazilli: Haluk Alıcık (Cumhur İttifakı)Efeler: Ümmet Akın (Cumhur İttifakı)Söke: Beliğ Azbazdar (Cumhur İttifakı)İncirliova: Gürşat Kale (Cumhur İttifakı)Germencik: İsmet Akın (Cumhur İttifakı)Karacasu: Zeki İnal (Cumhur İttifakı)Karpuzlu: Hilmi Dönmez (Cumhur İttifakı)Halkların Demokratik Partisiİncirliova: Fikret kayaKöşk: Tayfun SuhNazilli: Eşref TunçİYİ PartiNazilli: Kürşat Engin Özçam (Millet İttifakı)Buharkent: Yusuf Vural (Millet İttifakı)Köşk: Veli Tuna (Millet İttifakı)Kuyucak: Kemal Emir (Millet İttifakı)Vatan Partisi: Aydın Büyükşehir Belediyesi: Yalçın BüyükdağlıYenipazar: Mehmet BabacanKuyucak: İrfan ÜlküKaracasu: Mehmet Ali ÇiçekNazilli: Afet Gök HeuscheleBozdoğan: Uğur AykaBuharkent : Can KarabalcıSultanhisar : Numan TerzioğluKöşk: Osman TerziEfeler : Gökhan DoğanKarpuzlu: Tevfik Usluİncirliova: Zerrin TosunKoçarlı : Onur AltınkaynakGermencik: Veli GelirSöke: Mehmet BaydoğanKuşadası: İbrahim ErgünDidim: Deniz PekşenÇine: Bahti AkarSaadet PartisiAydın Büyükşehir: Fatih KarahanBozdoğan: Talha KayaoğullarıBuharkent: Nuri KavasÇine: Hakan EsginDidim: Kadir UşarEfeler: Nimet GüryeliGermencik: Mustafa Yılmazİncirliova: Fahrettin ÖztürkKaracasu: Zeynel AlacaKarpuzlu: Kadir Ali YelkenKoçarlı: Erkan KılınçKöşk: Niyazi ArslanKuşadası Mahsum BulanSöke: Hakan TürkyılmazKuyucak: Süleyman DalNazilli: Vahap KırcaSultanhisar: Selma YıldızYenipazar Ahmet Fethi YıldızDemokrat Parti: Efeler: Mesut ÖzakcanSöke: Süleyman ToyranDemokratik Sol PartiAydın Büyükşehir: Süleyman HışıroğluKuyucak: Ali DemirKöşk: Kamil TogilEfeler: Can KarabulutNazilli: Osman Çağlayanİncirliova: Ayhan YenerKuşadası: Hayrullah SusarDidim: Reyhan GünerBağımsız Türkiye PartisiAydın Büyükşehir: Abdullah BezciEfeler: Eyüp TopçoğluBuharkent: İbrahim DemirÇine: Adnan SeverDidim: Hüseyin GüvenGermencik: Özer Özdemirİncirliova: Mesut KayaKarpuzlu: Önder BaşyiğiyitKoçarlı: Mustafa ÇamoğluKöşk: Sezai ÇamoğluKaracasu: Derya ÇobanKuşadası: İbrahim SeverNazilli: Aydın AkcanSultanhisar: Yılmaz DurduYenipazar: Yusuf BulganKuyucak: Güven DuranTürkiye Komünist PartisiAydın Büyükşehir: İrfan ErtelNazilli: Hasan Polatİncirliova: Kutlu Gerçek Delikan ÇobanBağımsızDidim: Muhammed CandanGermencik: İbrahim Ayaydınİncirliova: Şerif Temelli
  • 03 Mart 2019 21:45 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Kesinleşen listelere göre Trabzon'da siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiTrabzon Büyükşehir: Murat Zorluoğlu (Cumhur İttifakı)Ortahisar: Ahmet Metin Genç (Cumhur İttifakı)Akçaabat: Osman Nuri Ekim (Cumhur İttifakı)Araklı: Recep Çebi (Cumhur İttifakı)Arsin: Muhammet Sait Gürsoy (Cumhur İttifakı)Beşikdüzü: Harun Demirci (Cumhur İttifakı)Dernekpazarı: Mehmet Aşık (Cumhur İttifakı)Düzköy: Yılmaz Ankara (Cumhur İttifakı) Çaykara: Hanefi Tok (Cumhur İttifakı) Hayrat: Salih Öztel (Cumhur İttifakı) Köprübaşı: Ali Aydın (Cumhur İttifakı) Maçka: Koray Koçhan (Cumhur İttifakı) Of: Salim Salih Sarıalioğlu (Cumhur İttifakı) Sürmene: Rahmi Üstün (Cumhur İttifakı) Tonya: Osman Beşel (Cumhur İttifakı) Vakfıkebir: Muhammet Balta (Cumhur İttifakı) Yomra: İbrahim Sağıroğlu (Cumhur İttifakı)Cumhuriyet Halk PartisiOrtahisar: Mehmet Salih Akyüz (Millet İttifakı)Beşikdüzü: Ramis Uzun (Millet İttifakı) Maçka: Musa Turan (Millet İttifakı)Düzköy: Fehmi Köroğlu (Millet İttifakı)Vakfıkebir: Emin Uludüz (Millet İttifakı) Of: Hilmi Saral (Millet İttifakı) Sürmene: Kemal Küçükali (Millet İttifakı) Çaykara: Hasan Düzgün Hayrat: Ahmet Hasançebioğlu (Millet İttifakı) Tonya: Şuaib Aydın (Millet İttifakı)Milliyetçi Hareket Partisi Çarşıbaşı: Mümin Nuhoğlu (Cumhur İttifakı)Şalpazarı: Refik Kurukız (Cumhur İttifakı)İYİ Parti Trabzon Büyükşehir: Atakan Aksoy (Millet İttifakı)Akçaabat: Osman Akbulut (Millet İttifakı)Araklı: Hasan Suiçmez (Millet İttifakı) Arsin: Suat Sarıalioğlu (Millet İttifakı) Çarşıbaşı: Mehmet Turan (Millet İttifakı)Çaykara: Hanife Birinci Dernekpazarı: Cevdet Cemal Cansız (Millet İttifakı) Köprübaşı: Selim Avcı (Millet İttifakı) Şalpazarı: Mehmet Öngöz (Millet İttifakı)Yomra: Mustafa Bıyık (Millet İttifakı)Saadet Partisi Trabzon Büyükşehir: Hasan Saka Ortahisar: Ensar Bozali Dernekpazarı: Abidin Pergel Düzköy: Suat Çalık Hayrat: Süleyman Baş Köprübaşı: Bayram Aydın Maçka: Hikmet Aydın Of: Mehmet Sarıalioğlu Sürmene: Aydın Danışmaz Şalpazarı: Ahmet Kıran Tonya: Abdullah Altuntaş Vakfıkebir: İbrahim Baş Yomra: Selçuk AtasoyAkçaabat: Osman Tuğrul Gazi BayramAraklı: Ümit ÇebiArsin: Ramis SunguroğluBeşikdüzü: Turan KuduÇarşıbaşı: Abdullah KulÇaykara: Hasan AbanozBüyük Birlik PartisiOrtahisar: Yılmaz MermertaşAraklı: Hamit BaycanArsin: Abdulkadir HandekliBeşikdüzü: Mehmet Ali GündoğduÇaykara: Rifat TaşkınDernekpazarı: Mustafa Kemal BayraktarKöprübaşı: Atilhan SancakMaçka: Taner GürOf: Numan HarputoğluSürmene: Orhan KahveciDemokrat PartiTrabzon Büyükşehir: Ercan ŞılbırOrtahisar: Tahsin AzaklıŞalpazarı: Mete Alpkan KarahasanoğluDemokratik Sol PartiTrabzon Büyükşehir: Hadiye SolmazOrtahisar: Miktat ÖlmezAraklı: Ali Burhan ÇavuşoğluÇarşıbaşı: Ekrem EskiVatan PartisiTrabzon Büyükşehir: İnci GüngörArsin: Harun BülbülÇaykara: Mehmet Emin AyanYomra: Ali BayraktarBağımsız Türkiye Partisi Trabzon Büyükşehir: Haydar Bektaşoğlu Ortahisar: Ömer TuranAkçaabat: Ferhat YanıkAraklı: Ferdi ŞahintürkArsin: Faik Ahmet SarıBeşikdüzü: Abdullah ÖzdemirÇarşıbaşı: Yusuf Öztürk Çaykara: Mehmet Akıl Dernekpazarı: Aydın Alioğlu Düzköy: Mahmut Mermertaş Hayrat: Kadir Altunkaynak Köprübaşı: Dursun Tuğrul Güzel Yazıcı Maçka: Serkan Genç Of: Fatih Hayır Sürmene: Zeki Uzun Şalpazarı: Abdurrahman YıldızTonya: Cemil UzunerVakfıkebir: Mustafa Kul Yomra: Mehmet Cengiz KöroğluTürkiye Komünist PartisiTrabzon Büyükşehir: Özgür Murat BüyükBağımsız adaylarTrabzon Büyükşehir: İbrahim TopuzAkçaabat: Okan KoçAraklı: Erkan KolancıÇarşıbaşı: Halil KulÇaykara: Mehmet KaraDernekpazarı: Zeki Avni UstaHayrat: Mehmet NuhoğluKöprübaşı: Zeki İmamoğluOf: Güngör SaralŞalpazarı: Fatih KandilŞalpazarı: Fatih Yılmaz
  • 03 Mart 2019 20:43 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Kesinleşen listelere göre Aksaray'da siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiAksaray merkez: Evren DinçerAğaçören: Kemal SalmanEskil: Necati BelgemenGülağaç: Faruk TeğmenGüzelyurt: Ünal DemircioğluOrtaköy: Ali Rıza ÖzdemirSarıyahşi: Fatih ÜnsalSultanhanı: Fahri Solak Cumhuriyet Halk PartisiEskil: Yakup Gök (Millet İttifakı)Sarıyahşi: Eren Özdaş (Millet İttifakı)Sultanhanı: Ahmet KaracaerMilliyetçi Hareket Partisi Aksaray merkez: Sefer Alkan Ağaçören: Yaşar Bekleviç Eskil: Mustafa Zavlak Gülağaç: Ahmet Singin Güzelyurt: Sadullah Er Ortaköy: Mahmut Ütük Sarıyahşi: İbrahim Kazancı Sultanhanı: Mehmet ÇakırİYİ PartiAksaray merkez: Özkan Türemiş (Millet İttifakı)Ortaköy: Halil Demir (Millet İttifakı) Sultanhanı: Selim TemelSaadet PartisiAksaray merkez: Levent Serdar ŞahinAğaçören: Ramazan GülerGülağaç: Metin ÇıtakGüzelyurt: Hacı İsmail AralOrtaköy: Turgut AkınSarıyahşi: Hayati BalcıSultanhanı: İdris Oktay BudakEskil: Serdar Doğan MutluTürkiye Komünist PartisiAksaray merkez: Aylin Tozduman Bağımsız adaylarAksaray merkez: Yaşar Ar
  • 03 Mart 2019 19:06 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Kesinleşen listelere göre Şanlıurfa'da siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiŞanlıurfa Büyükşehir: Zeynel Abidin Beyazgül (Cumhur İttifakı)Birecik: Mahmut Mirkelam (Cumhur İttifakı)Bozova: Suphi Aksoy (Cumhur İttifakı)Ceylanpınar: Abdullah Aksak (Cumhur İttifakı)Halfeti: Şeref Albayrak (Cumhur İttifakı)Haliliye: Mehmet Canpolat (Cumhur İttifakı)Hilvan: Aslan Ali Bayık (Cumhur İttifakı)Siverek: Şeyhmus Aydın (Cumhur İttifakı)Suruç: Mustafa Yüksel (Cumhur İttifakı)Viranşehir: Salih Ekinci (Cumhur İttifakı)Karaköprü: Metin Baydilli (Cumhur İttifakı)Akçakale: Mehmet Yalçınkaya (Cumhur İttifakı)Eyyübiye: Mehmet Kuş (Cumhur İttifakı)Cumhuriyet Halk PartisiAkçakale: Ahmet GeçitBirecik: Hüseyin KıranBozova: Şıhmüslüm BayarCeylanpınar: Mehmet Emin ÇağraEyyübiye: Sinan KılıçHalfeti: Ekrem MorçiçekHarran: Mehmet İnginHilvan: Ali Turan AvcıSiverek: Fatih Mehmet BucakSuruç: Kemal EşsizViranşehir: Şehmus DodukanlıoğluHalkların Demokratik PartisiHalfeti: Abdurrahman ÇiftçiBirecik: Hakan ArıcıViranşehir: Hıdır OktaySuruç: Hatice ÇevikHilvan: Bişar TüysüzCeylanpınar: Mehmet Ali KahramanBozova: Mahmut ÇakmakSiverek: Turan TüysüzMilliyetçi Hareket PartisiHarran: Mahmut Özyavuz (Cumhur İttifakı)İYİ PartiAkçakale: Ömer AyCeylanpınar: Suna ÇoşkunKaraköprü: Yunus ÇobanHalfeti: Mahmut YamanBozova: Mehmet KayaBirecik: Mehmet HicriEyyübiye: Murat DemirkanViranşehir: Adnan ÇiftçiHaliliye: Mustafa Reşat DağSuruç: Tuba ÇoşkunSaadet PartisiŞanlıurfa Büyükşehir: Sabahattin CevheriAkçakale: Abdulhakim AyhanBirecik: Serhat Mehmet Hamdi DirierBozova: Muhittin MeralCeylanpınar: Ali YiğitEyyübiye: Halil YiğitHalfeti: Kemal AyhanHaliliye: Mustafa HekimoğluHarran: Halit KılıçarslanHilvan: Hanif DüzmeKaraköprü: Essum AslanSiverek: Hüseyin SolakSuruç: Mehmet ŞenerViranşehir: Muhammet KurtDemokrat PartiCeylanpınar: Menderes AtillaHarran: Mehmet ÖzyavuzHaliliye: Ramazan FıratAkçakale: Seyfettin GüvençBüyük Birlik PartisiCeylanpınar: Halaf YaşlıViranşehir: Halil TapanAkçakale: Hamza ÇoşkunSuruç: Mahmut ŞekerHaliliye: Eyyüp KurtboğanKaraköprü: Mahmut KüçükoğluHilvan: İbrahim Halil ÇivisSiverek: Ali İzolHarran: İbrahim BürkeBirecik: Müslüm KarakurtBozova: Mustafa ŞekerEyyübiye: Ahmet IşıkBağımsız Türkiye PartisiŞanlıurfa Büyükşehir: Rahime KarakeçiliEyyübiye: Gülay GözoğluHalfeti: Sevim YağmurCeylanpınar: Abit GörürHaliliye: Ahmet AkkuşKaraköprü: Aylagül TandoğanAkçakale: Rabia UçarTürkiye Komünist PartisiŞanlıurfa Büyükşehir: Halil ÇalışkanVatan PartisiŞanlıurfa Büyükşehir: Mustafa AtacaEyyübiye: Saddam PolatHaliliye; Salih AtacaDemokratik Sol Parti: Şanlıurfa Büyükşehir: Hasan ErçelebiBağımsızlarŞanlıurfa Büyükşehir: Ömer Faruk Yapıcıer, Osman YıldırımEyyübiye: Halil KarakeçiliKaraköprü: Serhat Erdem, Ali Çetin
  • 03 Mart 2019 19:01 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Kesinleşen listelere göre Bartın'da siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiBartın: Yusuf Ziya AldatmazUlus: Hasan Hüseyin UzunAmasra: Uğur TimurKurucaşile: Mehmet Zihni SayınCumhuriyet Halk PartisiBartın: Mehmet ArslanUlus: Çetin Selçuk ArslanAmasra: Recai ÇakırKurucaşile: Nergiz Kartal- Milliyetçi Hareket PartisiBartın: Cemal AkınUlus: Sevgi ÜnalAmasra: Asım SoydanKurucaşile: Sinan Özekin- Saadet PartisiBartın: Muhammed Emin TitizUlus: Bayram TaşçıAmasra: Celal VakitKurucaşile: Can Güner- İYİ PartiAmasra: Levent GülbezerKurucaşile: Mehmet AksuTürkiye Komünist PartisiBartın: Gözde DemiralDemokrat PartiBartın: Gürhan EryolDemokratik Sol PartiBartın: Nilüfer AkbalBağımsız Türkiye PartisiBartın: Hasan ErginBağımsız adayBartın: Soner Çetin
  • 03 Mart 2019 18:55 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Kesinleşen listelere göre Karaman'da siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiKaraman merkez: Mahmut Sami ŞahinAyrancı: Yavuz CandanErmenek : Uğur SözkesenKazımkarabekir: Ali İhsan AlanlıSarıveliler: Hayri SamurBaşyayla: Ahmet İpekCumhuriyet Halk PartisiKaraman merkez: Emin EgeAyrancı : Ramazan Delice (Millet İttifakı)Kazımkarabekir: Sami EvrenBaşyayla: Ahmet AlperSarıveliler: Muhittin TürkanMilliyetçi Hareket PartisiKaraman merkez : Savaş KalaycıAyrancı: Yüksel BüyükkarcıKazımkarabekir : Recep BoyacıoğluErmenek: Emel ÖztürkBaşyayla: Yunus YıldızSarıveliler: Hakan ÇoşkunerİYİ PartiKaraman merkez: Zühtü Bahadır BayraçErmenek: Atilla Zorlu (Millet İttifakı)Başyayla: Ahmet KocaSaadet PartisiKaraman merkez: Şaban ŞahinAyrancı: Ümit KarharmanKazımkarabekir: Mehmet Ali BayrakBaşyayla: Enes DuranSarıveliler: Hayrettin ÇakırErmenek: Hüseyin KocaerTürkiye Komünist PartisiKaraman merkez: Mehmet AtalBağımsız adaylarSarıveliler: Halil Kulak
  • 03 Mart 2019 18:29 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Kesinleşen listelere göre Malatya'da siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma Partisi Malatya Büyükşehir: Selahattin Gürkan (Cumhur İttifakı) Arapgir: Rıza Murat Türksoy Arguvan: Ahmet Eren Akçadağ: Mustafa Kırteke Battalgazi: Osman Güder Darende: İsa Özkan Doğanşehir: Vahap Küçük Doğanyol: Hakan Bay Kale: Murat Koca Pütürge: Mikail Sülük Yazıhan: Nevzat Öztürk Yeşilyurt: Mehmet Çınar Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir: Soner Gökçe (Millet İttifakı) Akçadağ: Mustafa Korkmaz Arapgir: Haluk CömertoğluArguvan: Mehmet Kızıldaş Doğanşehir: Mehmet Bayram Doğanyol: Gündüz Cengiz Hekimhan: Turan Karadağ Kuluncak: Mustafa Yıldız Yazıhan: Niyazi Akıncı Yeşilyurt: Erkan ÖzgürHalkların Demokratik Partisi Malatya Büyükşehir: Yusuf BozkuşBattalgazi: Hüseyin KılınçArguvan: İlhan YıldızYazıhan: Yusuf Aziz SertkayaMilliyetçi Hareket Partisi Hekimhan: Mustafa Arıkan (Cumhur İttifakı) Kuluncak: Erhan Cengiz (Cumhur İttifakı) İYİ Parti Battalgazi: Ali Ekinci (Millet İttifakı) Kale: Adil Geyik (Millet İttifakı)Yeşilyurt: Cem Parlak Saadet Partisi Malatya Büyükşehir: Osman Cemali Marasalı Akçadağ: Ali EmreArapgir: Hamza Adak Arguvan: Seyfullah Öner Battalgazi: Mustafa Sertkaya Darende: Davut KıraçDoğanşehir: Sinan Erarslan Doğanyol: Osman Solmaz Hekimhan: Lütfi Şahin Kale: Mehmet Sofuoğlu Pütürge: Kasım Tilbaç Yazıhan: Mahmut Karlık Yeşilyurt: Emine Akkurt Demokrat Parti Malatya Büyükşehir: Mehmet Cahit KarakuşDoğanyol: Behsat KarakayaKale: Mehmet Kiraz Yeşilyurt: Hasan MeşeBüyük Birlik Partisi Arapgir: İbrahim YurtseverBattalgazi: Sait YoldaşDarende: Hamit DemirKale: Nizamettin FıratKuluncak: Ali Arslan Yeşilyurt: Ercan AltunkayaBağımsız Türkiye Partisi Malatya Büyükşehir: Mesut GünışıkAkçadağ: Kadir HakalmazArapgir: Fedayi BulutArguvan: Murat OruçBattalgazi: Mahmut KaraDoğanşehir: Abuzer AvşarDoğanyol: Memet KaramanDarende: Memet SüzenHekimhan: Zekeriya BozkurtoğluKale: Mustafa BeşikKuluncak: Mustafa DeğirmenPütürge: Hüseyin AlyüzYazıhan: Aynur SüzenYeşilyurt: Abdullah SolgunTürkiye Komünist Partisi Malatya Büyükşehir: Ferhat TunçdemirArguvan: Ali Çağlar ŞentürkHekimhan: Hüseyin Erdem DemirelVatan Partisi Malatya Büyükşehir: Hüseyin Koç Demokratik Sol Parti Malatya Büyükşehir: Haydar LeventArguvan: Ergün KılıçKuluncak: Ethem KörükmezBağımsız Malatya Büyükşehir: Şerif DemirelAkçadağ: Ali KazganKuluncak: Mehmet KulKuluncak: Reşit Yılmaz
  • 03 Mart 2019 18:29 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Kesinleşen listelere göre Rize'de siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiRize merkez: Rahmi Metin (Cumhur İttifakı)Ardeşen: Avni KahyaÇamlıhemşin: Osman HaşimoğluÇayeli: Mustafa BaltacıDerepazarı: Ahmet Ayhan YıldızFındıklı: Mustafa Kazım Zorlu (Cumhur İttifakı) Güneysu: Rıfat Özer (Cumhur İttifakı)Hemşin: Halim Kazım Bekarİkizdere: Ali Fuat Yıldırımİyidere: Saffet Mete Kalkandere: Kenan YıldırımPazar: Ahmet BasaCumhuriyet Halk PartisiRize merkez: Ayhan AkyüzArdeşen: Tahsin Bekir Yazıcı (Millet İttifakı) Fındıklı: Ercüment Şahin Çervatoğlu (Millet İttifakı) Hemşin: Şakir Bozak (Millet İttifakı) Pazar: Kazım Balta Milliyetçi Hareket Partisi Ardeşen: Remzi Kutanoğlu Çayeli: İsmail Hakkı Çiftçi İyidere: Osman Mete Hemşin: Muhammet Sağlam Çamlıhemşin: Eyüphan Zararsız Derepazarı: Selim MetinKalkandere: Abdullah Çakmakİkizdere: Hakan KaragözPazar: Gülşah BilaloğluİYİ Parti Rize merkez: Yakup Özkan Çayeli: Meliha Çomoğlu (Millet İttifakı) Pazar: Tayfun Tan Güneysu: Sefer Özer (Millet İttifakı) Kalkandere: Pınar Ömeroğlu İkizdere: Pambuli Tüfenk İyidere: Ali şükrü KaramanSaadet Partisi Rize merkez: Muhammet Kaçar Ardeşen: Sait Eksilmez Çayeli: Hamza Yılancı İyidere: Mustafa Aydın Kartal Pazar: Hasan Taşkın Güneysu: Vahdet Erdoğan Hemşin: Abdülkadir Çelik Fındıklı: Onur Öztürk Çamlıhemşin: İbrahim Döne Derepazarı: Beytullah Yılmaz Kalkandere: Mehmet Özdemir İkizdere: İlyas TaşkınBağımsız Türkiye PartisiRize merkez: Kemal PehlivanlarArdeşen: Sedat GerzÇamlıhemşin: Şenol ÖksüzÇayeli: Ümit NebioğluDerepazarı: Gülten ArtanFındıklı: Necat DemirGüneysu: Zafer AktaşHemşin: Hacer Kalİkizdere: Yusuf Reşit Beyazalİyidere: Abdullah KarabelaKalkandere: Cumali AkgençPazar: Fatih DenizDemokrat Sol PartiRize merkez: Yunus BayraktarÇayeli Sinem MarangozPazar: Hamdi BayraktarVatan PartisiRize merkez: Salih ÖksüzTürkiye Komünist PartisiRize merkez: Savaş SarıBağımsız adaylarÇamlıhemşin: Saim Yılmaz
  • 03 Mart 2019 17:59 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Kesinleşen listelere göre Sivas'ta siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiSivas merkez: Hilmi BilginAkıncılar: Hasan ŞenAltınyayla: Sinan AkbulutDivriği: Halit YazıcıDoğanşar: Şerif YürükGemerek: Remzi KılıçdağıGölova: Osman DemirbağGürün: Feyzullah ArslanHafik: Mitat İlhanİmranlı: Murat SevindikKangal: Mehmet ÖztürkKoyulhisar: İlhan ErenSuşehri: Fazlı YükselŞarkışla: Ahmet Turgay OğuzUlaş: Cemalettin KaracalarYıldızeli: Mehmet Sabit KarakaşZara: Sayıt Ahmet PalaCumhuriyet Halk PartisiSivas merkez: Ali Akyıldız (Millet İttifakı)Akıncılar: Necati US (Millet İttifakı)Altınyayla: Nurettin Çiftçi (Millet İttifakı)Divriği: Hakan Gök (Millet İttifakı)İmranlı: Murat Açıl (Millet İttifakı)Kangal: Gökhan Emen (Millet İttifakı)Şarkışla: Ayfer Temel (Millet İttifakı)Ulaş: Murat Sulakçı (Millet İttifakı)Yıldızeli: Bülent Yücel (Millet İttifakı)Zara: Kudsi Cantürk (Millet İttifakı)Milliyetçi Hareket PartisiSivas merkez: Memet ErAkıncılar: Murat SevinçAltınyayla: Nazım SubaşıDoğanşar: Halil BalıkGemerek: Yurt KoçGölova: Halil ÖngeGürün: Nami ÇiftçiHafik: Selahattin Çuhadaroğluİmranlı: Necmi VuralKangal: Eren Derviş AkpınarKoyulhisar: Osman EpsileliSuşehri: Candan ErsoyŞarkışla: Cemil ÇelikUlaş: Turan İlbeyYıldızeli: Ozan ErcanZara: Fatih ÇelikİYİ PartiDoğanşar: Serdar Gülaçtı (Millet İttifakı)Gemerek: Recep Gariper (Millet İttifakı)Suşehri: Ali Tercanlıoğlu (Millet İttifakı)Şarkışla: Turgay ŞahinSaadet PartisiSivas merkez: Melih SeçilmişAkıncılar: Mehmet KoçakAltınyayla: Kazım DumanDivriği: Adem KartalDoğanşar: Sefa Bekir UluçakGemerek: İsmail YeşildağGölova: Hüseyin YamanGürün: Hüseyin BalHafik: Veysel Tekneciİmranlı: Talat ÖzerKangal: Mehmet EligüzelKoyulhisar: Ahmet OruçSuşehri: Halim UzunŞarkışla: Ömer Faruk KoçUlaş: Adem IşıkYıldızeli: Ömer AlmaZara: Mustafa DoğanBağımsız Türkiye PartisiSivas merkez: Yunus ÇınarAkıncılar: Zehra AytakAltınyayla: Abdülsamed ÇınarDivriği: Saliha Nur TanışDoğanşar: Hatice Kübra KılınçGemerek: Seyfullah PolatGölova: Sedanur KılıçGürün: Sevgi İpekHafik: Yalçın Boyrazİmranlı: Fatih Yusuf SarıcaKangal: Ayşenur YılmazKoyulhisar: Gülşah AslanSuşehri: Yusuf ÇınarŞarkışla: Gülsün ÇınarUlaş: Gülbahar İzgiYıldızeli: Adem GençZara: Hacı AdaBüyük Birlik PartisiSivas merkez: Doğan ÜrgüpDoğanşar: Kuddusi SerinGemerek: Mustafa DemirKangal: Ahmet Kürşad ApaydınSuşehri: Ayhan ÖzerŞarkışla: Mahir ArıUlaş: Kadir AydınYıldızeli: Bahattin AydınTürkiye Komünist PartisiSivas merkez: Cem Taylan ErdenVatan PartisiSivas merkez: Cumhur AkbulutDemokratik Sol PartiSivas merkez: Recep BozdağBağımsızAkıncılar: Ahmet Aydın Divriği: Adalet İnce Doğanşar: Emin Karaman Gemerek: Hakan Güneş Gölova: Mustafa Şengül Yıldızeli: Ahmet Arkaz
  • 03 Mart 2019 17:59 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor - Osmaniye Kesinleşen listelere göre Osmaniye'de siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma Partisi: Düziçi: Ökkeş Namlı (Cumhur İttifakı)Bahçe: İbrahim BazHasanbeyli: Şevket YumrutepeToprakkale: Mehmet DaşözSumbas: Zeki DemiroğluCumhuriyet Halk Partisi: Düziçi: Alper Öner (Millet İttifakı)Toprakkale: Ali Bekir Çavuşoğlu (Millet İttifakı)Milliyetçi Hareket Partisi: Osmaniye merkez: Kadir Kara (Cumhur İttifakı)Kadirli: Ömer Tarhan (Cumhur İttifakı)Bahçe: Ömer Okan FettahlıoğluHasanbeyli: Ümit FettahlıoğluSumbas: Sinan KaratayToprakkale: Güney AkgülİYİ Parti: Osmaniye merkez: Davut Çuhadar (Millet İttifakı)Bahçe: Nazım Akyüz (Millet İttifakı)Kadirli: Ömer Lütfü Çubukçu (Millet İttifakı)Sumbas: İsmail Göçebe (Millet İttifakı)Halkların Demokratik Partisi: Osmaniye merkez: Mehmet Ali ÖzkalSaadet Partisi: Osmaniye merkez: Ömer YağmurKadirli: İbrahim ErgünDüziçi: Tevfik AkçayHasanbeyli: Selahattin DenizoğluSumbas: Ali GönenToprakkale: Oğuzhan UlaşlıBahçe: Mehmet TopçuDemokrat Parti: Osmaniye merkez: Lütfi ÖztürkKadirli: Ahmet AtılganSumbas: Mustafa Nuri NuhoğluDemokratik Sol Parti: Osmaniye merkez: Abdullah GüzelDüziçi: Halil GüzelBağımsız Türkiye Partisi: Osmaniye merkez: Erdinç SayKadirli: Uğur ÇolakHasanbeyli: İbrahim KılıçToprakkale : Fazlı BaşdoğanTürkiye Komünist Partisi: Osmaniye merkez: Mehmet ÇantaBağımsız: Osmaniye merkez: Kadir KarayelOsmaniye merkez: Alparslan Koca
  • 03 Mart 2019 17:59 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Kesinleşen listelere göre Gaziantep'te siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiGaziantep Büyükşehir: Fatma Şahin (Cumhur İttifakı)Şahinbey: Mehmet İhsan Tahmazoğlu (Cumhur İttifakı)Şehitkamil: Muhammet Rıdvan Fadıloğlu (Cumhur İttifakı)Nizip: Mehmet Sarı (Cumhur İttifakı)İslahiye: Kemal Vural (Cumhur İttifakı)Nurdağı: Ökkeş Kavak (Cumhur İttifakı)Yavuzeli: Mustafa Kemal Sakaroğlu (Cumhur İttifakı)Araban: Mehmet Özdemir (Cumhur İttifakı)Cumhuriyet Halk PartisiŞahinbey: Muhittin Sait KöseŞehitkamil: Nesrin TuncelOğuzeli: Mustafa Dinçkan (Millet İttifakı)Karkamış: Ali Doğan (Millet İttifakı)Araban: Hasan Doğru (Millet İttifakı)İslahiye: Mustafa Köse (Millet İttifakı)- Milliyetçi Hareket PartisiOğuzeli: Mehmet Sait Kılıç (Cumhur İttifakı)Karkamış: Mehmet Seydi Yılmaz (Cumhur İttifakı)İYİ PartiGaziantep Büyüşehir: Mehmet Ejder Demir (Millet ittifakı)Şahinbey: Abdulhadi BayŞehitkamil: Bekir ÖztekinNizip: Mehmet Aslan (Millet İttifakı)Nurdağı: Orhan Yılmaz (Millet İttifakı)Yavuzeli: Mehmet Kaya (Millet İttifakı)-Saadet PartisiGaziantep Büyüşehir: İslam YüksekŞahinbey: Oğuz ÇapanŞehitkamil: Ahmet Necati SarıOğuzeli: Ethem YılmazNizip: Ahmet KurbanKarkamış: Ahmet Şahinİslahiye: Bekir DurduNurdağı: Murat BağcıYavuzeli: İzzettin BeyazAraban: Zeynel Açıkgöz- Bağımsız Türkiye PartisiGaziantep Büyüşehir: Mahmut ÖzdemirŞahinbey: Mehmet Yaşar YiğitŞehitkamil: Adil TürközOğuzeli: Ömer ÖkeliNizip: Ejder KaradumanKarkamış: Lütfü Elmasİslahiye: Mustafa Kamil EksenNurdağı: Hasan Hüseyin AvşarYavuzeli: İsmail VaysalAraban: İsmail Zateroğulları-Demokratik Sol PartiGaziantep Büyüşehir: Celal DoğanŞahinbey: Yakup ÖztürkmenNizip: Şerif KaraNurdağı: İsmail ArslanVatan PartisiGaziantep Büyüşehir: Sinan BüyükhatipoğluŞahinbey: Fahrinüsa Güney YelŞehitkamil: Seyyale Ergün- Büyük Birlik PartisiNurdağı: Hasan Dilek- Demokrat PartiŞahinbey: Cafer KöroğluŞehitkamil: Mehmet Barış KınacılarOğuzeli: Kurtuluş ÖzdemirNizip: Ahmet Hakan Akfıratİslahiye: Yusuf YıldızgilTürkiye Komünist PartisiGaziantep Büyüşehir: Suat AyazŞahinbey: Mehtap ŞahanŞehitkamil: Mustafa GövyaprakBağımsız AdaylarGaziantep Büyükşehir: Hasan Şahin Karacaoğlu, Mahmut Karalar, Sibel AltıntaşŞehitkamil: Gazi Albayrak, İsmail ErcanAraban: Mehmet Kılıçİslahiye: İlyas GezerNizip: Mehmet Alpaslan, Ahmet ÇelikOğuzeli: Doğan Özmaya
  • 03 Mart 2019 17:29 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor - Kırşehir Kesinleşen listelere göre Kırşehir'de siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiKırşehir merkez: Yaşar BahçeciKaman: Necati ÇolakMucur: Atılgan YılmazÇiçekdağı: Hasan HakanoğluAkpınar: Mustafa KarahanBoztepe: Ramazan AydınAkçakent: Yılmaz KılıçCumhuriyet Halk PartisiKırşehir merkez: Selahattin Ekicioğlu (Millet İttifakı)Kaman: Aydın YamanAkpınar: Şükrü Turgut (Millet İttifakı)Boztepe: Hüseyin Takan (Millet İttifakı)Milliyetçi Hareket PartisiKırşehir merkez: Onur KöksalKaman: Kenan ElvanMucur: Hasan Hüseyin KöşkerÇiçekdağı: İsmail DenizAkpınar: Ramazan AtalayBoztepe: Mustafa CeylanAkçakent: Ahmet BozkurtİYİ PartiKaman: Şuayip AtaMucur: Umut Şahin (Millet İttifakı)Çiçekdağı: Ramazan Parlak (Millet İttifakı)Akçakent: Uğur Aytekin (Millet İttifakı)Saadet Partisi Kırşehir merkez: Yusuf Turan Kaman: İsa Dinçer Mucur: Ahmet Erganlı Çiçekdağı: Hacı Doğan Akpınar: Musa Bülbül Boztepe: Hatice Günkızıl Akçakent: Beytullah Zeki Bağımsız Türkiye Partisi Kırşehir merkez: Ahmet Haydar İlik Kaman: İbrahim Gülmez Mucur: Hasan Bozdoğan Çiçekdağı: Recai Doğan Akpınar: Seher Karakaya Boztepe: Mustafa Öksüz Akçakent: Hüseyin Bozdoğan Demokratik Sol PartiKırşehir merkez: Erdoğan Sincer Mucur: Hayrettin Özgenç Vatan Partisi Kırşehir merkez: İlker Özkamalı Türkiye Komünist Partisi Kırşehir merkez: Serap Emir Kaman: Uğur Kayrak Bağımsız adaylar Akçakent: Uğur Dağ
  • 03 Mart 2019 17:11 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Kesinleşen listelere göre, Kırıkkale'de siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiKırıkkale merkez: Mehmet SaygılıBahşili: Recep Zafer Tekin Balışeyh: Ali Dedelioğlu Çelebi: Yaşar Erdemir Delice: Turgut Özdem Karakeçili: Hüseyin Özçelik Keskin: Dede Yıldırım Sulakyurt: Kadir Çakıroğlu Yahşihan: Ahmet SungurCumhuriyet Halk PartisiBalışeyh: Hasan Erdal (Millet İttifakı) Çelebi: Oktay Babadağ (Millet İttifakı) Karakeçili: Salih Büyükkaya Sulakyurt: Tamer Cihan (Millet İttifakı)Milliyetçi Hareket PartisiKırıkkale merkez: Serdar Yarar Bahşili: Halil İbrahim Bişkin Balışeyh: Mustafa Şen Çelebi: Nafi Yakut Delice: Soner Mazılıgüney Karakeçili: Veysel Aydemir Keskin: Mustafa Alp Sülsipiroğlu Sulakyurt: İsmail Bildik Yahşihan: Osman TürkyılmazİYİ PartiKırıkkale merkez: Mahir Yılmaz (Millet İttifakı)Delice: Serkan Kocaoğlu (Millet İttifakı) Karakeçili: Berkay İsmail Hacıbaloğlu Keskin: Necati Alsancak (Millet İttifakı) Yahşihan: İsmail Dursun Kuzucu (Millet İttifakı)Saadet PartisiKırıkkale merkez: Faruk VurgunBahşili: Ömer Çıtak Balışeyh: Hakan Özkan Çelebi: Hüseyin Çelebi Delice: Ali Gündoğan Karakeçili: Murat Yıldız Keskin: Faruk Korkmaz Sulakyurt: Hüseyin Yılmaz Yahşihan: Hacı Yusuf KorkmazBağımsız Türkiye PartisiKırıkkale merkez: Ali Osman KılavuzBahşili: Enver Fatih AkgülBalışeyh: Furkan Adnan KılıçÇelebi: Fatma GöbülDelice: Selami GöbülKarakeçili: Sıdıka AkçinKeskin: İsmail Hakkı AkçinSulakyurt: Vural ŞentürkYahşihan: Ahmet Haydar DilmeçDemokratik Sol PartiKırıkkale merkez: Güray TopaçVatan PartisiKırıkkale merkez: Nezih GülşenBüyük Birlik PartisiKırıkkale merkez: Mustafa BabacanTürkiye Komünist PartisiKırıkkale merkez: Ekin Şen
  • 03 Mart 2019 15:37 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Kesinleşen listelere göre Edirne'de siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiEdirne merkez: Koray Uymaz (Cumhur İttifakı) Enez: Abdullah Bostancı (Cumhur İttifakı) Havsa: Aydın Balkan (Cumhur İttifakı)İpsala: Mehmet Kerman İpsala: (Esetçe): Cemal Deniz (Cumhur İttifakı) İpsala: (Yenikarpuzlu) Ufuk Atalay (Cumhur İttifakı) Keşan: Mustafa Helvacıoğlu (Cumhur İttifakı) Keşan: (Beyendik) Ferat Gülver (Cumhur İttifakı) Keşan: (Yenimuhacir) Mustafa Türker (Cumhur İttifakı) Lalapaşa: İsmail Arslan Meriç: Nihat Yörük (Cumhur İttifakı) Meriç: (Küplü): Salih Derin Meriç: (Subaşı) Hasan Çatalkaya (Cumhur İttifakı) Uzunköprü: Azbiye Ataş Uzunköprü: (Kırcasalih): Necmettin Parazil (Cumhur İttifakı) Cumhuriyet Halk Partisi Edirne merkez: Recep Gürkan (Millet İttifakı) Enez: Özkan Günenç Havsa: Oğuz Tekin (Millet İttifakı) İpsala: (Esetçe) İbrahim Örs (Millet İttifakı) İpsala: (Yenikarpuzlu) Tevfik Şahinbaş (Millet İttifakı) Keşan: Şenol Yalı (Millet İttifakı) Keşan: (Beğendik) Muhammet Örnek (Millet İttifakı) Keşan: (Yenimuhacir) Recep Ordu (Millet İttifakı) Meriç: Erol Dübek Meriç: (Küplü) Gökmen Altay Süloğlu: Mehmet Ormankıran (Millet İttifakı) Uzunköprü: Özlem Becan (Millet İttifakı) Uzunköprü: (Kırcasalih) Hüseyin TütüncüHalkların Demokrasi Partisi Edirne merkez: Menderes Erol Keşan: Abdullah Kaya Milliyetçi Hareket Partisi İpsala: İsmet GörgülüUzunköprü: Şahin Şengül Lalapaşa: Aliosman Uzman Süloğlu: İsmet Balin (Cumhur İttifakı) Meriç: (Küplü) Ali Tükel İYİ Parti Enez: Mustafa Sünnetçi İpsala: Abdullah Naci Ünsal (Millet İttifakı) Lalapaşa: Bülent Şahinşah (Millet İttifakı) Meriç: Güven Çamur Meriç: (Subaşı) Bekir Kılıç (Millet İttifakı) Meriç: (Küplü) Raif TaşkınSaadet Partisi Edirne merkez: Mansur İrişEnez: Yasin GündüzHavsa: Kemal Durkayaİpsala: Tahsin Yüzerİpsala: (Esetçe) Faruk Yalçınkayaİpsala: (Yenikarpuzlu) Eyyüb Semih Sevinç Keşan: Ahmet KöselerKeşan: (Beyendik) Zafer YetimKeşan: (Yenimuhacir) İhsan BulutLalapaşa: Adem AdalıMeriç: Erol Parazil Meriç: (Küplü) Ahmet Ruhi ÖzenMeriç: (Subaşı) Adem KanerSüloğlu: Nadir Konak Uzunköprü: Enver YazanUzunköprü: (Kırcasalih): Sinan Ersin Demokrat Parti Edirne merkez: Sibel Barshan Meriç: (Subaşı) Ersöz ZümbülUzunköprü: Münir AydınBüyük Birlik Partisi Edirne merkez: Arif Köroğlu Bağımsız Türkiye Partisi Edirne merkez: Hamdi Sedefçi Havsa: Cumhur AkgünLalapaşa: Önder YılmazUzunköprü: Tolga GölelçinMeriç: (Küplü) Ahmet Haydar TarhanlıKeşan: Talip BoraSüloğlu: Erdem Çelikİpsala: İbrahim YıldızEnez: İsmail Hakkı MumcuoğluDemokratik Sol PartiEdirne merkez: Hayri İdilKeşan: Yunus Emre ErgamalıoğluVatan Partisi Edirne merkez: Cengiz BalcıTürkiye Komünist Partisi: Edirne merkez: Sinan KahramanBağımsız adaylarSüloğlu: Erol Atik
  • 03 Mart 2019 15:06 Manisa'da 10 Aday 'Büyükşehir' İçin Yarışacak Seçimde 9 parti bir bağımsız yarışacakManisa Büyükşehir Belediye Başkanı Seçimlerinde kesin aday listesi şöyle oluştu: "Murat Yaşar Güner (Saadet Partisi), Ayhan Baş (Bağımsız Türkiye Partisi), Ahmet Çınar (Türkiye Komünist Partisi), Mustafa Daban (Vatan Partisi), Şule Tunalı (Demokrat Parti), Cengiz Ergün (Milliyetçi Hareket Partisi), Orkun Şıktaşlı (İYİ Parti), Naci Sönmez (Halkların Demokratik Partisi), Mehmet Gündüz (Demokratik Sol Parti), Ergün Karaoğlu (Bağımsız)" - MANİSA
  • 03 Mart 2019 14:48 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Kesinleşen listelere göre Kilis'te siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: -Adalet ve Kalkınma PartisiKilis merkez: Mehmet Abdi BulutMusabeyli: Ayhan YılmazPolateli: Hakkı ÇelikElbeyli: Süleyman Şimşek- Cumhuriyet Halk PartisiPolateli: Mustafa Polat (Millet İttifakı)Elbeyli: Abdurrahman Karaşahin (Millet İttifakı)- Milliyetçi Hareket PartisiKilis merkez: Ömer YabancıMusabeyli: İhsan ÖlmezPolateli: Hakkı KılıçElbeyli: Suat Kemal Özkan- İYİ PartiKilis merkez: Ahmet Nalçacıoğlu (Millet İttifakı)Musabeyli: Halil Çetin (Millet İttifakı)- Saadet PartisiKilis merkez: Şerif KarakurtMusabeyli: Abdullah FizgelioğluPolateli: Mihdat BayındırElbeyli: Murat Gezici- Bağımsız Türkiye PartisiKilis merkez: Alaiddin ÖzkarMusabeyli: Abdullah ElmacıPolateli: Fethime EşkiElbeyli: Abidin Dokuzluoğlu- Demokratik Sol PartiKilis merkez: Cafer Gültekin- Türkiye Komünist PartisiKilis merkez: İlker Buğday
  • 03 Mart 2019 14:48 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Kesinleşen listelere göre Adıyaman'da siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiAdıyaman merkez: Süleyman KılınçBesni: Eyüp Mehmet EmreSamsat: Halil FıratKahta: Engin AkelGölbaşı: Yusuf ÖzdemirÇelikhan: Mustafa BulutGerger: Erkan AksoyTut: Ercan ÖncebeSincik: Mehmet KorkutCumhuriyet Halk PartisiBesni: Vakkas AçarTut: Mehmet KılıçGölbaşı: İskender YıldırımMilliyetçi Hareket PartisiAdıyaman merkez: Rıfat ErdemBesni: Kenan PolatKahta: Sıraç AslanÇelikhan: Abdurrahman YaylagülGölbaşı: Kamber ÖztürkSincik: Ahmet GencizTut: Hasan ŞahanSamsat: Sadık ÖztürkİYİ PartiAdıyaman merkez: Abdulkadir KırmızıKahta: Erdoğan ÖzerSaadet PartisiAdıyaman merkez: Ahmet Faruk ÜnsalBesni: Reşit AlkanKahta: İbrahim Yusuf TuranlıÇelikhan: Mehmet BoraGerger: Zeynel AslanGölbaşı: Yusuf YalanızSamsat: Hayrettin KuştepeSincik: Hasari AltınelTut: Mustafa AkarBağımsız Türkiye PartisiAdıyaman merkez: Mustafa DoğanBesni: Ahmet KarKahta: Müzeyyen BaskınTut: Yusuf KarSincik: Serpil HanbayÇelikhan: Burak ArslanGerger: Muhammed Yasin KılıçGölbaşı: Abdurrahman BaşsürücüDemokratik Sol PartiAdıyaman merkez: Ergün KoçVatan PartisiAdıyaman merkez: Arif DoğanTürkiye Komünist Partisi Adıyaman merkez: Abdurrahim KahramanBağımsız adaylarAdıyaman merkez: Ahmet Alagöz, Gafari Koparal, Abdulkadir TünçmenBesni: İsmail KıranSamsat: Süeda KazancıSincik: Ahmet BuzGölbaşı: Erol Ok
  • 02 Mart 2019 10:25 TKP İzmir Konak Belediye Başkan Adayı Burhan Aksakal Kimdir? TKP İzmir Konak Belediye Başkan Adayı Burhan Aksakal Kimdir? Türkiye Komünist Partisi'nin, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için İzmir Konak Belediye Başkan adayı olarak seçtiği Burhan Aksakal kimdir?
  • 01 Mart 2019 17:16 İstanbul'da MİT ve Polisten Ortak Operasyon İstanbul'da MİT ve Polisten Ortak Operasyon Güvenlik kaynaklarına dayanan bilgilere göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, TKPML Konferans (Türkiye Komünist Partisi / Marksist Leninist) terör örgütünün faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; Milli İstihbarat Teşkilatından (MİT) aktarılan istihbarat doğrultusunda harekete geçti
  • 01 Mart 2019 16:59 İstanbul'da MİT ve Polisten Ortak Operasyon: Aranan Örgüt Üyesi Yakalandı Güvenlik kaynaklarına dayanan bilgilere göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, TKPML Konferans (Türkiye Komünist Partisi / Marksist Leninist) terör örgütünün faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; Milli İstihbarat Teşkilatından (MİT) aktarılan istihbarat doğrultusunda harekete geçti
  • 01 Mart 2019 10:05 Grafikli - Seçime 30 Gün Kaldı Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararı uyarınca, Adalet ve Kalkınma Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi, Büyük Birlik Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrat Parti, Demokratik Sol Parti, Halkların Demokratik Partisi, İYİ Parti, Milliyetçi Hareket Partisi, Saadet Partisi, Türkiye Komünist Partisi ve Vatan Partisi seçime katılacak