Son dakika Uğur Bayraktutan haberleri, Uğur Bayraktutan son dakika, son dakika Uğur Bayraktutan

Son Dakika Uğur Bayraktutan Haberleri

Son dakika Uğur Bayraktutan haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son uğur bayraktutan haberleri anında burada.


 • 06.08.2022 06 Ağu 18:12 İbb Başkanı İmamoğlu Artvin'de Temaslarda Bulundu İbb Başkanı İmamoğlu Artvin'de Temaslarda Bulundu

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Artvin’de bir dizi temas ve ziyaretlerde bulundu.

 • 06.08.2022 06 Ağu 14:39 İBB Başkanı İmamoğlu Artvin'de temaslarda bulundu İBB Başkanı İmamoğlu Artvin'de temaslarda bulundu

  Artvin'e gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir dizi temas ve ziyaretlerde bulundu.

 • 31.07.2022 31 Tem 19:17 CHP Artvin Milletvekili Bayraktutan Sarp Sınırındaki Kuyruğa Tepki Gösterdi: 'Duvardan Ses Var Yetkililerden Ses Yok' CHP Artvin Milletvekili Bayraktutan Sarp Sınırındaki Kuyruğa Tepki Gösterdi: "Duvardan Ses Var Yetkililerden Ses Yok"

  Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden yola çıkıp Sarp Sınır Kapısı’na gelen tırlar kilometrelerce kuyruk oluşturdu. Sarp Sınır Kapısı'ndan başlayan kuyrukta tırlar, Kemalpaşa, Hopa ve Arhavi’ye kadar Karadeniz Sahil Yolu’nda emniyet şeridine park ederek sınırı geçmeyi bekliyor. CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan “Yaptığımız bütün girişimler sonuçsuz kalmıştır. Duvardan ses var yetkililerden ses yok” dedi.

 • 27.07.2022 27 Tem 18:44 Bayraktutan, Artvin'de Onkoloji Hastanesinin Ne Zaman Kurulacağını Sordu Bayraktutan, Artvin'de Onkoloji Hastanesinin Ne Zaman Kurulacağını Sordu

  CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan Artvin’deki kanser hastalarının tedavi süreçlerinde yaşadıkları zorlukları TBMM gündemine taşıdı. Bayraktutan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığı'na verdiği soru önergesinde “Artvin ilinde uygun görülen bir yere Onkoloji Hastanesi kurmayı düşünüyor musunuz” sorusunu yöneltti.

 • 24.07.2022 24 Tem 13:30 Karakayalı CHP Heyetini Kemalpaşa'da Ağırladı Karakayalı CHP Heyetini Kemalpaşa'da Ağırladı

  İzmir Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, CHP üst düzey yöneticileri ve milletvekillerini Kemalpaşa’da misafir etti

 • 19.07.2022 19 Tem 19:07 Son dakika! Özkoç: 'İktidar, 15 Temmuz'u Karartıyor. Bunun Hesabını Verecekler, En Büyük Korkuları O. Çünkü Onları Destekleyenler, İtirafçı Olacaklar' Son dakika! Özkoç: "İktidar, 15 Temmuz'u Karartıyor. Bunun Hesabını Verecekler, En Büyük Korkuları O. Çünkü Onları Destekleyenler, İtirafçı Olacaklar"

  Son dakika gündem haberi... CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, “İktidar, 15 Temmuz’u karartıyor, üstünü örtüyor. 15 Temmuz’la ilgili kendi bağlantılarının ve kendi siyasi partilerinin bağlantılarının ortaya çıkmasını engellemeye çalışıyor. Bunu yalanla, iftirayla yapıyor. Onları koruyup kollayan, onlarla yol yürüyen kendileri. Bunun hesabını bir gün bu ülkenin yasal kurumlarına verecekler en büyük korkuları o. Çünkü onları destekleyenler, yarın öbür gün onlar da bunların hesabını verecekler. Göreceksiniz ki onlar itirafçı olacaklar. Biz bunu bilmiyorduk, diyecekler. Biz yanıltıldık, diyecekler. Kandırıldık, diyecekler. Ama bunun hesabı sorulacak” dedi.

 • 19.07.2022 19 Tem 18:29 Özkoç: 'Diyorsunuz Ki 'Salim Uslu Girmiştir. Özkoç: "Diyorsunuz Ki 'Salim Uslu Girmiştir.

  CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç kendisinin 15 Temmuz 2016 gecesi ile ilgili “TBMM’nin kapılarını ilk açan CHP milletvekilleridir” açıklamasının ardından, TBMM’ye ilk girenin eski AKP Milletvekili Salim Uslu olduğu yönündeki iddialara tepki gösterdi. Özkoç, “Diyorsunuz ki ‘hayır, Salim Uslu girmiştir.’ Bir kitap yayınlandı, 15 Temmuz ile ilgili… Salim Uslu bunları yalanlıyor. ‘15 Temmuz akşamı özel aracımla saat 22.00’de Meclis’e geldim.’ Herhangi bir şeyden haberi yok. ‘Çankaya kapısından giriş yaptığım esnada kapıdaki görevlilere neler oluyor diye sordum. Bir anormallik sezmiştim.’ Haberi yok. ‘Sonra havaalanına gitmek için...’ Salim Uslu oraya girmiş, olaydan haberi yokken. Çankaya kapısından girmiş, Dikmen kapısından çıkmış gitmiş. Sizi de yalanlayan Salim Uslu’nun kendisi; bu kitapta yaptığı açıklamalar” dedi.

 • 17.07.2022 17 Tem 13:14 Engin Özkoç'tan 15 Temmuz gecesine ait paylaşım: Erdoğan telefonun arkasına sığınıp saklanırken CHP'liler Meclis'in kapısını açıyordu! Engin Özkoç'tan 15 Temmuz gecesine ait paylaşım: Erdoğan telefonun arkasına sığınıp saklanırken CHP'liler Meclis'in kapısını açıyordu!

  CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, 15 Temmuz 2016'da yaşanan darbe girişimi gecesine ait görüntüler paylaştı. Meclis'e ilk olarak CHP'li vekillerin geldiğini söyleyen Özkoç, "15 Temmuz'da Cumhurbaşkanı Erdoğan telefonun arkasına sığınıp saklanırken, bana laf eden yalakalar, troller 'darbecilerin yanında mı, milletin yanında mı olsam' diye hesap yaparken CHP'liler Meclis'in kapısını açıyordu. Bizde her şey belgeli. Bayraktutan, Tezcan ve Köse, TBMM kapısını açarken" dedi.

 • 01.07.2022 01 Tem 12:39 Dikili Belediye Başkanı Kırgöz'den 3 Yıllık Değerlendirme Dikili Belediye Başkanı Kırgöz'den 3 Yıllık Değerlendirme

  Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinden bu zamana kadar geçen 3 yıllık süre içerisinde gerçekleştirdiği hizmetleri ve geleceğe yönelik projelerini, Dikili Atatürk Meydanı’nda hemşehrileri ile paylaştı.

 • 24.06.2022 24 Haz 11:41 Uğur Bayraktutan: Sizin, Mustafa Kemal'in Emaneti Türk Hava Kurumu'na Alerjiniz Var Uğur Bayraktutan: Sizin, Mustafa Kemal'in Emaneti Türk Hava Kurumu'na Alerjiniz Var

  CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci’nin Marmaris’teki orman yangınına ilişkin “Kontrolsüzlük yok ama kontrol altına alınmış bir yangın da söz konusu değil” açıklamasına TBMM Genel Kurulu’nda tepki gösterdi. Bayraktutan, “Yangın karşısında çaresiz kalan bir hükümetin bakanının acziyetini ortaya koyan fiili bir durum. Bu hükümet, yangın söndürmüyor, köz söndürüyor köz, yani geride kalan közleri söndürüyor. Niye böyle? Sizin Türk Hava Kurumu’na karşı bir alerjiniz var. Türk Hava Kurumu kimin kurumu? Mustafa Kemal'in emaneti” dedi.

 • 23.06.2022 23 Haz 15:13 Mehmet Bekaroğlu'ndan 'Çay Kanunu Teklifi'ne Tepki: 'Türk Çayı Yavaş Yavaş Yok Olacak' Mehmet Bekaroğlu'ndan 'Çay Kanunu Teklifi'ne Tepki: "Türk Çayı Yavaş Yavaş Yok Olacak"

  CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, AKP tarafından TBMM’ye sunulan Çay Kanunu Teklifi’ne tepki gösterdi. Teklifin şirketler için hazırlandığını savunan Bekaroğlu, “İhracat değil bunların amaçları. Bu milletvekilleri, o firmalar adına çalışmışlar, o firmaların vekilliğini yapmışlar. Bunlar, çay üreticilerinin vekilliğini yapmamışlar. Onlardan oy almıştı, ama onların vekilliğini yapmış değiller… Aynı zamanda çay üreticisini de ezecek bir kanun teklifidir. Bunun sonucunda Türk çayı yavaş yavaş yok olacak” dedi.

 • 15.06.2022 15 Haz 21:48 Uğur Bayraktutan'dan Bakan Soylu'ya: 'Sevinç İnönü'nün İstanbul Havalimanı'nda Vip'ten Uçması Hangi Gerekçe ile Engellenmiştir' Uğur Bayraktutan'dan Bakan Soylu'ya: "Sevinç İnönü'nün İstanbul Havalimanı'nda Vip'ten Uçması Hangi Gerekçe ile Engellenmiştir"

  CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, eski Başbakan Yardımcısı Erdal İnönü’nün eşi Sevinç İnönü’nün İstanbul Havalimanı’nda VİP’ten geçmesine izin verilmemesini Meclis gündemine taşıdı. Bayraktutan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya, “VİP’ten geçiş hakkı olmasına rağmen Sevinç İnönü’nün İstanbul Havalimanı’nda VİP’ten uçması hangi gerekçe ile engellenmiştir" diye sordu.

 • 14.06.2022 14 Haz 10:51 Bolu Belediye Başkanı Özcan, 'Kesin İhraç' İstemiyle CHP Yüksek Disiplin Kurulu'na Sevk Edildi; Bilecik Belediye Başkanı Şahin CHP'den İhraç Edildi Bolu Belediye Başkanı Özcan, "Kesin İhraç" İstemiyle CHP Yüksek Disiplin Kurulu'na Sevk Edildi; Bilecik Belediye Başkanı Şahin CHP'den İhraç Edildi

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın “kesin ihraç” istemiyle “tedbirli” olarak Yüksek Disiplin Kurulu’na sevk edildiğini açıkladı. Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin ise Yüksek Disiplin Kurulu kararı ile partiden ihraç edildi.

 • 07.06.2022 07 Haz 13:49 Uğur Bayraktutan: 165 Bin Nüfuslu Artvin'de Devletin Verilerine Göre 8 Bin 894 İşsiz Var Uğur Bayraktutan: 165 Bin Nüfuslu Artvin'de Devletin Verilerine Göre 8 Bin 894 İşsiz Var

  CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, partisinin 'Sorunları Biliyoruz, Çözeceğiz' programı kapsamında İstanbul Milletvekili Özgür Karabat ile birlikte Artvin’de yaptığı temasların ardından, “Türkiye’de işsizlik var, Artvin'de de işsizlik var. Artvin’e ilişki temel rakamlarda 9 bine yakın işsiz var. 165 bin nüfuslu şehirde, devletin verilerine göre 8 bin 894 işsiz var" dedi.

 • 05.06.2022 05 Haz 18:20 CHP İstanbul Milletvekili Karabat: 'Hes Şirketleri Suyun Başının da Sahibi Oluyor' CHP İstanbul Milletvekili Karabat: "Hes Şirketleri Suyun Başının da Sahibi Oluyor"

  CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, İstanbul Milletvekili Özgür Karabat ve CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber Ardanuç'ta HES yapılması planlanan ancak Danıştay kararı beklenmeksizin şirket tarafından ağaç kesimine başlanan bölgeye gelerek bilgi aldı. CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, "Bu sözleşmeleri imzalayan HES şirketleri suyun başının da sahibi oluyor. Yani suyun başını da tutuyor bu da kabul edilebilir bir şey değil. Bunu kabul edemeyiz" dedi.

 • 05.06.2022 05 Haz 18:14 CHP Artvin Milletvekili Bayraktutan: 'Yapmayın Kıymayın Bu Ağaçlara' CHP Artvin Milletvekili Bayraktutan: "Yapmayın Kıymayın Bu Ağaçlara"

  CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, İstanbul Milletvekili Özgür Karabat ve Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, Artvin'in Elmalı köyünde orman kesimi yapılan bölgeye giderek bilgi aldılar. Artvin merkez ve Ardanuç'taki orman kesimleriyle ilgili defalarca soru ve araştırma önergeleri verdiğini söyleyen Uğur Bayraktutan, "Bunu asla kabul etmiyorum ve buradan tüm Türkiye kamuoyuna şikâyet ediyorum" diyerek tepki gösterdi.

 • 04.06.2022 04 Haz 17:23 Hopalı Çay Üreticisi: 'Ne Olacak Halimiz Bilmiyorum. Bu Sene Gerçekten Mahvolduk' Hopalı Çay Üreticisi: "Ne Olacak Halimiz Bilmiyorum. Bu Sene Gerçekten Mahvolduk"

  Artvin Hopa’da çay üreticileri, CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan ve CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat’a artan fiyatlardan yakındı. Gübre atmayınca bu yıl ancak 2 sürüm alabildiğini belirten Hatice Yalçınkaya, “Bu para bana yetmez benim çok borcum var. Ne olacak halimiz bilmiyorum. Bu sene gerçekten mahvolduk. Diyeceğim çok şey var ama demeyeceğim” diye konuştu.

 • 16.05.2022 16 May 23:26 Ceyda Çetin Erenler: 'Kolluk kuvvetlerimiz her daim görevlerinin başında, milletimizin emrindedir' Ceyda Çetin Erenler: "Kolluk kuvvetlerimiz her daim görevlerinin başında, milletimizin emrindedir"

  AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Artvin Hopaspor yönetiminin Kütahya'da konaklamalarıyla ilgili bir takım sıkıntılarla karşılaştıklarına dair iddialarını tüm kamuoyuyla birlikte hayretle izlediklerini ifade etti.

 • 16.05.2022 16 May 16:20 CHP'li Bayraktutan: 'Hopaspor'un başına gelebilecek olumsuzluk Kütahya Valisi'ne aittir' CHP'li Bayraktutan: "Hopaspor'un başına gelebilecek olumsuzluk Kütahya Valisi'ne aittir"

  CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, TFF 3. Lig 1. Grup'ta mücadele eden Artvin Hopaspor'un play-off mücadelesinde yarın karşılaşacağı Belediye Kütühyaspor maçına ilişkin, "Hopaspor'un başına gelebilecek bir olumsuzluk Kütahya Valisi'ne aittir.

 • 15.05.2022 15 May 14:47 Uğur Mumcu Ödülleri, Tepebaşı'nda Sahiplerini Buldu Uğur Mumcu Ödülleri, Tepebaşı'nda Sahiplerini Buldu

  Tepebaşı Belediyesi’nin destekleri ile Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) Eskişehir Şubesi tarafından düzenlenen “29. ÇGD Uğur Mumcu’yu Anma Gecesi ve Ödül Töreni” yoğun katılım ile düzenlendi. Törende 16 kategorideki 42 ödül sahiplerine takdim edildi.

 • 10.05.2022 10 May 17:49 TBMM Genel Kurul'da CHP'nin Çay Üreticisinin Sorunlarının Araştırılması Önerisi Görüşüldü: 'Karadenizli İlk Seçimde Sizi Cezalandıracak' TBMM Genel Kurul'da CHP'nin Çay Üreticisinin Sorunlarının Araştırılması Önerisi Görüşüldü: "Karadenizli İlk Seçimde Sizi Cezalandıracak"

  TBMM Genel Kurulu’nda, CHP Grubu’nun “çay üretimindeki sorunların araştırılması” önerisi görüşüldü. CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, geçen yıl üreticinin bir ton gübreye 2 bin 500 TL civarında para verdiğini, şimdi aynı gübrenin tarım kredi kooperatiflerinde bile 7 bin 800 lira olduğunu belirterek, “Çayın geçen seneki fiyatı 4 lira ise bu sene en aşağı 12 lira olması gerekiyor. Ama üretici diyor ki ‘9 liradan, 10 liradan aşağı olmasın” dedi. Bayraktutan, çay fiyatı ile çay destekleme fiyatının açıklanması ve ÇAYKUR’un üretim kapasitesinin artırılması için çağrıda bulundu. Bayraktutan, “Bunu yapmazsanız önümüzdeki ilk seçimde Karadenizli sizi cezalandıracak” diye konuştu.

 • 08.05.2022 08 May 13:45 Mumcu Ödülleri Tepebaşı'nda Sahiplerini Bulacak Mumcu Ödülleri Tepebaşı'nda Sahiplerini Bulacak

  Tepebaşı Belediyesi’nin destekleri ile Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) Eskişehir Şubesi tarafından düzenlenen “29. ÇGD Uğur Mumcu’yu Anma Gecesi ve Ödül Töreni” Mayıs'ta düzenlenecek.

 • 07.05.2022 07 May 13:50 Sarp Sınır Kapısı'nda 8 kilometrelik tır kuyruğu oluştu Sarp Sınır Kapısı'nda 8 kilometrelik tır kuyruğu oluştu

  Türkiye'nin Kafkaslar ve Orta Asya'ya açılan en önemli kapılarından olan Sarp Sınır Kapısı'nda uzun tır kuyrukları oluştu.

 • 07.05.2022 07 May 10:10 Sarp Sınır Kapısı'nda tır kuyruğu çilesi devam ediyor Sarp Sınır Kapısı'nda tır kuyruğu çilesi devam ediyor

  Sarp Sınır Kapısı'nda tır kuyruğu çilesi devam ediyor Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek: "Gürcistan Türk plakalı tırları bekletip Gürcü plakalı tırların geçişlerine izin veriyor" Türkiye'nin Gürcistan üzerinden Kafkas ülkelerine açılan en önemli sınır kapısı olan...

 • 06.05.2022 06 May 17:53 Tır Şoförleri, Sarp Sınır Kapısında Günlerdir Bekliyor. Tır Şoförleri, Sarp Sınır Kapısında Günlerdir Bekliyor.

  Sarp Sınır Kapısı’ndan başlayarak Artvin'e kadar yaklaşık 23 kilometrelik alanda, TIR konvoyları günlerdir bekliyor. Bölgeyi ziyaret eden CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, “30 kilometrelik yolda 5 gündür ilkel koşullarda, zor koşullarda en zaruri ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan şoförleri gördük. Burada günlerdir TIR’larda yatan, Ramazan ayında iftarlarını TIR’larda yapan şoför esnafımız var. Onların mağduriyetlerini yerinde görmeye geldik. Daha doğrusu buraya 'kral çıplak' demeye geldik. Bir gece şu TIR’ın içinde bir siyasetçi yatsın, eğer keyifliyse bu arkadaşlar da yatmaya devam etsin” dedi.

 • 29.04.2022 29 Nis 19:01 Uğur Bayraktutan, Borçka'daki Kimlik Kontrollerinde Herkesin Fotoğraflandığı İddiasını TBMM Gündemine Taşıdı: 'Bu Talimat Kim Tarafından Verildi' Uğur Bayraktutan, Borçka'daki Kimlik Kontrollerinde Herkesin Fotoğraflandığı İddiasını TBMM Gündemine Taşıdı: "Bu Talimat Kim Tarafından Verildi"

  CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Artvin’in Borçka ilçesinde jandarma tarafından yapılan kimlik kontrollerinde herkesin fotoğrafının çekildiği iddiasını TBMM gündemine taşıdı. Bayraktutan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya, “Kolluk kuvvetlerine halkı fişleyen, kriminalize eden bu aykırı uygulamayı yapma talimatı kim tarafından, hangi yetkiye dayanarak verilmiştir” diye sordu.

 • 28.04.2022 28 Nis 19:04 İmamoğlu'nun bayramlaşma afişleri kaldırılınca CHP'li vekil görüntüleri TBMM'ye taşıdı! İmamoğlu'nun bayramlaşma afişleri kaldırılınca CHP'li vekil görüntüleri TBMM'ye taşıdı!

  İBB Başkanı İmamoğlu'nun Ramazan Bayramı'nda Trabzon ve Rizelilerle yapacağı bayramlaşma programının afişlerinin toplatıldığına ilişkin görüntüler büyük tartışma yarattı. Konuyu TBMM'ye taşıyan CHP Artvin Milletvekili Bayraktutan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu'na "Halkı bilgilendiren bu afişler kimleri rahatsız etmiştir? Afişlerin toplatılması talimatı kim tarafından verilmiştir" diye sordu.

 • 27.04.2022 27 Nis 18:54 Fatsa'daki Altın Madeni İçin Yapılan Çed Başvurusu Reddedildi: 'Yeşil Fatsa'nın Bağrındaki Sarı Çıbana 'Dur' Denilmiştir' Fatsa'daki Altın Madeni İçin Yapılan Çed Başvurusu Reddedildi: "Yeşil Fatsa'nın Bağrındaki Sarı Çıbana 'Dur' Denilmiştir"

  Altıntepe Madencilik’in Ordu’nun Fatsa ilçesinde işlettiği altın madeninin kapasitesini artırmak ve bölgede siyanür gölü oluşturmak için yaptığı başvuru reddedildi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “Bir katliam önlendi. Şuna inanıyoruz ki doğa katliamına ‘dur’ demenin, bu karar öncüsü olacaktır” dedi. CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel ise "Yeşil Fatsa’nın bağrındaki sarı çıbana ‘dur’ denilmiştir. Sarı çıbanın büyümesi engellenmiştir" diye konuştu.

 • 31.03.2022 31 Mar 19:22 TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi

  TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin gündeme ilişkin grup önerileri reddedildi.

 • 13.02.2022 13 Şub 15:58 Parlatino Türk Delegasyonu Başkanı: Dış politika ufkumuzu her yönde genişletiyoruz Parlatino Türk Delegasyonu Başkanı: Dış politika ufkumuzu her yönde genişletiyoruz

  LATİN Amerika ve Karayipler Parlamentosu (Parlatino) Türk Delegasyonu Başkanı, AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin "Türkiye ve Latin Amerika, her ne kadar coğrafi açıdan birbirine uzak görünse de küreselleşen dünyamızda ortak sorunlarla mücadelede iş birliği için coğrafyanın bir...

 • 13.02.2022 13 Şub 09:20 Türk Delegasyonu, Parlatino 36. Genel Kurul Toplantısı'nda milletvekillerine hitap etti Türk Delegasyonu, Parlatino 36. Genel Kurul Toplantısı'nda milletvekillerine hitap etti

  Türk Delegasyonu, "Parlatino" olarak bilinen Latin Amerika ve Karayipler Parlamentosunun Panama'da gerçekleşen 36. Genel Kurul Toplantısı'nda, ilk kez 23 Latin Amerika ve Karayipler ülkesinin milletvekillerine hitap etti.

 • 18.01.2022 18 Oca 15:43 TBMM Genel Kurulu toplandı TBMM Genel Kurulu toplandı

  TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Celal Adan Başkanlığında toplandı.

 • 03.01.2022 03 Oca 17:25 CHP'den Tanju Özcan ve Alim Karaca'ya uyarı cezası CHP'den Tanju Özcan ve Alim Karaca'ya uyarı cezası

  CHP'den Tanju Özcan ve Alim Karaca'ya uyarı cezasıCHP'de toplanan Yüksek Disiplin Kurulu (YDK), Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca hakkında uyarı cezası verdi.

 • 29.11.2021 29 Kas 22:22 Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirdiği için CHP'den ihraç edilen Sevigen açıklama yaptı: Onları sokağa çıkamaz hale getireceğim Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirdiği için CHP'den ihraç edilen Sevigen açıklama yaptı: Onları sokağa çıkamaz hale getireceğim

  CHP Eski Milletvekili Mehmet Sevigen, Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alan açıklamaları sebebiyle sevk edildiği CHP Yüksek Disiplin Kurulu tarafından partiden ihraç edildi. Gelişme sonrası açıklama yapan Sevigen, "Onları sokağa çıkamaz hale getireceğim. PKK'ya terör örgütü diyemeyenlere, partiden FETÖ'yü temizlemeyenlere Atatürk'ün partisini teslim etmeyeceğiz." ifadelerini kullandı.

 • 29.11.2021 29 Kas 18:09 Eski CHP Milletvekili Mehmet Sevigen partisinden ihraç edildi Eski CHP Milletvekili Mehmet Sevigen partisinden ihraç edildi

  Eski CHP Milletvekili Mehmet Sevigen, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik sözleri sebebiyle Yüksek Disiplin Kurulu'nca partisinden ihraç edildi.

 • 22.08.2021 22 Ağu 19:55 40. Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali sona erdi 40. Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali sona erdi

  Artvin'de bu yıl 40'ıncısı düzenlenen "Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali" boğa güreşleriyle sona erdi.

 • 21.08.2021 21 Ağu 19:03 Boğa güreşleri ilgi gördü Boğa güreşleri ilgi gördü

  Artvin'de bu yıl 40'ıncısı düzenlenen "Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali" boğa güreşleri ile başladı.

 • 23.07.2021 23 Tem 08:40 6 Haziran'da yapılan LGS sınavının iptal edileceği iddiası 6 Haziran'da yapılan LGS sınavının iptal edileceği iddiası

  6 Haziran'da yapılan LGS sınavının ardından müfredat dışı soruların sorulduğu ve bazı soruların bir yayınevi tarafından hazırlanan deneme kitaplarında önceden yer aldığı iddiaları tepkilere neden olmuştu. CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan ve Bağımsız Adana Milletvekili İsmail Koncuk'un söz konusu iddialarla ilgili soru önergesine yanıt veren Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Sınav sorularının benzerliğine yönelik iddialar asılsızdır" diyerek sınav iptalinin söz konusu olmadığını söyledi.

 • 21.07.2021 21 Tem 14:20 Ziya Selçuk LGS ile ilgili ortaya atılan iddiaları yalanladı: İddialar asılsızdır, sınav iptal edilmeyecek Ziya Selçuk LGS ile ilgili ortaya atılan iddiaları yalanladı: İddialar asılsızdır, sınav iptal edilmeyecek

  6 Haziran'da yapılan LGS sınavının ardından müfredat dışı soruların sorulduğu ve bazı soruların bir yayınevi tarafından hazırlanan deneme kitaplarında önceden yer aldığı iddiaları tepkilere neden olmuştu. CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan ve Bağımsız Adana Milletvekili İsmail Koncuk'un söz konusu iddialarla ilgili soru önergesine yanıt veren Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Sınav sorularının benzerliğine yönelik iddialar asılsızdır" diyerek sınav iptalinin söz konusu olmadığını söyledi.

 • 16.07.2021 16 Tem 14:31 CHP, 40 kişilik heyet ile Trabzon'da ziyaretlerde bulunuyor CHP, 40 kişilik heyet ile Trabzon'da ziyaretlerde bulunuyor

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, "Son 20 yılda sadece Rize'de 70'in üstünde vatandaşımız sel ve heyelan felaketi nedeniyle hayatını kaybetti.

 • 15.07.2021 15 Tem 11:18 Son dakika haber | CHP'li Torun: Sel felaketleri bu coğrafyanın kaderi olmaktan çıkarılmalıdır Son dakika haber | CHP'li Torun: Sel felaketleri bu coğrafyanın kaderi olmaktan çıkarılmalıdır

  Son dakika gelişmesine göre CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Sel felaketleri bu coğrafyanın kaderi olmaktan çıkarılmalıdır" dedi.

 • 15.07.2021 15 Tem 00:07 CHP, Rize'deki sel nedeniyle bölgeye heyet gönderecek CHP, Rize'deki sel nedeniyle bölgeye heyet gönderecek

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, YDK Başkanı ve Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan ile Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya'dan oluşan heyet, Rize'de yaşanan sel nedeniyle bölgeye gidecek.

 • 14.07.2021 14 Tem 22:26 Son Dakika! Rize'de sel ve heyelan: 1 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi kayıp Son Dakika! Rize'de sel ve heyelan: 1 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi kayıp

  Son dakika: Rize'de aşırı yağış nedeniyle meydana gelen sel afete neden oldu. Muradiye'de meydana gelen heyelanda toprak altında kalan 3 kişiden 1'inin cansız bedenine ulaşıldı, Güneysu'da ise 1 kişi kayıp. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başta olmak üzere Bakanlar Murat Kurum ve Adil Karaismailoğlu'nun bölgeye doğru yola çıktı.

 • 23.06.2021 23 Haz 15:54 TBMM Genel Kurulu toplandı TBMM Genel Kurulu toplandı

  TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Celal Adan başkanlığında toplandı.

 • 04.06.2021 04 Haz 18:42 TBMM Başkanvekili Akar ziyaretlerde bulundu TBMM Başkanvekili Akar ziyaretlerde bulundu

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili Haydar Akar, Artvin'de bir dizi temas ve ziyaretlerde bulundu.

 • 13.04.2021 13 Nis 16:33 20 milyon liralık içme suyu ve kanalizasyon projesinin temeli atıldı 20 milyon liralık içme suyu ve kanalizasyon projesinin temeli atıldı

  Artvin Belediyesince hayata geçirilecek 20 milyon 566 bin liralık içme suyu ve kanalizasyon projesinin temel atma töreni gerçekleştirildi.

 • 07.04.2021 07 Nis 15:39 TBMM Genel Kurulu toplandı TBMM Genel Kurulu toplandı

  TBMM Genel Kurulu, Nimetullah Erdoğmuş başkanlığında toplandı.

 • 24.03.2021 24 Mar 23:35 İcradan aldığı araç çalıntı çıkınca hukuk mücadelesi başlattı İcradan aldığı araç çalıntı çıkınca hukuk mücadelesi başlattı

  İcradan aldığı araç çalıntı çıkınca hukuk mücadelesi başlattı Konu TBBM'ye taşınırken, Anayasa Mahkemesi'ne bireysel başvuru yaptı Artvinli Cengiz Okur, İcra Müdürlüğü'nden ihaleyle yoluyla aldığı aracın çalıntı çıkması üzerine başlattığı hukuk mücadelesini sürdürüyor.

 • 24.03.2021 24 Mar 09:28 İcradan aldığı araç çalıntı çıkmış ancak açtığı davayı kaybetmişti! CHP'li vekil konuyu Meclis'e taşıdı İcradan aldığı araç çalıntı çıkmış ancak açtığı davayı kaybetmişti! CHP'li vekil konuyu Meclis'e taşıdı

  Artvinli Cengiz Okur, İcra Müdürlüğü'nden ihaleyle aldığı aracın çalıntı çıkması üzerine başlattığı hukuk mücadelesini kaybetmişti. Medyada çıkan haberlerin ardından CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, konuyla ilgili Adalet Bakanlığı'nda soru önergesi verirken, Okur da Anayasa Mahkemesi'ne bireysel başvuru yaptı.

 • 07.03.2021 07 Mar 12:01 Artvin'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100'üncü yıl dönümü törenle kutlandı. Artvin'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100'üncü yıl dönümü törenle kutlandı.

  Artvin'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100'üncü yıl dönümü töreni Törenden görüntüler Kentin düşman işgalinden kurtuluşu temsili olarak canlandırılması Belediye Başkanı Demirhan Elçin'in konuşması Öğrencinin şiir okuması Artvin'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100'üncü yıl dönümü...

 • 17.02.2021 17 Şub 14:31 Eski CHP Ankara Milletvekili Öztürk için cenaze töreni düzenlendi Eski CHP Ankara Milletvekili Öztürk için cenaze töreni düzenlendi

  Eski CHP Ankara Milletvekili Feriha Fatma Öztürk için Meclis'te cenaze töreni düzenlendi.

 • 24.12.2020 24 Ara 14:27 TBMM Genel Kurulu toplandı TBMM Genel Kurulu toplandı

  TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı.

 • 17.12.2020 17 Ara 03:47 TBMM Genel Kurulu'nda 2021 yılı bütçesinin maddeleri görüşülüyor TBMM Genel Kurulu'nda 2021 yılı bütçesinin maddeleri görüşülüyor

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, hükümete yönelik eleştirileri yanıtlarken, "Her türlü yapılan işe karşı çıkılıyor; doğru ya da yanlış olduğuna bakılmıyor.

 • 01.12.2020 01 Ara 15:31 TBMM Genel Kurulu toplandı TBMM Genel Kurulu toplandı

  TBMM Genel Kurulu Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı.

 • 18.11.2020 18 Kas 10:28 Sıfır vakanın bulunduğu Artvin'de, pozitif hasta sayısı 690'a yükseldi Sıfır vakanın bulunduğu Artvin'de, pozitif hasta sayısı 690'a yükseldi

  - Sıfır vakanın bulunduğu Artvin'de, pozitif hasta sayısı 690'a yükseldi Artvin'de vaka sayısı sıfırdan 690'a yükseldi Bir dönem pozitif vaka sayısının sıfıra indiği Artvin'de, vaka sayısı artınca uyarı ve tedbirler peş peşe geldi.

 • 30.09.2020 30 Eyl 19:33 CHP'den Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi İbrahim'e ziyaret CHP'den Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi İbrahim'e ziyaret

  CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Azerbaycan'ın haklı davasının tüm dünyada duyurulması ve destek bulması için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini bildirdi.

 • 23.08.2020 23 Ağu 11:27 Son Dakika | CHP, Giresun'a heyet gönderdi Son Dakika | CHP, Giresun'a heyet gönderdi

  Gelen son dakika haberine göre CHP, sel felaketinin meydana geldiği Giresun'a heyet gönderdi.

 • 14.08.2020 14 Ağu 16:09 Başkan Şahin, Sosyal Demokrat İl Belediye Başkanları toplantısına katıldı Başkan Şahin, Sosyal Demokrat İl Belediye Başkanları toplantısına katıldı

  Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, 4.'sü Artvin'de gerçekleştirilen "Demokrat İl Belediye Başkanları" toplantısına katılarak Bilecik'i temsil etti.

 • 08.08.2020 08 Ağu 14:51 CHP'nin Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı belirlendi CHP'nin Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı belirlendi

  CHP'nin Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) Başkanlığına yeniden Uğur Bayraktutan seçildi.

 • 29.07.2020 29 Tem 16:57 CHP'nin PM'nin resmi sonuçları belli oldu CHP'nin PM'nin resmi sonuçları belli oldu

  CHP'de hafta sonu gerçekleştirilen 37'nci Olağan Kurultay'ın ardından oluşan 60 kişilik Parti Meclisi'nin (PM), kadın ve gençlik kotası uygulanmış resmi hali belli oldu.

 • 27.07.2020 27 Tem 12:15 Kemal Kılıçdaroğlu'nun A Takımından 4 isim Parti Meclisi'ne giremedi Kemal Kılıçdaroğlu'nun A Takımından 4 isim Parti Meclisi'ne giremedi

  CHP'de yeniden genel başkan seçilen Kemal Kılıçdaroğlu'nun kurmaylarından Tuncay Özkan, Ahmet Ünal Çeviköz, Yıldırım Kaya Aykut Erdoğdu Parti Meclisi'ne giremedi.

 • 27.07.2020 27 Tem 11:49 Seçim sonrası Kılıçdaroğlu'na büyük şok! Kurmaylarından 4 önemli isim Parti Meclisi'ne giremedi Seçim sonrası Kılıçdaroğlu'na büyük şok! Kurmaylarından 4 önemli isim Parti Meclisi'ne giremedi

  CHP'nin 37. Olağan Kurultayı'nda Parti Meclisi üyeleri seçimi dün gece tamamlandı. CHP'de yeniden genel başkan seçilen Kemal Kılıçdaroğlu'nun A Takımındaki mevcut MYK üyeleri arasında yer alan 4 önemli isim Tuncay Özkan, Ahmet Ünal Çeviköz, Yıldırım Kaya ve Aykut Erdoğdu Parti Meclisi'ne giremedi.

 • 09.07.2020 09 Tem 17:57 TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulu

  AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, Sakarya'da bugün meydana gelen patlamaya ilişkin, "Bu olayla ilgili olarak yapılması gereken neyse, hep beraber, Meclise düşen sorumluluk da dahil olmak üzere bunun hepsini yerine getireceğiz ve bu işin müsebbipleri, bu konuda ihmali olan her kimse...

 • 23.06.2020 23 Haz 15:51 TBMM Genel Kurulu toplandı TBMM Genel Kurulu toplandı

  TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı.

 • 10.06.2020 10 Haz 23:55 Çarşı ve mahalle bekçilerine yönelik düzenleme TBMM Genel Kurulu'nda Çarşı ve mahalle bekçilerine yönelik düzenleme TBMM Genel Kurulu'nda

  TBMM Genel Kurulunda, Çarşı ve Mahalle Bekçileri Kanunu Teklifi'nin görüşmeleri sırasında AK Parti ile CHP milletvekilleri arasında tartışma yaşandı.

 • 15.04.2020 15 Nis 17:36 BEYLİKDÜZÜ'NDE BUZ PİSTİNDE YANGIN ÇIKARAN KİŞİ TUTUKLANDI BEYLİKDÜZÜ'NDE BUZ PİSTİNDE YANGIN ÇIKARAN KİŞİ TUTUKLANDI

  Beylikdüzü'nde kapalı buz pistini yakan Ümit Yaşar P. tutuklandı.

 • 15.04.2020 15 Nis 17:35 Beylikdüzü'nde buz pistini yakan işletmeci tutuklandı Beylikdüzü'nde buz pistini yakan işletmeci tutuklandı

  Önceki gün Beylikdüzü'ndeki kapalı buz pistini ateşe veren ve uzun namlulu silahla polise direnen Ümit Yaşar P., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ümit Yaşar P. cezaevine gönderilirken bir kez daha İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tepki göstererek "Bu ateş sizi de yakacak" diye seslendi.

 • 12.02.2020 12 Şub 15:39 Milletvekili Aydemir'den kardeşlik ufku vurgusu Milletvekili Aydemir'den kardeşlik ufku vurgusu

  AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, "Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in, 'Dünya Lideri' olarak takdim ve tarif ettiği Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çizdiği kardeşlik ufku, iki ülke arasında ortak paydadır" dedi.

 • 10.02.2020 10 Şub 17:08 Azerbaycan'daki erken parlamento seçimi - Gözlemcilerden seçimlere tam puan Azerbaycan'daki erken parlamento seçimi - Gözlemcilerden seçimlere tam puan

  Azerbaycan'da dün yapılan olağanüstü milletvekili seçimlerini izleyen uluslararası gözlemciler, seçimin "adil, demokratik, şeffaf ve uluslararası standartlara uygun bir ortamda geçtiği" yönünde görüş bildirdi.

 • 10.02.2020 10 Şub 16:12 Azerbaycan'daki erken parlamento seçimi Azerbaycan'daki erken parlamento seçimi

  Azerbaycan'da dün yapılan olağanüstü milletvekili seçimlerini izleyen uluslararası gözlemciler, seçimin "adil, demokratik, şeffaf ve uluslararası standartlara uygun bir ortamda geçtiği" yönünde görüş bildirdi.

 • 07.02.2020 07 Şub 16:19 Çığ şehidi Uzman Çavuş Özen Akçam, uğurlandı Çığ şehidi Uzman Çavuş Özen Akçam, uğurlandı

  VAN'ın Bahçesaray ilçesinde, çığ altında kalarak şehit olanlar arasında yer alan Jandarma Uzman Çavuş Özen Akçam (26), memleketi Artvin'in Ardanuç ilçesinde, gözyaşları arasında toprağa verildi.

 • 07.02.2020 07 Şub 15:08 Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Akçam son yolculuğuna uğurlandı Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Akçam son yolculuğuna uğurlandı

  Van'da, Bahçesaray ilçesindeki arama kurtarma çalışmaları sırasında çığ altında kalan şehit Jandarma Uzman Onbaşı Özen Akçam (26), memleketi Artvin'in Ardanuç ilçesinde toprağa verildi.

 • 07.02.2020 07 Şub 14:31 Artvin'de çığ şehidi son yolculuğuna uğurlandı Artvin'de çığ şehidi son yolculuğuna uğurlandı

  Van'ın Bahçesaray ilçesindeki çığ faciasında şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Özen Akçam'ın (26) memleketi Artvin'in Ardanuç ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

 • 07.02.2020 07 Şub 14:22 Artvin'de çığ şehidi son yolculuğuna uğurlandı Artvin'de çığ şehidi son yolculuğuna uğurlandı

  Van'ın Bahçesaray ilçesindeki çığ faciasında şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Özen Akçam'ın (26) memleketi Artvin'in Ardanuç ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

 • 07.02.2020 07 Şub 13:53 Çığ şehidi Uzman Çavuş Özen Akçam, toprağa verildi Çığ şehidi Uzman Çavuş Özen Akçam, toprağa verildi

  Bahçesaray karayolundaki çığ felaketinde şehit olan Uzman Çavuş Özen Akçam (26), memleketi Artvin'in Ardanuç ilçesinde, gözyaşları arasında toprağa verildi.

 • 07.02.2020 07 Şub 13:49 Çığ şehidi uzman çavuş özen akçam, uğurlandı Çığ şehidi uzman çavuş özen akçam, uğurlandı

  Çığ şehidi Uzman Çavuş Özen Akçam, uğurlandıVAN'ın Bahçesaray ilçesinde, çığ altında kalarak şehit olanlar arasında yer alan Jandarma Uzman Çavuş Özen Akçam (26), memleketi Artvin'in Ardanuç ilçesinde, gözyaşları arasında toprağa verildi.

 • 07.02.2020 07 Şub 13:40 Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Akçam son yolculuğuna uğurlandı Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Akçam son yolculuğuna uğurlandı

  Van'da, Bahçesaray ilçesindeki arama kurtarma çalışmaları sırasında çığ altında kalan şehit Jandarma Uzman Onbaşı Özen Akçam (26), memleketi Artvin'in Ardanuç ilçesinde toprağa verildi.

 • 07.02.2020 07 Şub 13:30 DHA YURT BÜLTENİ - 8 DHA YURT BÜLTENİ - 8

  Çığ şehidi Uzman Çavuş Özen Akçam, uğurlandıVAN'ın Bahçesaray ilçesinde, çığ altında kalarak şehit olanlar arasında yer alan Jandarma Uzman Çavuş Özen Akçam (26), memleketi Artvin'in Ardanuç ilçesinde, gözyaşları arasında toprağa verildi.

 • 28.01.2020 28 Oca 19:48 Rahşan Ecevit'in Devlet Mezarlığı'na defnine ilişkin teklif TBMM Genel Kurulunda kabul edildi Rahşan Ecevit'in Devlet Mezarlığı'na defnine ilişkin teklif TBMM Genel Kurulunda kabul edildi

  Eski başbakanlardan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit'in Devlet Mezarlığı'na defnedilmesine olanak sağlayan kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.

 • 10.01.2020 10 Oca 09:01 Artvin'de doğalgaz kazı çalışmaları durduruldu Artvin'de doğalgaz kazı çalışmaları durduruldu

  Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, doğalgaz çalışmalarını durdurduklarını ifade ederek sebep olarak ise doğalgaz hattı için yapılan kazı sonrası bozulan yolların doğal gaz şirketi tarafından yama yapılmak istenmesi olduğunu söyledi.

 • 08.01.2020 08 Oca 18:03 Ziraat Bankası Genel Müdürü Aydın'ın acı günü Ziraat Bankası Genel Müdürü Aydın'ın acı günü

  Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın'ın vefat eden amcası Cevdet Aydın Artvin'de defnedildi.

 • 04.01.2020 04 Oca 13:34 Hopa TSO Başkanı Akyürek Açıklaması Hopa TSO Başkanı Akyürek Açıklaması

  Hopa Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Osman Akyürek, Hopa'nın bir ticaret merkezi olduğunu söyledi.

 • 19.12.2019 19 Ara 17:42 2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda 2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda

  CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, AK Parti'ye yönelik, "Oluşturulacak yeni modelin ilk adımı erken seçim olmak zorunda çünkü siz çok yoruldunuz, çünkü sizin getirdiğiniz sistemi taşımanız mümkün değil." dedi.

 • 19.12.2019 19 Ara 01:20 2020 yılı bütçesi TBMM Genel Kurulunda 2020 yılı bütçesi TBMM Genel Kurulunda

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Kentsel dönüşümle ilgili 81 ilimizde 4 ana başlık altında hızlı, yerinde, gönüllü olmak üzere dönüşüm projelerini başlattık. Bu çerçevede bütün gittiğimiz illerde de acil, öncelikli dediğimiz alanların dönüşümünü yapmaya çalışıyoruz.

 • 18.12.2019 18 Ara 14:56 2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda 2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda

  TBMM Genel Kurulunda, tank palet fabrikasıyla ilgili yaşanan tartışmada, AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu ile CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, karşılıklı "vatana ihanet" suçlamasında bulundu, birbirlerini bir televizyon kanalında tartışmaya çağırdı.

 • 29.11.2019 29 Kas 15:06 Hakkında ihraç kararı verilen Yılmaz Ateş'ten CHP YDK'ye mektup Açıklaması Hakkında ihraç kararı verilen Yılmaz Ateş'ten CHP YDK'ye mektup Açıklaması

  CHP Ankara İl Disiplin Kurulu tarafından partiden ihraç edilen eski Milletvekili Yılmaz Ateş, partinin Yüksek Disiplin Kurulu'na (YDK) yaptığı itirazın bir an önce sonuçlandırılmasını istedi.

 • 18.11.2019 18 Kas 16:12 DATÜB, sürgünün 75'inci yıl dönümünü Ahıska'da andı DATÜB, sürgünün 75'inci yıl dönümünü Ahıska'da andı

  Dünya Ahıskalı Türkler Birliği (DATÜB), Ahıska'ya giderek sürgünün 75'inci yıl dönümünü andı.

 • 15.11.2019 15 Kas 22:17 Ahıska Türklerinin sürgün edilişinin 75. yıl dönümü sergisi açıldı Ahıska Türklerinin sürgün edilişinin 75. yıl dönümü sergisi açıldı

  - Ahıska Türklerinin sürgün edilişinin 75. yıl dönümü sergisi açıldıTİFLİS - Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te Ahıska Türkleri'nin sürgün edilişinin 75. yıl dönümü dolayısıyla fotoğraf sergisi açıldı.

 • 15.11.2019 15 Kas 21:12 Ahıska Türklerinin sürgün edilişinin 75. yıl dönümü Ahıska Türklerinin sürgün edilişinin 75. yıl dönümü

  Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) Başkan Yardımcısı Sayit Yusuf, Ahıska Türklerinin sürgün edilişinin 75. yıl dönümüne ilişkin, "Dünün zalimlerini görsün bugünkü zalimler.

Advertisement