Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Uğur Poyraz haberleri, Uğur Poyraz son dakika, son dakika Uğur Poyraz

Son Dakika Uğur Poyraz Haberleri

Son dakika Uğur Poyraz haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son uğur poyraz haberleri anında burada.


 • 15:39 Uğur Poyraz, TBMM'de Vatandaşların Sorunlarına Yönelik Araştırma Önergelerinin Reddedilmesine Tepki Gösterdi: 'Belli Ki Memleketin Derdine Faydanız... Uğur Poyraz, TBMM'de Vatandaşların Sorunlarına Yönelik Araştırma Önergelerinin Reddedilmesine Tepki Gösterdi: "Belli Ki Memleketin Derdine Faydanız...

  İYİ Parti Antalya Milletvekili Uğur Poyraz, TBMM Genel Kurulu’nda memleketin yakıcı sorunları yerine Burkina Faso, Gine ve Kongo gibi ülkelerle uluslararası sözleşmelerin görüşüldüğünü belirterek “TBMM’nin internet sitesinden baktım 28. Dönem’de Meclis’e kaç araştırma önergesi verilmiş diye. Teklif sayısı 635. Kabul edilen sayısı 5. Küsuratın küsuratı kadar. Görüşüp reddedilen araştırma önergesi sayısı: 0. Kurulan araştırma komisyonu sayısı: 1. Söylesek tesiri yok, sussak gönül razı değil, bir garip vaziyet. Belli ki memleketin derdine faydanız da, söylediklerimize merakınız da yok” dedi.

 • 21.11.2023 21 Kas 17:59 Uğur Poyraz: 'Ayhan Bora Kaplan Operasyonuna Neden 'İntikam' İsmi Verildi? Uğur Poyraz: "Ayhan Bora Kaplan Operasyonuna Neden 'İntikam' İsmi Verildi?

  İYİ Parti Antalya Milletvekili Uğur Poyraz TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, “Bir dönemin, aynı iktidar döneminin bir bakanı suç örgütleriyle anılıyor; diğer bakan, önceki bakanı itham ve isnat ederek suç örgütleriyle mücadele ediyor; bu sırada olan vatandaş oluyor. Ayhan Bora Kaplan isimli suç örgütü liderinin operasyonuna neden ‘intikam’ ismi verildi? Devlet bu suç örgütü liderini muhatap alıp bir de ‘intikam’ diye operasyon ismi mi koyar? Yoksa bir devrin yargı ve kolluk mensupları ile yeni kolluk ve yargı mensupları arasındaki tartışma konusu bir intikam mıdır? Her devrin muktedirlerine göre kararları şekillenen yargı, sadece bugünün değil, öncenin de günahlarını taşıyor ama ısrarla tövbe etmiyor” dedi.

 • 09.11.2023 09 Kas 22:37 İYİ Parti Milletvekili Uğur Poyraz, Yargıtay'ın Anayasa Mahkemesi üyeleri hakkında suç duyurusunda bulunmasını eleştirdi İYİ Parti Milletvekili Uğur Poyraz, Yargıtay'ın Anayasa Mahkemesi üyeleri hakkında suç duyurusunda bulunmasını eleştirdi

  İYİ Parti Antalya Milletvekili Uğur Poyraz, TBMM Genel Kurulu'nda Yargıtay'ın Anayasa Mahkemesi üyeleri hakkında suç duyurusunda bulunmasını eleştirdi. Poyraz, yargının bağımsızlığına ve tarafsızlığına vurgu yaparak, hakim ve savcıların atanmasında yaşanan usulsüzlükleri dile getirdi ve devletin yargısı yerine kendini mesleğe kabul edenlerin yargısından bahsetti. Ayrıca, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve adalet duygusunun nasıl kemirildiğini vurgulayarak, çözümün yasama organında olduğunu belirtti.

 • 09.11.2023 09 Kas 10:56 İYİ Parti'de ortalık yangın yeri! Akşener'in Ümit Dikbayır ve Uğur Poyraz'a kapıyı gösterdiği iddia edildi İYİ Parti'de ortalık yangın yeri! Akşener'in Ümit Dikbayır ve Uğur Poyraz'a kapıyı gösterdiği iddia edildi

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin dünkü grup toplantısında sarf ettiği ''En fazla naz edilen, sözü kesilen, akıl verilen, en fazla parmak sallanan genel başkan benim. Allah nasip ederse o parmakları tek tek kıracağım'' sözleri dikkat çekmişti. Akşener'in milletvekili Ümit Dikbayır'ı banka hesaplarını inceletmek ve belediyelerle ticari parasal ilişki kurmakla, Uğur Poyraz'ı ise arkadan iş çevirmekle suçladığı ve dünkü sözleriyle iki isme kapıyı gösterdiği iddia edildi.

 • 08.11.2023 08 Kas 19:56 İYİ Parti Milletvekili Uğur Poyraz, Yargıtay'ın Anayasa Mahkemesi kararını tanımamasına tepki gösterdi İYİ Parti Milletvekili Uğur Poyraz, Yargıtay'ın Anayasa Mahkemesi kararını tanımamasına tepki gösterdi

  İYİ Parti Antalya Milletvekili Uğur Poyraz, Yargıtay'ın Anayasa Mahkemesi'nin cezaevindeki Milletvekili Can Atalay hakkında verdiği hak ihlali kararını tanımaması ve ihlal kararı yönünde oy kullanan üyeler hakkında suç duyurusunda bulunmasına tepki gösterdi. Poyraz, Yargıtay'ın bu tutumunun bir yargı krizi olduğunu belirterek, Anayasa Mahkemesi üyeleri hakkında Yargıtay Başsavcısı tarafından iddianame düzenlenmesi ve Yargıtay 3. Ceza Dairesi tarafından yargılanmalarının mümkün olabileceğini ifade etti.

 • 30.09.2023 30 Eyl 17:50 Altın Portakal Film Festivali'nin iptal edilmesine peş peşe tepki: Sansürcü zihniyet Altın Portakal Film Festivali'nin iptal edilmesine peş peşe tepki: Sansürcü zihniyet

  Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin iptal edilmesine tepki gösteren sanat ve siyaset camiası, yaşananların ''sansür'' olduğunu söyledi. İYİ Parti Antalya Milletvekili Uğur Poyraz, ''Son 12 Eylül darbesinin yaptırmadığı Altın Portakal'ı Cumhuriyetimizin 100'üncü yılında düzenleyemiyor olmak, hazindir, trajiktir. Zira festival iptal etmek tam da darbeci ve sansürcü zihniyetlerin arzusunu gerçekleştirmek anlamına gelmektedir'' ifadelerini kullandı.

 • 04.08.2023 04 Ağu 21:51 İYİ Parti Milletvekili Uğur Poyraz: Belediye Meclis Üyelerimiz Yeni Bir Rant Oyununu Bozmuştur İYİ Parti Milletvekili Uğur Poyraz: Belediye Meclis Üyelerimiz Yeni Bir Rant Oyununu Bozmuştur

  İYİ Parti Antalya Milletvekili Uğur Poyraz, Aksu Belediye Meclis toplantısında yaşanan olaylara ilişkin açıklama yaparak, belediye meclis üyelerinin yeni bir rant oyununu bozduğunu belirtti. Poyraz, Aksu Belediyesi'nde kronikleşmiş usulsüzlük ve rant bağımlılığına karşı İYİ Parti'nin tedavi sürecini başlattığını ifade etti. Ayrıca, belediye meclis üyelerinin şiddet ve tahammülsüzlükle karşılaştığını ve mücadelelerine devam edeceklerini vurguladı.

 • 24.06.2023 24 Haz 11:40 İYİ Parti 3. Olağan Kurultayı Başladı İYİ Parti 3. Olağan Kurultayı Başladı

  İYİ Parti 3. Olağan Kurultayı, Genel Başkan Meral Akşener'in katılımıyla başladı. Kurultayda divan başkanlığına Müsavat Dervişoğlu seçildi ve Genel İdare Kurulu üyeleri belirlendi. Kurultayda ayrıca Genel İdare Kurulu ve Merkez Disiplin Kurulu üyeleri de seçilecek. Toplantıda 'Rotamız net pusulamız millet' sloganıyla yola çıkıldı ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Akşener'in portresi salondaki büyük ekrana yansıtıldı. Kurultay 1070 delegenin katılımıyla gerçekleştiriliyor.

 • 20.06.2023 20 Haz 15:21 İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Memur ve Emeklilerin Maaşlarının Artırılması İçin Kanun Teklifi Verdi İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Memur ve Emeklilerin Maaşlarının Artırılması İçin Kanun Teklifi Verdi

  İYİ Parti Genel Sekreteri ve Antalya Milletvekili Uğur Poyraz, memurların taban aylığının asgari ücrete endekslenerek en düşük memur maaşının 36 bin 950, en düşük emekli maaşının da 26 bin 830 liraya çıkarılması için kanun teklifi verdi. Poyraz, memur ve emeklilerin alım gücünün düştüğünü belirterek, gelirleri enflasyonun gerisinde kalan memur ve emeklilerin biraz olsun nefes almalarını sağlamayı amaçladıklarını söyledi. Teklife göre en düşük memur maaşı 36 bin 950 TL, en düşük emekli maaşı ise 26 bin 830 TL olacak.

 • 02.06.2023 02 Haz 13:47 Millet İttifakı'nın Durumu Belirsizliğini Koruyor Millet İttifakı'nın Durumu Belirsizliğini Koruyor

  İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu'nun açıklamasıyla Millet İttifakı'nın durumu belirsizliğini koruyor. İttifakın bitip bitmediği konusunda farklı açıklamalar yapılırken, İYİ Parti stratejik kararını kurultayda belirleyeceğini söyledi.

 • 02.05.2023 02 May 16:27 İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz'dan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Mehmet Uçum'a tepki İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz'dan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Mehmet Uçum'a tepki

  İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Mehmet Uçum'un '2023 seçimlerinde iktidar değişikliği Türkiye'nin tam bağımsızlığına darbe olur' açıklamasına tepki gösterdi.

 • 28.04.2023 28 Nis 15:14 Uğur Poyraz, İçişleri Bakanı Soylu'ya Siyasi Darbe İddiasına Tepki Gösterdi Uğur Poyraz, İçişleri Bakanı Soylu'ya Siyasi Darbe İddiasına Tepki Gösterdi

  İYİ Parti Genel Sekreteri ve Antalya Milletvekili Adayı Uğur Poyraz, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun 14 Mayıs seçimleri için yaptığı 'siyasi darbe girişimi' açıklamasına tepki gösterdi.

 • 27.04.2023 27 Nis 12:30 Antalya'da Konut Fiyatları Uçuyor: Ev Sahibi Olmayanların Yaşaması Bir Hayal Antalya'da Konut Fiyatları Uçuyor: Ev Sahibi Olmayanların Yaşaması Bir Hayal

  İYİ Parti Genel Sekreteri ve Antalya Milletvekili adayı Uğur Poyraz, Antalya'da konut ve kira fiyatlarının yükselişine dikkat çekti. Poyraz, kentte istisnai geliri olmayanların ev sahibi olmadığını ve kira fiyatlarının da buna benzer bir biçimde yükseldiğini söyledi.

 • 09.04.2023 09 Nis 11:44 İYİ Parti aday listesini bugün YSK'ya sunacak İYİ Parti aday listesini bugün YSK'ya sunacak

  İYİ Parti'nin 28. dönem milletvekilleri aday listesi bugün yetkililer tarafından Yüksek Seçim Kurulu'na sunulacak.

 • 09.04.2023 09 Nis 11:44 İyi Parti, Milletvekili Aday Listesini Ysk'ye Telsim Etti. İyi Parti, Milletvekili Aday Listesini Ysk'ye Telsim Etti.

  İYİ Parti, milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim etti. İYİ parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, “Listelerimizde, genel merkezimizin ve kadın bir genel başkanın ortaya koyduğu ana ilkelerden biri olan kadın kotasına hassasiyetle dikkat edildi. Çok nitelikli ve genç bir liste oluşturuldu. O anlamada da bu listeyle çok büyük bir başarı sağlayacağımıza inanıyoruz” dedi.

 • 01.04.2023 01 Nis 19:22 İyi Parti Genel Sekreteri Poyraz: 'Bugünler Elbette Geçecek. Siyah Beyaz Olan Hayatımızı Hep Birlikte Renklendireceğiz' İyi Parti Genel Sekreteri Poyraz: "Bugünler Elbette Geçecek. Siyah Beyaz Olan Hayatımızı Hep Birlikte Renklendireceğiz"

  İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Twitter hesabından paylaştığı videoda; “Hepimiz aynı ülkede yaşıyoruz ama iktidar ile aynı ülkeyi yaşamıyoruz. Bugünler elbette geçecek. Siyah beyaz olan hayatımızı hep birlikte renklendireceğiz. Aynı büyük kararlılıkla o güneşli baharları hep birlikte mutlaka göreceğiz” dedi.

 • 30.03.2023 30 Mar 18:25 YSK Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adaylığını kabul etti, ilk tepki İYİ Parti'den geldi: Hukuk hiçe sayıldı YSK Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adaylığını kabul etti, ilk tepki İYİ Parti'den geldi: Hukuk hiçe sayıldı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeniden adaylığına ilişkin yapılan itirazları değerlendirilen Yüksek Seçim Kurulu, itirazların oy birliğiyle reddedildiği ve adaylığın kabul edildiğini açıkladı. Karara ilk tepki İYİ Parti'den geldi. İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, "Bugün anayasanın açık kuralına rağmen hukukun en temel kaideleri hiçe sayılarak, anayasayı kendilerinin ve daha doğrusu bir kişinin görüş, istek ve inançları, hatta ideolojileri doğrultusunda yorumlamaya çalıştıkları görülmüştür" dedi.

 • 30.03.2023 30 Mar 18:25 Uğur Poyraz: 'Bugün Ysk Tarafından Verilen Kararda, Anayasa'yı Bir Kişinin Görüş, İstek ve İnançları, Hatta İdeolojileri Doğrultusunda Yorumlamaya... Uğur Poyraz: "Bugün Ysk Tarafından Verilen Kararda, Anayasa'yı Bir Kişinin Görüş, İstek ve İnançları, Hatta İdeolojileri Doğrultusunda Yorumlamaya...

  İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanı adaylığına yapılan itirazları reddetmesine tepki gösterdi. Poyraz, “Bugün YSK tarafından verilen kararda, Anayasa’nın açık kuralına rağmen hukukun en temel kaideleri hiçe sayılarak, Anayasa’yı kendilerinin ve daha doğrusu bir kişinin görüş, istek ve inançları, hatta ideolojileri doğrultusunda yorumlamaya çalıştıkları görülmüştür. Milletimiz emin olsun ki bağımsız ve tarafsız yargıyı tesis edeceğiz ve bir daha hiç kimse kendisini Anayasa’nın ve yasaların üstünde göremeyecektir” dedi.

 • 27.03.2023 27 Mar 15:28 İyi Parti, Erdoğan'ın Adaylığına İtiraz Edecek. İyi Parti, Erdoğan'ın Adaylığına İtiraz Edecek.

  İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı adaylığına YSK’de itiraz edeceklerini açıkladı. Zorlu, “Biz bu sorumluluğumuzun gereği olarak önümüzdeki saatler içerisinde partimizin Genel Sekreteri Uğur Poyraz bu konudaki kapsamlı itirazımızı ortaya koyan bir dilekçeyle Yüksek Seçim Kurulu’na başvuracak. Sonucu hepimizi, milletimizi bağlar” dedi.

 • 06.03.2023 06 Mar 12:45 İYİ Parti Genel Başkanı Akşener partisinin yöneticiyleriyle görüşecek İYİ Parti Genel Başkanı Akşener partisinin yöneticiyleriyle görüşecek

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener parti yöneticileriyle görüşmek üzere genel merkez binasına geldi.

 • 06.03.2023 06 Mar 12:45 İYİ Parti Genel Başkanı Akşener partisinin yöneticiyleriyle görüşecek İYİ Parti Genel Başkanı Akşener partisinin yöneticiyleriyle görüşecek

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener parti yöneticileriyle görüşmek üzere genel merkez binasına geldi.

 • 06.02.2023 06 Şub 18:14 Uğur Poyraz'dan İslahiye'de Arama Kurtarma Çalışmaları İçin Yetkililere Çağrı: 'Göçük Altında Binada Bir Anne Oğul Var... Bir Makine ve Ekipmanla Bir... Uğur Poyraz'dan İslahiye'de Arama Kurtarma Çalışmaları İçin Yetkililere Çağrı: "Göçük Altında Binada Bir Anne Oğul Var... Bir Makine ve Ekipmanla Bir...

  İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Gaziantep’in İslahiye ilçesine bağlı Fevzipaşa Mahallesi Fevzipaşa Merkez cami mevkiinde yapılan arama kurtarma çalışmalarına destek isteyerek; “Buradaki vatandaşlar ellerinden geldiğince bu işi çözmeye çalışıyorlar ancak resmi yetkililer buraya ulaşmamış bütün resmi yetkilileri buraya bekliyoruz. Göçük altında şu an bulunduğumuz binada bir anne oğul var, arkadaki binada bir kadın ve önündeki binada bir genç var. Benzer durumda 8-10 bina daha var. En azından bir makine ve ekipmanla bir yetkili ekibin gelmesi acil ve önemli” dedi.

 • 06.02.2023 06 Şub 18:14 Uğur Poyraz'dan İslahiye'de Arama Kurtarma Çalışmaları İçin Yetkililere Çağrı: 'Göçük Altında Binada Bir Anne Oğul Var... Bir Makine ve Ekipmanla Bir... Uğur Poyraz'dan İslahiye'de Arama Kurtarma Çalışmaları İçin Yetkililere Çağrı: "Göçük Altında Binada Bir Anne Oğul Var... Bir Makine ve Ekipmanla Bir...

  İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Gaziantep’in İslahiye ilçesine bağlı Fevzipaşa Mahallesi Fevzipaşa Merkez cami mevkiinde yapılan arama kurtarma çalışmalarına destek isteyerek; “Buradaki vatandaşlar ellerinden geldiğince bu işi çözmeye çalışıyorlar ancak resmi yetkililer buraya ulaşmamış bütün resmi yetkilileri buraya bekliyoruz. Göçük altında şu an bulunduğumuz binada bir anne oğul var, arkadaki binada bir kadın ve önündeki binada bir genç var. Benzer durumda 8-10 bina daha var. En azından bir makine ve ekipmanla bir yetkili ekibin gelmesi acil ve önemli” dedi.

 • 12.01.2023 12 Oca 23:08 İYİ Parti Genel Sekteri Poyraz: 'Genel Başkanımız Meral Akşener kalp çarpıntısı şikayetiyle hastaneye geldi' İYİ Parti Genel Sekteri Poyraz: "Genel Başkanımız Meral Akşener kalp çarpıntısı şikayetiyle hastaneye geldi"

  İYİ Parti Genel Sekteri Poyraz: "Genel Başkanımız Meral Akşener kalp çarpıntısı şikayetiyle hastaneye geldi" İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, "Genel başkanımız Meral Akşener bugün genel merkez çıkışında kalp çarpıntısı şikayeti nedeniyle hastaneye geldi" dedi.

 • 12.01.2023 12 Oca 22:42 Meral Akşener'in sağlık durumuna ilişkin açıklama Meral Akşener'in sağlık durumuna ilişkin açıklama

  İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz'ın açıklaması Prof. Dr. Berkant Özpolat'ın açıklaması Turhan Çömez'in açıklaması ANKARA - İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara'da rahatsızlığı nedeniyle özel bir hastanede müşahede altına alındı.

 • 08.12.2022 08 Ara 13:53 İYİ Partili Poyraz'dan dikkat çeken açıklama: Meral Akşener, Cumhurbaşkanı adayı olursa kazanacağımızdan yüzde yüz eminim İYİ Partili Poyraz'dan dikkat çeken açıklama: Meral Akşener, Cumhurbaşkanı adayı olursa kazanacağımızdan yüzde yüz eminim

  2023 seçimlerine 7 ay gibi kısa bir süre kalmışken İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, dikkat çeken bir açıklama yaptı. Poyraz, "Meral Akşener Cumhurbaşkanı adayı olursa kazanacağımızdan yüzde yüz eminim" derken, "Meral Akşener'in başbakan adayıyım kararını gözden geçirmesini çok isterim" ifadelerini kullandı.

 • 07.12.2022 07 Ara 00:31 İYİ Parti, AK Partili vekil için 'cinayete tam teşebbüsten' suç duyurusunda bulunacak İYİ Parti, AK Partili vekil için 'cinayete tam teşebbüsten' suç duyurusunda bulunacak

  İYİ Parti, Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs'ün AK Partili Zafer Işık'ın yumruğuyla yaralanmasının ardından harekete geçti. İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Işık hakkında 'adam öldürmeye tam teşebbüsten' suç duyurusunda bulunacaklarını ifade etti.

 • 11.09.2022 11 Eyl 08:05 'CHP ile ittifak değiliz' diyerek muhalefeti karıştıran İYİ Partili Poyraz: Seçim dışı süreçteki birlikteliğimize 'işbirliği' denir "CHP ile ittifak değiliz" diyerek muhalefeti karıştıran İYİ Partili Poyraz: Seçim dışı süreçteki birlikteliğimize 'işbirliği' denir

  Katıldığı bir programda "CHP ile ittifak değiliz" sözleriyle muhalefeti karıştıran İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz sözlerini düzeltti. Yaptığı açıklamanın yalnızca bir tanım konusu olduğunu belirten Poyraz, "Seçim dışı süreçteki birlikteliğimize 'işbirliği' denir. Biz zaten işbirliği halindeyiz. Ama ittifak tanımı seçim süreci geldiğinde kullanılır" ifadelerini kullandı. Poyraz, altılı masanın parlamenter sisteme geri dönmek için işbirliği içinde olduğunun altını çizdi.

 • 07.09.2022 07 Eyl 20:33 İYİ Parti Genel Sekreteri Poyraz'dan Barış Yardakaş hakkında suç duyurusu İYİ Parti Genel Sekreteri Poyraz'dan Barış Yardakaş hakkında suç duyurusu

  İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, bir televizyon programında sarf ettiği sözler nedeniyle eski CHP milletvekili Barış Yarkadaş hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

 • 07.09.2022 07 Eyl 20:10 İYİ Parti'den Barış Yarkadaş hakkında suç duyurusu İYİ Parti'den Barış Yarkadaş hakkında suç duyurusu

  İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, bir televizyon programında İYİ Parti'yle ilgili iddialarda bulunan Barış Yarkadaş hakkında 'Suçu Bildirmeme' ve 'İftira' suçlarından partisi adına suç duyurusunda bulundu.

 • 07.09.2022 07 Eyl 18:33 İYİ Parti'den eski CHP'li vekil Barış Yarkadaş'ın ihale iddiasına ilişkin suç duyurusu İYİ Parti'den eski CHP'li vekil Barış Yarkadaş'ın ihale iddiasına ilişkin suç duyurusu

  Katıldığı bir canlı yayında İYİ Parti ve parti yöneticilerini kastederek 'ihale aldıkları' iddiasında bulunan eski Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Barış Yarkadaş hakkında İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, 'iftira' suçundan soruşturma açılması istemiyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurdu.

 • 31.07.2022 31 Tem 01:27 İyi Partili Uğur Poyraz, Saldırıya Uğrayan Cemevini Ziyaret Etti… Akşener, Cemevi Dedesiyle Telefonda Görüştü İyi Partili Uğur Poyraz, Saldırıya Uğrayan Cemevini Ziyaret Etti… Akşener, Cemevi Dedesiyle Telefonda Görüştü

  İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, bugün saldırıya uğrayan Şah-ı Merdan Cemevi’ni ziyaret etti. Poyraz’ın ziyareti sırasında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cemevi dedesi Kazım Erbektaş ile telefonda görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

 • 02.02.2022 02 Şub 14:29 Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Sekreteri Poyraz'ın annesinin cenaze törenine katıldı (2) Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Sekreteri Poyraz'ın annesinin cenaze törenine katıldı (2)

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz'ın annesi Ayper Özbay Poyraz için düzenlenen cenaze törenine katıldı.

 • 01.02.2022 01 Şub 22:33 İki parti arasındaki gerginlik yükseldi! HDP'li Sancar'dan İYİ Parti'ye ağır sözler: Kendini muhalefet sayan bir parti İki parti arasındaki gerginlik yükseldi! HDP'li Sancar'dan İYİ Parti'ye ağır sözler: Kendini muhalefet sayan bir parti

  İYİ Parti ile HDP arasındaki gerginlik iyice arttı. HDP Eş Başkanı Mithat Sancar, İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz'ın HDP'nin kapatılmasına yönelik sözlerine, "'Yargı her alanda iktidarın sopasıdır' diyen bir parti, kendini muhalefette sayan bir parti, iş HDP'ye gelince adil yargıdan ve yargı sonucunu beklemekten söz ediyor. Bu nasıl yaman çelişki?" sözleriyle karşılık verdi.

 • 24.01.2022 24 Oca 15:10 Gazeteci Sedef Kabaş'ın avukatı, müvekkilinin tutukluluğuna itirazda bulundu! Tahliyesini talep etti Gazeteci Sedef Kabaş'ın avukatı, müvekkilinin tutukluluğuna itirazda bulundu! Tahliyesini talep etti

  Katıldığı televizyon programında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik sözleri sebebiyle tutuklanan gazeteci Sedef Kabaş'ın tutukluluğuna itiraz edildi. Kabaş'ın avukatı Uğur Poyraz, itiraz dilekçesinde kararın Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi içtihatlarına aykırı olduğuna belirterek Kabaş'ın adli kontrol kararıyla tahliyesini talep etti.

 • 14.11.2021 14 Kas 21:13 İYİ Parti'den CHP'ye net mesaj: Onlar varsa biz olmayız İYİ Parti'den CHP'ye net mesaj: Onlar varsa biz olmayız

  İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, gündemdeki ittifak tartışmalarına ilişkin mesajlar verdi. Poyraz, CHP'nin HDP ile ittifak yapması durumunda kendilerinin böyle bir ittifak içerisinde yer almayacağını ifade etti. Poyraz ayrıca, CHP ile İYİ Parti arasında ittifak değil iş birliği olduğuna vurgu yaptı.

 • 19.05.2021 19 May 17:37 İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, partili gençlerle buluştu İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, partili gençlerle buluştu

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partili gençlerle video konferans yöntemiyle görüştü.

Advertisement