4 Çankaya Evinden Ortak Yılsonu Sergisi - Son Dakika

4 Çankaya Evinden Ortak Yılsonu Sergisi

24.05.2022 12:07
4 Çankaya Evinden Ortak Yılsonu Sergisi

Çankaya Belediyesi Çankaya Evleri'nin yılsonu sergileri devam ediyor. Sokullu, Dikmen, Mürsel Uluç ve Nazım Hikmet Çankaya Evleri'nin Ahmed Arif Parkı’nda ortaklaşa düzenledikleri yılsonu sergisi, şenlik havasında geçti.

Çankaya Belediyesi Çankaya Evleri'nin yılsonu sergileri devam ediyor. Sokullu, Dikmen, Mürsel Uluç ve Nazım Hikmet Çankaya Evleri'nin Ahmed Arif Parkı'nda ortaklaşa düzenledikleri yılsonu sergisi, şenlik havasında geçti.

Yıl boyunca hobiden kişisel gelişime ve meslek edindirme kurslarına kadar birçok farklı alanda eğitimler alan vatandaşlar, öğrendiklerini yılsonu sergisi ile sunma imkanı buldular.

Sokullu Mehmet Paşa Caddesi'nde bulunan Ahmed Arif Parkı'nda Sokullu, Dikmen, Mürsel Uluç ve Nazım Hikmet Çankaya Evleri'nin kursiyerlerini bir araya getiren yılsonu sergisi adeta şenliğe dönüştü. Kursiyerler, resim, tel kırma, seramik, dikiş, rölyef, kırkyama, takı tasarımı, cam boyama ve keçe kurslarında öğrendiklerini sergileme imkanı buldular.

Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği sergi, Çankaya Belediyesi müzik eğitmenlerinin verdiği konserle renklendi. Kursiyerler ve sergiyi ziyaret eden vatandaşlar gün boyu keyifli vakit geçirdiler.

YORUMLAR
500
Çankaya'da Melek Mosso Rüzgarı Esti Çankaya'da Melek Mosso Rüzgarı Esti Çankaya Belediyesi'nden 8 Yılda 10 Kreş Çankaya Belediyesi'nden 8 Yılda 10 Kreş
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel 4 Çankaya Evinden Ortak Yılsonu Sergisi - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement