Son dakika Nazım Hikmet Ran haberleri, Nazım Hikmet Ran son dakika, son dakika Nazım Hikmet Ran

Son Dakika Nazım Hikmet Ran Haberleri

Son dakika Nazım Hikmet Ran haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son nazım hikmet ran haberleri anında burada.


 • 12:33 Muharrem Erkek: 'Bugün Yaşanan Tarihin En Önemli Ekonomik ve Siyasi Krizin Temel Sebebi Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemidir' Muharrem Erkek: "Bugün Yaşanan Tarihin En Önemli Ekonomik ve Siyasi Krizin Temel Sebebi Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemidir"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem Çalıştayı’nda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne OHAL sürecinde geçildiğini anımsatarak, “İktidarlar Anayasa’yı araç olarak kullanıp, otoriter sistemler inşa edebiler mi? Bu meşru olur mu, doğru olur mu?” diye sordu. Erkek, bugün yaşanan tarihin en önemli ekonomik ve siyasi krizinin temel sebebinin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi adı altında yaratılan keyfilik ve hukuksuzluğun olduğunu söyledi.

 • 10:37 Konyaaltı Belediyesi, Ace Of Mıce Fuarı'nda Konyaaltı Belediyesi, Ace Of Mıce Fuarı'nda

  Konyaaltı Belediyesi, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen ACE Of MICE Fuarı’na Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi ile katıldı.

 • Dün Dün 10:39 Yenimahalle Kreşlerinde Yıl Sonu Coşkusu Yenimahalle Kreşlerinde Yıl Sonu Coşkusu

  Yenimahalle Belediyesi bünyesinde bulunan 11 kreşte yıl sonu etkinlikleri büyük bir coşkuyla yapıldı. Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde yapılan etkinliklerde minik öğrencilerin sergilediği performans beğeni topladı.

 • 24.05.2022 24 May 13:36 Bayraklı Uluslararası Homeros Edebiyat/Sanat Festivali Başlıyor Bayraklı Uluslararası Homeros Edebiyat/Sanat Festivali Başlıyor

  İzmirli olduğu ve eserlerini Meles Çayı kıyılarında yazdığı uluslararası otoritelerce kabul edilen Homeros, Bayraklı Belediyesi tarafından ilki düzenlenecek olan Bayraklı Uluslararası Homeros Edebiyat/ Sanat Festivali ile ‘doğduğu kente’ yeniden dönecek. 3-4-5 Haziran 2022 tarihleri arasındaki festivalin onur konukları, dünyaca ünlü Şair Adonis ve Özdemir İnce olacak. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “İzmir’den dünyaya açılan ve ölümsüzleşen Homeros’u doğduğu topraklara, yani Smyrna’ya yeniden kavuşturacağız” dedi.

 • 24.05.2022 24 May 12:08 4 Çankaya Evinden Ortak Yılsonu Sergisi 4 Çankaya Evinden Ortak Yılsonu Sergisi

  Çankaya Belediyesi Çankaya Evleri'nin yılsonu sergileri devam ediyor. Sokullu, Dikmen, Mürsel Uluç ve Nazım Hikmet Çankaya Evleri'nin Ahmed Arif Parkı’nda ortaklaşa düzenledikleri yılsonu sergisi, şenlik havasında geçti.

 • 23.05.2022 23 May 15:04 İzmir'de Azerbaycan Kültür Günleri başladı İzmir'de Azerbaycan Kültür Günleri başladı

  İzmir'de faaliyet gösteren Çağdaş Azerbaycan Kültür Derneği (ÇAĞAZDER), Azerbaycan Cumhuriyetinin 104. yılını ve İzmir-Bakü kardeşliğinin 37. yılını kutlamak amacıyla "Azerbaycan Kültür Günleri" adıyla çeşitli etkinlikler düzenliyor.

 • 22.05.2022 22 May 12:46 Konak Belediyesi'nin Açtığı Kursla Güzellik Uzmanı Oldular Konak Belediyesi'nin Açtığı Kursla Güzellik Uzmanı Oldular

  Konak Belediyesi’nin Güzelyalı Kültür Merkezi’nde açtığı güzellik uzmanlığı ve estetisyenlik kursu ilk mezunlarını verdi. Sertifikalarını Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’dan alan mezunların tamamına yakını iş sahibi oldu. Batur, Konak Belediyesi’nin kurslarında ellerine mesleklerini alan tüm kadınlarla gurur duyduklarını, onların azim, kararlılık ve özgüvenleriyle Türkiye’ye örnek olduklarını söyledi.

 • 21.05.2022 21 May 21:22 Kılıçdaroğlu, 'Milletin Sesi' Mitingini; Gezi Şehitleri ve Gezi Davası Tutuklularının Aileleri ve Sanatçılarla Birlikte Bitirdi: 'Eşkıya Dünyaya... Kılıçdaroğlu, "Milletin Sesi" Mitingini; Gezi Şehitleri ve Gezi Davası Tutuklularının Aileleri ve Sanatçılarla Birlikte Bitirdi: "Eşkıya Dünyaya...

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Maltepe’de düzenlenen “Milletin Sesi” mitinginin sonunda; Gezi şehitleri ve Gezi Parkı Davası tutuklularının aileleri ve sanatçılar ile birlikte halkı selamladı. Kılıçdaroğlu, aileler ve sanatçılar; Mazlum Çimen’in seslendirdiği “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” türküsünü birlikte yurttaşlarla birlikte söyledi.

 • 21.05.2022 21 May 11:21 Sanatçı Hilmi Yarayıcı, Müzik Yasağını Eleştirdi: 'Bu Yasakların Ortadan Kalkmasını Sağlayacak Bir Yargı Bilinci Olması Gerekiyor' Sanatçı Hilmi Yarayıcı, Müzik Yasağını Eleştirdi: "Bu Yasakların Ortadan Kalkmasını Sağlayacak Bir Yargı Bilinci Olması Gerekiyor"

  Grup Yorum’un eski solistlerinden eski CHP Milletvekili Hilmi Yarayıcı, müzik yasağının gece saat 12’den 01’e çekilmesine ilişkin, “Bu yasakların ortadan kalkmasını sağlayacak bir demokrasi bilinci, bir hukuk bilinci, bir yargı bilinci olması gerekiyor. Umarım en yakın zamanda tüm bu anti demokratik uygulamaların karşısında, milyonları ilgilendiren, milyonların hemfikir olabildiği bu şarkıların, bu duyguların tekrar, herkes tarafından beğenildiği, sevildiği, söylendiği günleri yaşarız” dedi.

 • 20.05.2022 20 May 13:18 19 Mayıs Tarsus'ta Coşkuyla Kutlandı 19 Mayıs Tarsus'ta Coşkuyla Kutlandı

  Tarsus Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını gün boyu devam eden etkinlikler ve gösteriler ile kutlandı. Birçok Tarsuslu vatandaşın katılımı ile yapılan etkinliklerde konuşan Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, tüm vatandaşların 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramlarını kutladı.

 • 19.05.2022 19 May 19:00 PayaStem, Robotex International 2022 Turnuvası'nda Türkiye'yi temsil edecek PayaStem, Robotex International 2022 Turnuvası'nda Türkiye'yi temsil edecek

  Robotex International 2022 Turnuvası'nın Türkiye ayağında yarışan ve katıldığı kategorilerde başarı elde eden PayaStem, Estonya'nın Tallinn şehrinde yapılacak olan turnuvada Türkiye'yi temsil edecek.

 • 17.05.2022 17 May 17:12 Avukatlar, Gezi Hükümlüleri ve Canan Kaftancıoğlu İçin Çağlayan Adliyesi'nde Adalet Nöbeti Tuttu Avukatlar, Gezi Hükümlüleri ve Canan Kaftancıoğlu İçin Çağlayan Adliyesi'nde Adalet Nöbeti Tuttu

  Avukatlar, Yargıtay tarafından cezası onanan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve Gezi Davası’nda hapis cezasına çarptırılanlar için Çağlayan Adliyesi'nde ‘Adalet Nöbeti’ tuttu. Kaftancıoğlu’nun avukatı Doğuşcan Aydın Aygün, "Canan Kaftancıoğlu'nun, soruşturma tarihinden 4-5 sene önce açıkladığı iddia edilen ifadeler üzerine cezalandırılması, siyasi otoritenin söylemleri üzerinden gerçekleşmiştir. Yaratılan bu baskı ortamı, bağımsız yargı anlayışına her defasında ağır bir darbe vurmakla kalmamakta, aynı zamanda milletin yargıya olan bağlılık ve inancını her defasında sarsmaktadır" dedi.

 • 17.05.2022 17 May 12:35 Yenimahalleli Mucitler Bilim Şenliği'nde Buluştu Yenimahalleli Mucitler Bilim Şenliği'nde Buluştu

  Yenimahalle Belediyesi ve Yenimahalle Kent Konseyi tarafından 7.Bilim Şenliği, Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlendi.

 • 16.05.2022 16 May 15:32 Tarsus Belediyesi'nden 19 Mayıs'a Dolu Dolu Kutlama Tarsus Belediyesi'nden 19 Mayıs'a Dolu Dolu Kutlama

  Tarsus Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı birbirinden renkli etkinliklerle kutlayacak. Gençlik ve Spor Bayramı için dolu dolu bir program hazırlayan Tarsus Belediyesi, düzenleyeceği etkinlikler ile 7’den 70’e tüm Tarsuslulara bayram coşkusu yaşatacak.

 • 16.05.2022 16 May 10:52 Samandağ'da 'Gençlik Yürüyüşü' Samandağ'da "Gençlik Yürüyüşü"

  Hatay'ın Samandağ ilçesinde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kapsamında 'Gençlik Yürüyüşü' düzenlendi.

 • 15.05.2022 15 May 15:24 Ankara Kent Konseyi'den Milli Mücadele Paneli, Sergisi ve Konseri Ankara Kent Konseyi'den Milli Mücadele Paneli, Sergisi ve Konseri

  Ankara Kent Konseyi (AKK), “Milli Mücadele Yolunda Yüzüncü Yıllar” konulu panele ev sahipliği yaptı. AKK Danışma Kurulu Üyesi ve Kale Meclisi Başkanı Şevket Bülent Yahnici’nin moderatörlüğünde düzenlenen panel sonrasında Hanri Benazus Fotoğraf Sergisi açılışı yapılırken, Milli Mücadele Şarkıları Atatürk ve Ankara Şarkıları Korosu da davetlilere müzik ziyafeti yaşattı.

 • 15.05.2022 15 May 13:30 'Yukarı Bak, Sınırlı Coğrafyanın Yıldızlı Ufukları' Sergisi, Nilüfer'de Kapılarını Açtı "Yukarı Bak, Sınırlı Coğrafyanın Yıldızlı Ufukları" Sergisi, Nilüfer'de Kapılarını Açtı

  Nilüfer Belediyesi’nin Bursa’da ilk kez düzenlediği, uluslararası katılımlı, “Yukarı Bak, Sınırlı Coğrafyanın Yıldızlı Ufukları” sergisi, 27 sanatçının eserleriyle 6 farklı mekanda eşzamanlı olarak açıldı.

 • 15.05.2022 15 May 10:42 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkarak kurtuluş mücadelesinin meşalesini yaktı.

 • 13.05.2022 13 May 22:17 110 yıllık tarihi konak hizmete girdi 110 yıllık tarihi konak hizmete girdi

  110 yıllık tarihi konak hizmete girdi Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Kültür Sanat çalışmaları nedeniyle kiralanan tarihi Yürürler Konağı düzenlenen görkemli açılışla hizmete girdi.

 • 13.05.2022 13 May 14:02 Şişli'de 19 Mayıs Coşkusu Erken Başlıyor Şişli'de 19 Mayıs Coşkusu Erken Başlıyor

  Şişli Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına üç gün öncesinden başlayacak. Kutlamalar kapsamında 16-19 Mayıs 2022 tarihleri arasında birbirinden özel etkinlikler düzenlenecek.

 • 13.05.2022 13 May 10:33 Konyaaltı'nda İstanbul Nağmeleri Konseri Konyaaltı'nda İstanbul Nağmeleri Konseri

  Konyaaltı Belediyesi Türk Sanat Müziği Nazariyat Korosu, 15 Nisan’da 'İstanbul Nağmeleri Konseri' ile sahne alacak. Şef Sonay Koca Mutlu yönetimindeki konser, Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde saat 20.30’da başlayacak.

 • 12.05.2022 12 May 13:50 Müzikolog ve Yazar Ahmet Say İçin Veda Töreni… Fazıl Say: 'Türkiye'deki Edebiyatçıların ve Tüm Müzikçilerin Ahmet Ağabeyiydi' Müzikolog ve Yazar Ahmet Say İçin Veda Töreni… Fazıl Say: "Türkiye'deki Edebiyatçıların ve Tüm Müzikçilerin Ahmet Ağabeyiydi"

  Yaşamını yitiren müzikolog ve yazar Ahmet Say için Ankara’da veda töreni düzenlendi. “O, herkesin Ahmet ağabeyiydi. Edebiyatçıların ve müzikçilerin, Türkiye’deki tüm müzikçilerin Ahmet ağabeyiydi” diyen oğlu, dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, babası için bestelediği “Babam Ahmet Say” eserini ilk kez seslendirdi. Şair Ahmet Telli ise “Ahmet Say için haysiyetli aydın kuşağının temsilcilerinden biriydi ve öylece ayrılıyor işte aramızdan. Onun bıraktığı yerden yıldızlara karşı ıslık çalmayı unutmayalım” dedi.

 • 11.05.2022 11 May 15:04 Şişli'de Dünya Engelliler Haftasına Özel Panel Şişli'de Dünya Engelliler Haftasına Özel Panel

  Birleşmiş Milletler'e üye 156 ülke tarafından 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Dünya Engelliler Haftası dolayısıyla Şişli’de de çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Hafta özelinde düzenlenen panele, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ve Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli de katıldı.

 • 11.05.2022 11 May 12:36 Başkan Erdoğan: 'Hepimiz birer engelli adayıyız' Başkan Erdoğan: "Hepimiz birer engelli adayıyız"

  Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Engelliler Haftası'nda ilçede yaşayan engelli vatandaşlarla kahvaltıda bir araya geldi.

 • 10.05.2022 10 May 12:41 Denizin Türküsü Belgeseli, Şişli'de Gösterilecek Denizin Türküsü Belgeseli, Şişli'de Gösterilecek

  Yazar Ulaş Karakaya’nın yönetmenliğini yaptığı "Heyamola Denizin Türküsü" isimli belgesel, Şişli Belediyesi’nin ev sahipliğinde 13 Mayıs Cuma günü saat 19.00’da Şişli Belediyesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde izleyiciyle buluşacak.

 • 10.05.2022 10 May 11:39 Yenimahalle'de 'Gelenekten Geleceğe Ozanlarımız' Etkinliği Yenimahalle'de "Gelenekten Geleceğe Ozanlarımız" Etkinliği

  Yenimahalle Belediyesi, Halk Ozanları Kültür Derneği tarafından düzenlenen “Gelenekten Geleceğe Ozanlarımız” programına ev sahipliği yaptı.

 • 10.05.2022 10 May 07:12 ADANA-POLİSTEN KAÇIŞ KAZAYLA BİTTİ; SÜRÜCÜ YARALANDI, 2 ARKADAŞI GÖZALTINDA ADANA-POLİSTEN KAÇIŞ KAZAYLA BİTTİ; SÜRÜCÜ YARALANDI, 2 ARKADAŞI GÖZALTINDA

  ADANA'da polisin 'dur' ihtarına uymayan sürücünün kullandığı otomobil, yaklaşık 15 kilometre süren takibin ardından kaza yaptı.

 • 10.05.2022 10 May 06:39 Son dakika... Otomobille polisten kaçmaya çalışan 3 şüpheli kaza yapınca yakalandı Son dakika... Otomobille polisten kaçmaya çalışan 3 şüpheli kaza yapınca yakalandı

  Gelen son dakika haberine göre Adana'da polis ekiplerinden otomobille kaçmaya çalışan 3 şüpheli kaza yapınca yakalandı.

 • 05.05.2022 05 May 10:48 Robotex Türkiye, öğrencileri Antalya'da buluşturacak Robotex Türkiye, öğrencileri Antalya'da buluşturacak

  Uluslararası Robotex 2022'nin bir ayağı olan Robotex Türkiye, 7-8 Mayıs'ta Antalya'da yapılacak.

 • 01.05.2022 01 May 16:46 İSTANBUL ? MALTEPE'DE 1 MAYIS KUTLAMALARI SONA ERDİ -1 İSTANBUL ? MALTEPE'DE 1 MAYIS KUTLAMALARI SONA ERDİ -1

  ? İSTANBUL Valiliği'nin izniyle Maltepe Etkinlik Alanı'nda gerçekleşen 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları olaysız bir şekilde sona erdi.

 • 30.04.2022 30 Nis 17:08 Tkp, 1 Mayıs'ta 33 Noktada Katılacağı Mitinglerin Buluşma Noktaları ve Saatlerini Duyurdu Tkp, 1 Mayıs'ta 33 Noktada Katılacağı Mitinglerin Buluşma Noktaları ve Saatlerini Duyurdu

  Türkiye Komünist Partisi (TKP), tüm işçi ve emekçileri birlik olmaya çağırarak, 1 Mayıs’ta 33 noktada katılacağı mitinglerin buluşma noktalarını ve saatlerini duyurdu.

 • 30.04.2022 30 Nis 12:27 Nilüfer Belediyesi'nden 'Yukarı Bak, Sınırlı Coğrafyanın Yıldızlı Ufukları' Sergisi Nilüfer Belediyesi'nden "Yukarı Bak, Sınırlı Coğrafyanın Yıldızlı Ufukları" Sergisi

  Nilüfer Belediyesi'nin "Yukarı Bak, Sınırlı Coğrafyanın Yıldızlı Ufukları" Adlı Sergisi 14 Mayıs'ta Açılıyor.

 • 29.04.2022 29 Nis 14:35 Taksim'deki 'Kanlı 1 Mayıs'ta Katledilenler Kazancı Yokuşu'nda Anıldı Taksim'deki 'Kanlı 1 Mayıs'ta Katledilenler Kazancı Yokuşu'nda Anıldı

  Taksim Meydanı’nda 1 Mayıs 1977’de yaşamını yitirenler Kazancı Yokuşu’nda anıldı. DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, “Bizler, Taksim yasağının anlamını ve amacını çok iyi biliyoruz. Hani siz Taksim’i yasaklayarak, her itirazımızı engelleyerek, cezalarla, hapislerle bizi sindirmeye, susturmaya çalışıyorsunuz ya nafile. Biz sussak tarih, meydan, rüzgâr, kuşlar, ağaçlar, hayat susmaz” dedi.

 • 26.04.2022 26 Nis 18:35 Ceza yazan trafik polisine şok tehdit: 'Seni aldıracağım, gel teke tek çıkalım' Ceza yazan trafik polisine şok tehdit: "Seni aldıracağım, gel teke tek çıkalım"

  Ceza yazan trafik polisine şok tehdit: "Seni aldıracağım, gel teke tek çıkalım" Esenyurt'ta trafik polisini önce tehdit etti sonra üzerine yürüdü Esenyurt'ta trafik uygulamasında cep telefonu ile konuşuyor diye durdurulup ceza kesilen sürücü deliye döndü.

 • 26.04.2022 26 Nis 17:11 Avukatlardan Gezi Davası İçin Adalet Nöbeti. CHP'li Özel: 'Biz Bu Diktatörü, Gezi Ruhuyla Bir Kez Daha Yeneceğiz' Avukatlardan Gezi Davası İçin Adalet Nöbeti. CHP'li Özel: "Biz Bu Diktatörü, Gezi Ruhuyla Bir Kez Daha Yeneceğiz"

  Avukatlar, meslektaşları Can Atalay ve diğer Gezi Davası sanıkları için Çağlayan Adliyesi önünde ‘Adalet Nöbeti’ tuttu. Hukukçular kararı alkışlarla protesto etti. Eyleme destek veren CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Öfkemiz büyük, ancak kararlılığımız da bir o kadar yüksek. Gezi Recep Tayyip Erdoğan'ı yendi, onu mahkum etti. Bunu hazmedemediği için Gezi'yi savunanları mahkum etmeye çalışıyor. İçeriye tıkıyor, zulmediyor. Biz bu diktatörü, Gezi ruhuyla, Gezi'nin başardığı gibi bir kez daha yeneceğiz" dedi.

 • 26.04.2022 26 Nis 00:58 Altınovalılardan Ayasofya Camisi ziyaretlerine büyük ilgi Altınovalılardan Ayasofya Camisi ziyaretlerine büyük ilgi

  Yalova Altınova Belediyesi tarafından esaret zincirlerini kırarak ibadete açılan Ayasofya Camisi'ne yönelik ramazan ayında her gün düzenlenen ücretsiz ziyaretlere binlerce kişi katıldı.

 • 25.04.2022 25 Nis 10:14 Altınova Belediyesi ramazanda her gün Ayasofya Camii'ne ücretsiz gezi düzenliyor Altınova Belediyesi ramazanda her gün Ayasofya Camii'ne ücretsiz gezi düzenliyor

  Yalova'nın Altınova ilçe Belediyesince, İstanbul'da Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'ne yönelik ramazan ayında her gün düzenlenen ücretsiz ziyaretler ilgi görüyor.

 • 24.04.2022 24 Nis 13:02 Yenimahalle'de 23 Nisan Coşkusu Yenimahalle'de 23 Nisan Coşkusu

  Yenimahalle Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları gün boyu devam etti. Sabah saatlerinde belediye ve Murat Karayalçın Meydanı’nda düzenlenen törenlerle başlayan kutlamalar, bir dizi etkinlikle tüm gün sürdü.

 • 23.04.2022 23 Nis 15:54 'İzmir Baba' Olarak Bilinen Sancar Maruflu'nun Anısına Bilim Merkezi Açıldı "İzmir Baba" Olarak Bilinen Sancar Maruflu'nun Anısına Bilim Merkezi Açıldı

  Konak Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, "İzmir Baba" olarak bilinen merhum Sancar Maruflu'nun adının verildiği bilim merkezinin açılışını yaptı. Sancar Maruflu Bilim Merkezi'nin açılışında konuşan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Çocuklarımızın çağdaş eğitim alması ve en önemlisi de Atatürk ilke ve inkılaplarından ayrılmadan bu eğitimlerini sürdürmeleri için gayret ediyoruz. Çok güzel bir nesil geliyor. Amacımız, karanlıklarla değil, Atatürk’ün işaret ettiği çağdaş eğitimle, onların gelecekte Türkiye’de söz sahibi olmalarını sağlamak” dedi.

 • 23.04.2022 23 Nis 12:03 Başkan Gültak, makamını 12 yaşındaki Kayra'ya devretti Başkan Gültak, makamını 12 yaşındaki Kayra'ya devretti

  Akdeniz Belediye Başkanı Muhammet Mustafa Gültak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında başkanlık makamını, 6'ncı sınıf öğrencisi 12 yaşındaki Kayra Renklidağ devretti.

 • 21.04.2022 21 Nis 17:25 İbb Şehir Tiyatrolarına İki Ödül İbb Şehir Tiyatrolarına İki Ödül

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Tiyatroları’nın "Yaftalı Tabut" adlı oyunu, Direklerarası Seyirci Ödülleri’nden “Ensemble” dalında, "İki Efendi’nin Uşağı" oyunuyla da Burhan Şeşen ve Gökhan Şeşen, Özgün Tiyatro Müziği dalında ödüle layık görüldü.

 • 20.04.2022 20 Nis 13:44 ADOB'da Tosca Operası heyecanı yaşanıyor ADOB'da Tosca Operası heyecanı yaşanıyor

  Ankara Devlet Opera ve Balesi (ADOB), Giacomo Puccini'nin en sevilen eserleri arasında yer alan Tosca'yı sahneye koyma hazırlıklarını bütün hızıyla sürdürüyor.

 • 14.04.2022 14 Nis 13:11 Gazeteci Arif Hür Açıkladı: Fırat Tanış'ın Kız Arkadaşı Tanıdık Çıktı Gazeteci Arif Hür Açıkladı: Fırat Tanış'ın Kız Arkadaşı Tanıdık Çıktı

  8 yıllık eşi Kübra Tanış'tan boşanan oyuncu Fırat Tanış, ismini sakladığı sarışın kız arkadaşıyla Etiler'de görüntülenmişti. Gazeteci Arif Hür, Fırat Tanış'ın gizemli kız arkadaşının kim olduğunu açıkladı. Meğerse o da ünlüymüş...

 • 13.04.2022 13 Nis 14:56 Biga Belediyesi, huzurevinde iftar verdi Biga Belediyesi, huzurevinde iftar verdi

  Biga Belediyesi, Biga Sağlık ve Eğitim Vakfı (BİSEV) Huzurevi'nde iftar yemeği programı düzenledi.

 • 12.04.2022 12 Nis 11:08 Yenimahalle Belediyesi'nden çocuklara ara tatil hediyesi Yenimahalle Belediyesi'nden çocuklara ara tatil hediyesi

  Yenimahalle Belediyesi'nin çocuklara hediyesi olan ve Türkiye'nin ilk çocuk müzesi olma özelliği taşıyan Evrensel Değerler Çocuk Müzesi, ara tatilde çocukların ilk adresi oldu.

 • 10.04.2022 10 Nis 13:20 Bangladeş Büyükelçisi Mannan, Nazım Hikmet hayranı Bangladeş Büyükelçisi Mannan, Nazım Hikmet hayranı

  - Bangladeş Büyükelçisi Mannan, Nazım Hikmet hayranı Kitap tutkunu Bangladeş Büyükelçisi Mannan, Türk tarihini okumayı seviyor Kitap tutkunu Bangladeş'in Ankara Büyükelçisi Mosud Mannan, her fırsatta Türk tarihine ilişkin kitaplar okuyor, Nazım Hikmet'in ise büyük bir hayranı.

 • 10.04.2022 10 Nis 12:20 Manisa'da öğrenci ve öğretmenler okulu sanat, bilim ve felsefe bilgileriyle süsledi Manisa'da öğrenci ve öğretmenler okulu sanat, bilim ve felsefe bilgileriyle süsledi

  Manisa'nın Akhisar ilçesinde lise öğrencileri ve öğretmenler, okulun iç duvarlarını ressam, yazar ve şairlerin resimleri, portreleri ve sözleriyle süsledi.

 • 08.04.2022 08 Nis 14:13 Okul duvarları şair ve yazarların resimleriyle süslendi Okul duvarları şair ve yazarların resimleriyle süslendi

  Muş'ta Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin öğretmen ve öğrencileri okulun iç duvarlarına yazar ve şairlerin resimlerini çizdi.

 • 03.04.2022 03 Nis 10:44 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  Anadolu Ajansı (AA), işgal altındaki İstanbul'dan Milli Mücadeleye katılmak amacıyla yola çıkan Yunus Nadi (Abalıoğlu) Bey ile Halide Edip (Adıvar) Hanım'ın, Ankara'ya ulaştıklarında Mustafa Kemal Paşa'ya yaptıkları önerinin benimsenmesiyle 6 Nisan 1920'de kuruldu.

 • 01.04.2022 01 Nis 15:51 Biga'da hizmet dolu 3 yıl anlatıldı Biga'da hizmet dolu 3 yıl anlatıldı

  Biga'da hizmet dolu 3 yıl anlatıldıÇANAKKALE Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan göreve gelişinin 3. yılında Biga Belediyesi'nin bugüne kadar hayata geçirdiği proje ve çalışmaları vatandaşlarla paylaştı.

 • 01.04.2022 01 Nis 14:34 Çağdaş Türk edebiyatının usta kalemi: Sabahattin Ali Çağdaş Türk edebiyatının usta kalemi: Sabahattin Ali

  Türk edebiyatının önemli isimlerinden, yazar ve şair Sabahattin Ali'nin vefatının üzerinden 74 yıl geçti.

 • 28.03.2022 28 Mar 11:35 '54. SİYAD Ödülleri' verildi "54. SİYAD Ödülleri" verildi

  Sinema Yazarları Derneği (SİYAD) üyelerinin oylarıyla belirlenen 54. Siyad Ödülleri, düzenlenen törende sahiplerine verildi.

 • 26.03.2022 26 Mar 09:58 Nilüfer'de tiyatro konuşulacak Nilüfer'de tiyatro konuşulacak

  Nilüfer'de tiyatro konuşulacak Nilüfer'de 27 Mart Dünya Tiyatro Günü dolu dolu geçecek Nilüfer Kent Tiyatrosu 27 Mart Dünya Tiyatro Günü'nde düzenleyeceği iki ayrı etkinlikte ünlü tiyatrocuları ve akademisyenleri sanatseverlerle buluşturacak.

 • 25.03.2022 25 Mar 09:34 Son dakika: Savaş mağduru çocuklar, yaşadıkları dramı tiyatro sahnesine taşıdı Son dakika: Savaş mağduru çocuklar, yaşadıkları dramı tiyatro sahnesine taşıdı

  Son dakika gündem haberi: Türkiye'de tedavileri süren bir grup Suriyeli ve Iraklı savaş mağduru çocuk, gerçek hayat hikayelerini "Siyahtan Pembeye" tiyatro oyunuyla sahneye taşıdı.

 • 22.03.2022 22 Mar 13:46 Son dakika haberleri! Savaş mağduru çocuklar kendi dramlarını tiyatro oyunuyla sahneleyecek Son dakika haberleri! Savaş mağduru çocuklar kendi dramlarını tiyatro oyunuyla sahneleyecek

  Son dakika haberleri... Türkiye'de tedavileri devam eden bir grup Suriyeli ve Iraklı savaş mağduru çocuk, yaşadıkları dramların sahneleneceği "Siyahtan Pembeye" adlı oyunda rol alacak.

 • 21.03.2022 21 Mar 13:59 Düzce Belediye Başkanı Özlü, 'Sakarya Türküsü' şiirini seslendirdi Düzce Belediye Başkanı Özlü, "Sakarya Türküsü" şiirini seslendirdi

  Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün seslendirdiği "Sakarya Türküsü" adlı şiir, sosyal medyada beğeni topladı.

 • 20.03.2022 20 Mar 18:48 İYİ Parti Genel Başkanı Akşener nevruz programında konuştu Açıklaması İYİ Parti Genel Başkanı Akşener nevruz programında konuştu Açıklaması

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, herkesin birbirine saygı duyması gerektiğini belirterek, "Farklılıklarımızın enerjiye çevrilmesinin, birlikteliklerimizin de ön plana çıkartılmasının bu saygı kavramından geçtiğine inanıyorum.

 • 20.03.2022 20 Mar 18:22 Akşener: Birbirimize saygı duymak zorundayız Akşener: Birbirimize saygı duymak zorundayız

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Ben, 'hoşgörü' sözünü sevmiyorum.

 • 20.03.2022 20 Mar 16:21 Akşener çekiç ile örs üzerinde demir dövdü Akşener çekiç ile örs üzerinde demir dövdü

  Nazım Hikmet Kültür Merkezi Programa katılan katılımcılar İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in türkülere eşlik etmesi Koreli sanatçının resim çalışması Konserden görünüm İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in örs üzerinde demir dövmesi ANKARA - İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener; Hz.

 • 16.03.2022 16 Mar 10:19 Başkan Erdoğan'dan STK'lara Ziyaret Başkan Erdoğan'dan STK'lara Ziyaret

  Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, ilçedeki sivil toplum kuruluşu (STK) başkanlarını ziyaret etti.

 • 15.03.2022 15 Mar 13:00 Samsun Devlet Opera ve Balesi 'Bu Vatan Bizim' konseri verecek Samsun Devlet Opera ve Balesi "Bu Vatan Bizim" konseri verecek

  Samsun Devlet Opera ve Balesi (SAMDOB), "Bu Vatan Bizim" konseriyle yeniden sanatseverlerin karşısına çıkacak.

 • 10.03.2022 10 Mar 19:42 Türk kadınlarının eserlerinden oluşan 'Renk Ahenk Mihenk' sergisi açıldı Türk kadınlarının eserlerinden oluşan "Renk Ahenk Mihenk" sergisi açıldı

  Türk kadınlarının eserlerinden oluşan "Renk Ahenk Mihenk" sergisi açıldı "Renk Ahenk Mihenk-Usta Türk Kadın Sanatçılarımızdan Nadide Bir Seçki" sergisinin açılış töreni Ankara Devlet Resim ve Heykel Müzesi'nde gerçekleşti.

 • 10.03.2022 10 Mar 16:39 Polis Emeklileri Derneği Başkanlığına Hanifi Eker seçildi Polis Emeklileri Derneği Başkanlığına Hanifi Eker seçildi

  Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Antalya Şube Başkanlığına emekli polis memuru Hanifi Eker yeniden seçildi.

 • 09.03.2022 09 Mar 20:20 Son dakika: İsrail Cumhurbaşkanı Herzog, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ortak basın toplantısında konuştu: (2) Son dakika: İsrail Cumhurbaşkanı Herzog, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ortak basın toplantısında konuştu: (2)

  Son dakika gündem haberi: İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog, tüm dinlerin mensuplarının bölgede birlikte barış içinde yaşayabileceğini ve yaşaması gerektiğini belirterek, "Bölgede istikrar, refah, barış ve güvenliği tesis etmek için birlikte çalışmamızı diliyorum.

 • 09.03.2022 09 Mar 20:11 Konuşmasına Türkçe başladı! İsrail Cumhurbaşkanı Herzog ile Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'da bir araya geldi Konuşmasına Türkçe başladı! İsrail Cumhurbaşkanı Herzog ile Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'da bir araya geldi

  İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog, ziyaret için bugün Ankara'ya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile 2 saat 10 dakika süren görüşme gerçekleştirdi. Daha sonra iki lider basın toplantısında olumlu mesajlar verirken, İsrail lideri Herzog konuşmasına Türkçe başladı. "Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşim ve beni Türkiye'de misafiriniz olarak bulunmaktan çok mutluyuz" sözlerini akıcı Türkçe ile söylemesi dikkat çekti.

 • 09.03.2022 09 Mar 19:10 İsrail Cumhurbaşkanı ile görüşen Erdoğan'dan önemli açıklamalar: Bu tarihi ziyaretin yeni bir dönüm noktası olacağına inanıyorum İsrail Cumhurbaşkanı ile görüşen Erdoğan'dan önemli açıklamalar: Bu tarihi ziyaretin yeni bir dönüm noktası olacağına inanıyorum

  19 yıl aradan sonra Türkiye'ye gelen İsrail Cumhurbaşkanı Herzog ile Cumhurbaşkanı Erdoğan, ortak basın açıklaması için kameralar karşısına geçti. Önemli bir buluşma olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu tarihi ziyaretin Türkiye-İsrail ilişkilerinde yeni bir dönüm noktası olacağına inanıyorum" dedi.

 • 07.03.2022 07 Mar 18:37 Küçükçekmece'de 'Ve Kadınlar' sergisi kapılarını sanatseverlere açtı Küçükçekmece'de 'Ve Kadınlar' sergisi kapılarını sanatseverlere açtı

  Küçükçekmece'de 'Ve Kadınlar' sergisi kapılarını sanatseverlere açtı Küçükçekmece'de '8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri' kapsamında 'Ve Kadınlar' resim sergisi kapılarını sanatseverlere açtı.

 • 07.03.2022 07 Mar 11:47 TSM Korosu'ndan muhteşem konser TSM Korosu'ndan muhteşem konser

  Nilüfer Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, 'Mazideki Tangolar' konseriyle izleyenleri mest etti.

 • 05.03.2022 05 Mar 13:10 Kılıçdaroğlu, partisinin sağlık çalıştayında konuştu Kılıçdaroğlu, partisinin sağlık çalıştayında konuştu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun salona gelişi İstiklal Marşı okunması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kürsüde konuşması Salondaki katılımcılar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun protokolde programı dinlemesi ANKARA - CHP Genel Başkanı Kemal...

 • 05.03.2022 05 Mar 11:49 CHP Lideri Kılıçdaroğlu: 'Yasalaştıracak organ ile sorunu çözülecek organın bir arada olmasını sağlayacağız' CHP Lideri Kılıçdaroğlu: "Yasalaştıracak organ ile sorunu çözülecek organın bir arada olmasını sağlayacağız"

  CHP Lideri Kılıçdaroğlu: "Yasalaştıracak organ ile sorunu çözülecek organın bir arada olmasını sağlayacağız" Sağlık sistemine ilişkin sorunlar ve çözüm önerileri çalıştayında konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu" Yasalaştıracak organ ile sorunu çözülecek organın...

 • 05.03.2022 05 Mar 11:32 Kılıçdaroğlu: Yasalaştıracak organ ile sorunu çözülecek organ bir arada olacak Kılıçdaroğlu: Yasalaştıracak organ ile sorunu çözülecek organ bir arada olacak

  Kılıçdaroğlu: Yasalaştıracak organ ile sorunu çözülecek organ bir arada olacakCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, güçlendirilmiş parlamenter sistem modelinde yasalaştıracak organ ile sorunu çözülecek organın bir arada olmasını sağlayacaklarını söyledi.

 • 05.03.2022 05 Mar 10:25 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisinin sağlık çalıştayında konuştu Açıklaması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisinin sağlık çalıştayında konuştu Açıklaması

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Sağlıkçısı olmayan, askeri hastanesi olmayan dünyadaki tek ordu bizim ordumuz. Bunun mutlaka önüne geçilmesi lazım. Ordunun sağlık sisteminin mutlaka yeniden ele alınıp oluşturulması gerekir." dedi.

 • 05.03.2022 05 Mar 08:58 Bakan Kurum, Güngören Belediyesi'ni ziyaret etti Bakan Kurum, Güngören Belediyesi'ni ziyaret etti

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Tozkoparan Kentsel Dönüşüm Projesi Temel Atma ve Anahtar Teslim Töreni öncesi Güngören Belediyesi'ni ziyaret etti.

 • 04.03.2022 04 Mar 23:58 GÜNDEM ÖZETİ / 5 Mart 2022 GÜNDEM ÖZETİ / 5 Mart 2022

  TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Beyoğlu Belediyesinin düzenlediği "Kalemle Yol Almak" programına iştirak edecek.

Advertisement