AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Muhtarlar Derneği'ni Ziyaret Etti - Son Dakika

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Muhtarlar Derneği'ni Ziyaret Etti

15.08.2013 17:49
AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Muhtarlar Derneği'ni Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, muhtarların özlük haklarının iyileştirilmesi talebinde kendi imzasının da bulunduğunu söyledi.

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, muhtarların özlük haklarının iyileştirilmesi talebinde kendi imzasının da bulunduğunu söyledi.

Beraberinde partililerle birlikte Muhtarlar Derneği'ni ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, "TBMM Bütçe Plan Komisyonu üyesi olmam nedeniyle muhtarların özlük hakları konusunda kendi imzam da olan teklif sunduk ve torba yasası içerisinde muhtarlarımıza haklar verildi ve maaşları iyileştirildi" diyerek, "İl başkanı iken de milletvekili olduktan sonra takibimiz sonucunda muhtarlarımızın duruma 15 Ocak 2014 itibariyle maaşları artacaktır" dedi.

Mısır'daki olaylara da değinen Milletvekili Şahin, bu konuda sessiz kalan ana muhalefet partisi ile Avrupa ülkelerini kınayarak, "Krallık gitsin demokrasi gelsin diyen vahşi batı, bir yıl önce seçimle iş başına gelen Mursi ve yönetimini askeri darbe ile alaşağı edenlere sesleri çıkarmıyor" diyerek katliamların durması için batılı ülkelerin harekete geçmesini istediklerini söyledi.

'Milletvekilleri hep geziyor, ne yapıyorlar ki' serzenişlerine de cevap veren Milletvekili Mustafa Şahin, "Ziyaret ettiğimiz yerlerde sorunları yerinde dinleyip, vatandaşlarla bire bir görüşerek hayır dualarını da alıyoruz. Biz müsterihiz. Elimizden geldiğince halkın içinde olmaya çalışıyoruz. Bunları küçümseseler de, birilerinin hoşuna gitmese de biz halkın içinde olmayı sürdüreceğiz" şeklinde konuştu.

Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Eren ise, Malatya'nın büyük şehir olması ile hizmetlerin daya iyi geleceğini belirtip, bu konuda emeği geçenlere teşekkür etti. Eren, yeni çevre yolunun biran önce yapılmasını istediklerini bildirip, Mısır'daki olaylara da temas ederek, katliamların durdurulmasını istediklerini kaydetti. - MALATYA

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Muhtarlar Derneği'ni Ziyaret Etti - Son Dakika


Advertisement