Arnavutköy'de üniversite sınavına hazırlanan gençler boğaz turu ile doyasıya eğlendi - Son Dakika

Arnavutköy'de üniversite sınavına hazırlanan gençler boğaz turu ile doyasıya eğlendi

08.06.2022 15:23

Arnavutköy'de üniversite sınavına hazırlanan gençler boğaz turu ile doyasıya eğlendiİSTANBUL Arnavutköy'de ikamet eden ve üniversite sınavına hazırlanan yüzlerce öğrenci belediyenin tarafından düzenlediği organizasyonla sınav stresini üzerlerinden attı.

Arnavutköy'de üniversite sınavına hazırlanan gençler boğaz turu ile doyasıya eğlendi

İSTANBUL Arnavutköy'de ikamet eden ve üniversite sınavına hazırlanan yüzlerce öğrenci belediyenin tarafından düzenlediği organizasyonla sınav stresini üzerlerinden attı. Boğazda düzenlenen programa Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasip Turan'da katıldı.

Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte ilçe de eğitim gören ve üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler doyasıya eğlendi. Sınav stresinden arınan gençler düzenlenen Boğaz Turu'nda doyasıya eğlendi, oyunlar oynandı hediyeler verildi. Programa Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasip Turan katıldı. Gençlerin doyasıya eğlendiği programda konuşan Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, " Sevgili genç kardeşlerim öncelikle hepinize hoş geldiniz sefalar getirdiniz diyorum. Dünya'nın bir çok yerinde içerisinden ırmaklar nehirler akan yerler var, şehirler var ama içerisinden böyle deniz akan bir yeri bulmak hakikaten Dünya'da zor. Gezerken sizlerde muazzamlığı göreceksiniz bir dönem burada yaşayan insanları ve ödenen bedelleri hatırlayalım ve bu güzel şehre sahip çıkalım birde böyle düşünmenizi isterim. Bugün esas amacımız streslerimizi atıp imtihana iyi bir motivasyon ile girmektir. Birliğimizin ve beraberliğimizin heyecanını yaşayalım Allah yar ve yardımınız olsun imtihanda da başarılar diliyorum" dedi.

YORUMLAR
500
Trafik kazasına sebep olan sürücü, alkol testi yaptırmayı reddetti: Boynumu kes üflemem, 100 bin lira ceza yaz altını imzalarım Trafik kazasına sebep olan sürücü, alkol testi yaptırmayı reddetti: Boynumu kes üflemem, 100 bin lira ceza yaz altını imzalarım MİT, Suriye'de PKK/YPG'nin sözde eyalet sorumlusunu etkisiz hale getirdi MİT, Suriye'de PKK/YPG'nin sözde eyalet sorumlusunu etkisiz hale getirdi Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 13 ilin emniyet müdürlüklerinde değişikliğe gidildi Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 13 ilin emniyet müdürlüklerinde değişikliğe gidildi
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Arnavutköy'de üniversite sınavına hazırlanan gençler boğaz turu ile doyasıya eğlendi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement