Bank Asya 1. Lig - Son Dakika
Yerel

Bank Asya 1. Lig

Bank Asya 1.Lig'de, 28 Ocak'ta deplasmanda Bucaspor ile karşılaşacak TKİ Tavşanlı Linyitspor'un teknik direktörü Cengiz Seçsev, "Kim hatayı minimum seviyeye indirirse, bence o takım kazanır" dedi.

26.01.2012 11:20

Bank Asya 1. Lig'de, 28 Ocak'ta deplasmanda Bucaspor ile karşılaşacak TKİ Tavşanlı Linyitspor'un teknik direktörü Cengiz Seçsev, "Kim hatayı minimum seviyeye indirirse, bence o takım kazanır" dedi.

Seçsev, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hem kendileri hem de Bucaspor için iyi bir karşılaşma olacağını tahmin ettiğini söyledi.

Son iki maçı kazanarak yükselişe geçtiklerini ifade eden Seçsev, şöyle devam etti:

"Takımımızdaki arkadaşlık, birlik ve beraberlik artarak ilerliyor. Böylesi bir ortamda Bucaspor ile mücadele edeceğiz. Futbol adına çok güzel şeylerin olacağını düşünüyorum. Takımlar arasında puan farkları fazla değil. Bu atmosferde puan cetvelinde üzerimizde bulunan takımlarla puan farkımızın açılmasına izin vermek istemiyoruz. Kim hatayı minimum seviyeye indirirse, bence o takım kazanır. Tabi ki, girilen pozisyonları değerlendirmenin önemi de ayrı bir konudur. Pozisyonlara girdiğimizde en iyi şekilde değerlendireceğimizi düşünüyorum. İki takımın da eksileri ve artıları var. Bunları iyi etüt edip, oluşturmak istenen yapıyı sahaya yansıtan, artıları daha çok kullanan taraf 3 puanı alır."

Seçsev, 5 oyuncusunun sarı kart cezası sınırında olduğunu anlatarak, gereksiz yere görülebilecek kartlardan kaçınmaları için bu futbolcuları uyardığını sözlerine ekledi.

- KÜTAHYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bank Asya 1. Lig - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement