Başkan Remzi Aydın, Muhtarlar Günü'nü Kutladı - Son Dakika
Yerel

Başkan Remzi Aydın, Muhtarlar Günü'nü Kutladı

Başkan Remzi Aydın, Muhtarlar Günü\'nü Kutladı

Marmara Trakya Muhtarlar Derneği Eyüp Şube Başkanı ve aynı zamanda Rami Cuma Mahallesi Muhtarı olan Gürol Birkardeşler’i ziyaret eden Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, muhtarların gününü kutlayarak, taleplerini dinledi.

20.10.2016 13:42

Marmara Trakya Muhtarlar Derneği Eyüp Şube Başkanı ve aynı zamanda Rami Cuma Mahallesi Muhtarı olan Gürol Birkardeşler'i ziyaret eden Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, muhtarların gününü kutlayarak, taleplerini dinledi.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle, Marmara Trakya Muhtarlar Derneği Eyüp Şube Başkanı ve aynı zamanda Rami Cuma Mahallesi Muhtarı olan Gürol Birkardeşler'i ziyaret etti.

Başkan Remzi Aydın, ilçede bulunan tüm muhtarlar adına Gürol Birkardeşler'e çiçek takdim ederek Muhtarlar Günü'nü kutladı. Rami Cuma Mahallesi Muhtarlık binasında gerçekleşen ziyarette Düğmeciler Mahalle Muhtarı Kazım Sarı, Nişanca Mahalle Muhtarı Ramazan Güven, Sakarya Mahalle Muhtarı Mustafa Orhan da hazır bulundu. Ziyaret sırasında Başkan Aydın, bir süre Eyüp'le ilgili sohbet ederek muhtarların taleplerini dinledi. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Remzi Aydın, Muhtarlar Günü'nü Kutladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement