Batman Üniversitesi'nden Öğrenciler İçin Teknik Gezi - Son Dakika

Batman Üniversitesi'nden Öğrenciler İçin Teknik Gezi

04.05.2012 11:43
Batman Üniversitesi'nden Öğrenciler İçin Teknik Gezi

Batman Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü 3 ve 4.sınıf öğrencileri için Ankara, İstanbul ve Bursa'ya bir haftalık teknik gezi düzenlendi.

Batman Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü 3 ve 4. sınıf öğrencileri için Ankara, İstanbul ve Bursa'ya bir haftalık teknik gezi düzenlendi.

Öğrenciler, düzenlenen gezi kapsamında Tofaş, MAN, Er Metal gibi otomotiv fabrikaları ve çeşitli vagon üretim fabrikalarını yerinde görecekler. Gezinin koordinatörlüğünü Makine Mühendisliği Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hamit Adin ve Metalurji-Malzeme Mühendisliği Bölümü Başkan Vekili Yrd. Doç. Dr. Hakan Karakaya gerçekleştiriyor. İki öğretim görevlisinin eşlik ettiği ve 40 öğrencinin katıldığı gezi, 7 Mayıs'ta sona erecek. - BATMAN

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
GÜNDEM ÖZETİNE GÜNDEM ÖZETİNE Sultangazi'de Ardahan rüzgarı esti Sultangazi'de Ardahan rüzgarı esti 67. Ömer Besim Kır Koşusu, İstanbul'da yapıldı 67. Ömer Besim Kır Koşusu, İstanbul'da yapıldı

Son Dakika Yerel Batman Üniversitesi'nden Öğrenciler İçin Teknik Gezi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement