Bilecik'te 2 bin kişi aynı sofrada buluştu - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Bilecik'te 2 bin kişi aynı sofrada buluştu

24.03.2023 12:30

Bilecik'te 2 bin kişi aynı sofrada buluştu Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı; " Ramazan ayı boyunca hayırsever vatandaşlarımızın da katkılarıyla soframız kurulacak" Bilecik Belediyesi ve şehirdeki hayırsever iş insanları destekleriyle Cumhuriyet Meydanı'nda kurulan çadırlarda ilk iftar yapıldı.

Bilecik'te 2 bin kişi aynı sofrada buluştu

Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı;

" Ramazan ayı boyunca hayırsever vatandaşlarımızın da katkılarıyla soframız kurulacak"

BİLECİK - Bilecik Belediyesi ve şehirdeki hayırsever iş insanları destekleriyle Cumhuriyet Meydanı'nda kurulan çadırlarda ilk iftar yapıldı.

Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Millet İttifakı temsilcileri, belediye başkanları ve vatandaşların katılımıyla ramazan ayının ilk iftarı açılmış oldu. Vatandaşları masalarında ziyaret ederek, sohbet eden Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, iftar sonunda yaptığı konuşmada tüm vatandaşların ramazan ayını tebrik etti.

"Ramazan ayı boyunca hayırsever vatandaşlarımızın da katkılarıyla soframız kurulacak"

Paylaşma ve yardımlaşma ayı ramazanda bir arada oldukları için duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan V. Subaşı, "Öncelikle hem deprem bölgesinden buraya gelen hem de Bilecikli vatandaşlarımıza iftar sofralarında bizlerle birlikte oldukları için çok teşekkür ediyorum. Allah hepimizin oruçlarını kabul etsin. Bugünkü soframızın kurulmasında katkısı olan Bien firmasının yetkililerine teşekkür ediyorum. Ramazan ayı boyunca hayırsever vatandaşlarımızın da katkılarıyla soframız kurulacak" ifadelerini kullandı.

Vatandaşlar da yapılan ikramdan duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı'na teşekkür etti.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Bilecik'te 2 bin kişi aynı sofrada buluştu - Son Dakika


Advertisement