Burdur'da Kemal Kılıçdaroğlu'nun Afişinin Yer Aldığı Billboard Tahrip Edildi - Son Dakika

Burdur'da Kemal Kılıçdaroğlu'nun Afişinin Yer Aldığı Billboard Tahrip Edildi

30.11.2022 17:44

Burdur'da, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun “Avrupa Birliği’nin sığınmacı anlaşmalarından çıkacağız, sınırlarımızın kontrollerini geri alacağız. 2 yılda sığınmacılara veda edeceğiz” sözlerinin yer aldığı billboard tahrip edildi. CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, "Böyle bir şeyi kabullenmemiz mümkün değil. Kentimizde, şehrimizde böyle bir huzursuzluk yaratılmasına karşı çıkıyoruz ve tüm yetkililerden bunları yapanların bir an önce hukukun karşısına çıkarılmasını talep ediyorum" dedi.

MUHAMMET FATİH BAŞCI

Burdur'da, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun " Avrupa Birliği'nin sığınmacı anlaşmalarından çıkacağız, sınırlarımızın kontrollerini geri alacağız. 2 yılda sığınmacılara veda edeceğiz" sözlerinin yer aldığı billboard tahrip edildi. CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, "Böyle bir şeyi kabullenmemiz mümkün değil. Kentimizde, şehrimizde böyle bir huzursuzluk yaratılmasına karşı çıkıyoruz ve tüm yetkililerden bunları yapanların bir an önce hukukun karşısına çıkarılmasını talep ediyorum" dedi.

Burdur'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözlerinin yer aldığı billboard tahrip edildi. CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"BUNU KABULLENMEMİZ MÜMKÜN DEĞİL"

"Genel Başkanımızın 'Avrupa Birliği'nin sığınmacı anlaşmalarından çıkacağız, sınırlarımızın kontrollerini geri alacağız. 2 yılda sığınmacılara veda edeceğiz' billboardumuz ne yazık ki saldırıya uğramış, tahrip edilmiş durumda. Böyle bir şeyi kabullenmemiz mümkün değil. Kentimizde, şehrimizde böyle bir huzursuzluk yaratılmasına karşı çıkıyoruz ve tüm yetkililerden bunları yapanların bir an önce hukukun karşısına çıkarılmasını talep ediyorum. Çok yakınında mobese kameraları mevcuttur. Bu billboardu bu hale kim getirdiyse emniyet güçlerimizin hemen bu arkadaşları gerekli işlem yapılmak üzere emniyete çekilmelerini, emniyet görevlilerimizden rica ediyorum. Bunu kabullenmemiz mümkün değil. Tüm kamu müdürlerinin, amirlerinin bu olayla alakalı bir an önce kamuoyunu aydınlatmasını kendilerinden talep ediyorum."

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
7.7 Büyüklüğündeki Deprem, 10 İli Vurdu… Kılıçdaroğlu, Adana'da Afet Bölgesini Ziyaret Etti, Arama Kurtarma Ekibinden Bilgi Aldı 7.7 Büyüklüğündeki Deprem, 10 İli Vurdu… Kılıçdaroğlu, Adana'da Afet Bölgesini Ziyaret Etti, Arama Kurtarma Ekibinden Bilgi Aldı CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Hatay'a gidecek CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Hatay'a gidecek CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Hatay'a gidecek CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Hatay'a gidecek

Son Dakika Yerel Burdur'da Kemal Kılıçdaroğlu'nun Afişinin Yer Aldığı Billboard Tahrip Edildi - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement