Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün'ün Mutlu Günü - Son Dakika
Yerel

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün'ün Mutlu Günü

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün\'ün Mutlu Günü

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün kızı Merve Akgün ile Eray Kurt düzenlenen törenle evlendi.

01.04.2017 23:05

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün'ün kızı Merve Akgün ile Eray Kurt düzenlenen törenle evlendi. Başkan Akgün, "Bugün benim için hem zor günüm, hem de mutlu günümüz. Allah mutluluklarını daim etsin" dedi.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün'nün kızı Merve Akgün ile Eray Kurt Wow Airport Otelde düzenlenen törenle dünya evine girdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın kıydığı nikahta, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) eski Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Eski Başbakan Mesut Yılmaz, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, CHP Grup Başkanvekili M. Akif Hamzaçebi, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, İstanbul Eski Belediye Başkanı Bedrettin Dalan, iş adamı Ahmet Kaşıbeyaz nikah şahitliği yaptı. Törene Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Organizatör Ahmet San, İş adamı Abdurrahim Albayrak gibi çok sayıda siyaset, sanat ve iş dünyasından bin 500'e yakın davetli katıldı. Çifte evlilik cüzdanını KKTC eski Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu verdi.

Duygularını paylaşan Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, "2. kızımı bu akşam uğurluyoruz. Yeni bir yuva kuruyorlar. Hem kızıma, damadıma hem de bütün gençlerimize ömür boyu saadetler diliyorum. Kızı vermek çok zor kızımı verirken tabiri caizse üzerimden dozer geçti. Çocuklarımın hepsini çok seviyorum ama bu bir başkaydı benim için. Bugün benim için hem zor günüm, hem de mutlu günümüz. Allah mutluluklarını daim etsin" dedi.

Anne Hatice Akgün ise, "Sabahleyin kızımızı verirken üzüldük biraz ama sevinçte yaşıyoruz. Evden ayrılması zor geldi tabi bir kız çocuğu olarak. Allah mutlu etsin" diye konuştu.

Eray Kurt'un anne ve babası Gülistan ve Yaşar çifti çok mutlu olduklarını dile getirdi. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün'ün Mutlu Günü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement