Başkan Çetin'den öğretmenine: "Hakkınız ödenmez" - Son Dakika

Başkan Çetin'den öğretmenine: "Hakkınız ödenmez"

25.11.2022 11:55
Başkan Çetin'den öğretmenine: "Hakkınız ödenmez"

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, her yıl Öğretmenler Gününde olduğu gibi bu 24 Kasım'da da ilkokul öğretmeni Serpil Kükrer'i ziyaret edip, "Sizlerin sayesinde bugünlere geldik.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, her yıl Öğretmenler Gününde olduğu gibi bu 24 Kasım'da da ilkokul öğretmeni Serpil Kükrer'i ziyaret edip, "Sizlerin sayesinde bugünlere geldik. Hakkınız ödenmez" dedi.

Başkan Soner Çetin, İnkılap İlkokulundan öğretmeni Serpil Kükrer'i yine ilkokulda aynı sıraları paylaştığı İsmail Dağdanaşar ve Murat Gür ile birlikte evinde ziyaret etti.

Öğretmenleri Serpil Kükrer ile yaptıkları sıcak ve sevgi dolu sohbetleriyle bir anda ilkokul günlerine dönen Başkan Soner Çetin ve okul arkadaşları, eski günleri yad ederek geçmişe duygusal bir yolculuk yaptılar.

Serpil Öğretmen Soner Çetin'in öğrenciyken de özel bir çocuk olduğunu söyledi. Başkan Çetin ise, "Sizlerin sayesinde bugünlere geldik. Üzerimizde çok emeğiniz var. Hakkınız ödenmez" ifadesini kullandı. - ADANA

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Çukurovalılar pilates ve zumba kurslarını sevdi Çukurovalılar pilates ve zumba kurslarını sevdi Çukurova Belediyesi birimler arası futbol turnuvası başladı Çukurova Belediyesi birimler arası futbol turnuvası başladı Çukurova Belediyesi'nde Sporun Gülen Yüzü Futbol Turnuvası Başladı Çukurova Belediyesi'nde Sporun Gülen Yüzü Futbol Turnuvası Başladı

Son Dakika Yerel Başkan Çetin'den öğretmenine: 'Hakkınız ödenmez' - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement