Galata Köprüsü deniz trafiğine açıldı - Son Dakika

Galata Köprüsü deniz trafiğine açıldı

17.11.2021 00:58
Galata Köprüsü deniz trafiğine açıldı

Galata Köprüsü gece gemi geçişleri için deniz trafiğine açıldı.

Galata Köprüsü gece gemi geçişleri için deniz trafiğine açıldı. Havadan görüntülenen o anlar, tarihi yarımada manzarasıyla renkli görüntüler oluşturdu.

Galata köprüsü gece 02.30 ve 03.30 saatleri arasında Haliç Tersanesi'ne gemi geçişleri için deniz trafiğine açıldı. Bir saat boyunca köprü yaya ve araç trafiğine kapatılarak iki yönde bulunan baskül ayaklar havaya doğru kaldırıldı. Polis ve Zabıta ekiplerinin köprü giriş çıkışlarını trafiğe kapattığı tarihi köprüde üç gemi tadilat için tersaneye doğru yönelirken tadilat işlemleri biten bir gemi ise tersaneden çıkarak boğaza doğru yol aldı. Havadan drone ile görüntülenen köprü İstanbul manzarasıyla birleşince ortaya renkli kareler çıktı.

Galata Köprüsü geçişlerin tamamlanmasının ardından tekrar yaya ve araç trafiğine açıldı. - İSTANBUL

YORUMLAR
500
Maltepe'de etkili olan yağış nedeniyle 3 araç suya gömüldü Maltepe'de etkili olan yağış nedeniyle 3 araç suya gömüldü SARIYER'DE EVLERİ SU BASTI; MAHSUR KALAN 3 KİŞİ KURTARILDI SARIYER'DE EVLERİ SU BASTI; MAHSUR KALAN 3 KİŞİ KURTARILDI Burhaniye'de araç filosuna bir otobüs eklendi Burhaniye'de araç filosuna bir otobüs eklendi
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Galata Köprüsü deniz trafiğine açıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement