Hatay Büyükşehir'den Karlısu Mahallesi'ne Beton Asfalt Hazırlığı - Son Dakika

Hatay Büyükşehir'den Karlısu Mahallesi'ne Beton Asfalt Hazırlığı

23.05.2022 16:31

Hatay Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde sürdürdüğü yeni yol yapım, bakım, onarım ve iyileştirme çalışmalarına devam ediyor.

Hatay Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde sürdürdüğü yeni yol yapım, bakım, onarım ve iyileştirme çalışmalarına devam ediyor.

Kentteki ulaşımı daha konforlu ve güvenli bir hale getirmek için tüm birimleri ile koordineli bir şekilde hareket eden HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Antakya ilçesine bağlı Karlısu Mahallesi bağlantı yolunda beton asfalt öncesi zemin iyileştirme çalışmalarına başladı.

Çalışmaların tamamlanması ile kısa süre içerisinde beton asfalt serimine başlayacaklarını belirten Büyükşehir ekipleri, yolların modern hale getirilip trafiğe açılacağını açıkladı.

YORUMLAR
500
El çantasında sentetik uyuşturucu bulunan şüpheli gözaltına alındı El çantasında sentetik uyuşturucu bulunan şüpheli gözaltına alındı Hatay'da ilaç kutusunda 155 gram eroin ele geçirildi Hatay'da ilaç kutusunda 155 gram eroin ele geçirildi Hatay'da yayla yollarında bakım onarım yapılıyor Hatay'da yayla yollarında bakım onarım yapılıyor
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Hatay Büyükşehir'den Karlısu Mahallesi'ne Beton Asfalt Hazırlığı - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement