Konyaaltı İlçesinde Elektrik Kesintisi Uyarısı - Son Dakika

Konyaaltı İlçesinde Elektrik Kesintisi Uyarısı

02.04.2015 17:04
Konyaaltı İlçesinde Elektrik Kesintisi Uyarısı

Konyaaltı İlçesi’nde 5 Nisan tarihinde sabah saat 05:00 ile 11:00 saatleri arasında bazı mahallelere elektrik verilemeyeceği bildirildi.

Konyaaltı İlçesi'nde 5 Nisan tarihinde sabah saat 05: 00 ile 11: 00 saatleri arasında bazı mahallelere elektrik verilemeyeceği bildirildi. Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılan açıklamada TEİAŞ Serbest Bölge Trafo Merkezi hat bağlantı çalışması sebebiyle uygUlanacak kesintiden etkilenecek olan mahaller ise şu şekilde bildirildi: Akdamlar, Aşağıkaraman, Bahtılı, Çağlarca,Çakırlar,Çitdbi, Çamlıbel, Dağ, Demircilik, Doyran, Geyikbayırı, Gökçüm, Gökdere, Hacısekiler, Hurma, Karatepe, Kır, Kuruçay, iman, Sarısu, Suiçecek, Yarbaşçandır,Yeni,Zümrüt,Mollayusuf,Siteler,Küçük ve Büyük Çaltıcak, Kargıcak ,Topçam,Antalya- Kemer karayolu tünelleri ve civarı.

Belirtilen saatler dışında teknik ve idari zorunluluklardan dolayı ilan edilen enerji kesme ve enerji verme zamanlarında değişiklik olabileceği bildirilen açıklamada şirkete ait enerjili ve enerjisiz durumda olan yüksek ve alçak gerilim elektrik şebekelerinde izin alınmadan herhangi bir çalışma yüpılamayacağına dikkat çekildi - ANTALYA

YORUMLAR
500
İzmir'de mandalina üreticilerine Akdeniz meyve sineği tuzağı verildi İzmir'de mandalina üreticilerine Akdeniz meyve sineği tuzağı verildi Kent merkezindeki 1800 yıllık yaşam alanı, talan edildi Kent merkezindeki 1800 yıllık yaşam alanı, talan edildi Koruyucu Aile Günü Mersin'de kutlandı Koruyucu Aile Günü Mersin'de kutlandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Konyaaltı İlçesinde Elektrik Kesintisi Uyarısı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement