Kozan'da "Küçük Bir Oyuncak, Büyük Bir Mutluluk" Projesi - Son Dakika

Kozan'da "Küçük Bir Oyuncak, Büyük Bir Mutluluk" Projesi

04.04.2013 10:37
Kozan'da "Küçük Bir Oyuncak, Büyük Bir Mutluluk" Projesi

Adana'nın Kozan ilçesinde Yusuf Baysal Anadolu Lisesi Müdürlüğü tarafından "Küçük Bir Oyuncak Büyük Bir Mutluluk" temasıyla hazırlanan projede Kozandaki bütün okul ve kurumlardan oyuncak toplanıp 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında köy...

Adana'nın Kozan ilçesinde Yusuf Baysal Anadolu Lisesi Müdürlüğü tarafından "Küçük Bir Oyuncak Büyük Bir Mutluluk" temasıyla hazırlanan projede Kozandaki bütün okul ve kurumlardan oyuncak toplanıp 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında köy okullarındaki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılması amaçlanıyor. Köy okullarına dağıtılacak oyuncaklarla 23 Nisan'da birçok çocuğa gerçek bir çocuk bayramı yaşatılacak.

Projeyi tanıtmak amacı ile okulda tören düzenlendi. Törende Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Zehra Özgan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Suat Tuncay Emnioğlu birer konuşma yaparak projeye destek olacaklarını söylediler. Kozan'da bulunan okullardan öğrencilerinde katıldığı proje tanıtımında öğrenciler yanlarında getirdikleri oyuncakları okul önünde hazır bekletilen minibüse bırakarak projeye destek oldular.

Adana Öğrenci Meclis Başkanı ve Yusuf Baysal Anadolu Lisesi öğrencisi Büşra Ören yaptığı açıklamada "Küçük Bir Oyuncak Büyük Bir Mutluluk" temasıyla hazırlanan projede Kozandaki bütün okul ve kurumlardan oyuncak toplanıp 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında köy okullarındaki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılacak. Köy muhtarları ve köy okullarının müdürleri aracılıyla dağılacak oyuncaklarla 23 Nisan'da birçok çocuğa gerçek bir çocuk bayramı yaşatılmasını hedefliyoruz. Bütün Kozanlıların destek verebileceği projeye yardım sever kozan halkının yoğun ilgi göstermesini istiyoruz. Katılımın yoğun olması halinde Türkiye'nin 81 iline bu oyuncaklardan göndereceğiz" dedi.

Yusuf Baysal Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri ilk gün yaklaşık 1000 tane oyuncak bağışladı. - ADANA

Kozan'da Küçük Bir Oyuncak, Büyük Bir Mutluluk Projesi
Kozan'da Küçük Bir Oyuncak, Büyük Bir Mutluluk Projesi
Kozan'da Küçük Bir Oyuncak, Büyük Bir Mutluluk Projesi
Kozan'da Küçük Bir Oyuncak, Büyük Bir Mutluluk Projesi
Kozan'da Küçük Bir Oyuncak, Büyük Bir Mutluluk Projesi

YORUMLAR
500
Başkan Ekicioğlu'dan okul ziyaretleri Başkan Ekicioğlu'dan okul ziyaretleri Bergen filmini yasaklayan belediye başkanına IQ testi yollamıştı: O başkan Farah Zeynep Abdullah'a dava açtı Bergen filmini yasaklayan belediye başkanına IQ testi yollamıştı: O başkan Farah Zeynep Abdullah'a dava açtı Kozan Belediye Başkanı Özgan'dan oyuncu Farah Zeynep Abdullah'a tazminat davası Kozan Belediye Başkanı Özgan'dan oyuncu Farah Zeynep Abdullah'a tazminat davası
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kozan'da 'Küçük Bir Oyuncak, Büyük Bir Mutluluk' Projesi - Son Dakika


Advertisement