Küçükler 1. Etap Artistik Jimnastik Akdeniz Şampiyonası - Son Dakika

Küçükler 1. Etap Artistik Jimnastik Akdeniz Şampiyonası

15.02.2012 13:28
Küçükler 1. Etap Artistik Jimnastik Akdeniz Şampiyonası

Türkiye Jimnastik Federasyonu Hatay İl Temsilcisi Özcan Özdemir, "Küçükler 1.Etap Artistik Jimnastik Akdeniz Şampiyonası"nın 18 Şubatta Adana'da yapılacağını belirtti.

Türkiye Jimnastik Federasyonu Hatay İl Temsilcisi Özcan Özdemir, "Küçükler 1. Etap Artistik Jimnastik Akdeniz Şampiyonası"nın 18 Şubatta Adana'da yapılacağını belirtti.

Özdemir, yaptığı yazılı açıklamada, yarışmalara Hatay Jimnastik Spor Kulübü ile Antakya Çağdaş Jimnastik ve Gençlik Spor Kulübünün 20 sporcu ile katılacağını bildirerek, yarışmaya çok iyi ve disiplinli hazırlandıklarını kaydetti.

Yarışmada, hem kız hem de erkeklerde takım ve ferdi olarak şampiyon olacaklarına inandığını vurgulayan Özdemir, sporcuların aylar öncesinden bu yarışmaya hazırlandığını ifade etti.

Özdemir, Artistik Jimnastik Akdeniz Şampiyonası'nın 2. etabının 10 Martta Mersin'de yapılacağına değinerek, "3. etabı ise 9 Haziranda Hatay'da yapılacak. Kentteki etkinlik hem yarışma hem de jimnastik şenliği şeklinde yapılacak" dedi.

- HATAY

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
TDP Genel Başkanı Sarıgül'den ABD Dışişleri Bakanlığının İnsan Hakları Raporu'na tepki Açıklaması TDP Genel Başkanı Sarıgül'den ABD Dışişleri Bakanlığının İnsan Hakları Raporu'na tepki Açıklaması KONUT MAĞDURLARI BAKIRKÖY ADLİYESİ ÖNÜNDE BASIN AÇIKLAMASI YAPTI KONUT MAĞDURLARI BAKIRKÖY ADLİYESİ ÖNÜNDE BASIN AÇIKLAMASI YAPTI TDP Genel Başkanı Sarıgül'den ABD Dışişleri Bakanlığının İnsan Hakları Raporu'na tepki Açıklaması TDP Genel Başkanı Sarıgül'den ABD Dışişleri Bakanlığının İnsan Hakları Raporu'na tepki Açıklaması

Son Dakika Yerel Küçükler 1. Etap Artistik Jimnastik Akdeniz Şampiyonası - Son Dakika


Advertisement