Öğrenciler Badmintonda Başarı İçin Yola Çıktılar - Son Dakika

Öğrenciler Badmintonda Başarı İçin Yola Çıktılar

05.05.2012 19:09
Öğrenciler Badmintonda Başarı İçin Yola Çıktılar

Türkiye Okul Sporları Federasyonu'nun (TOSF) faaliyet programı gereğince Bilecik'te yapılan Badminton Bölge Elemelerinde ilk 4'e giren Pazarlar ve Hisarcık ilçelerinden öğrenciler, iki takım halinde Mersin'de yapılacak Badminton Türkiye...

Türkiye Okul Sporları Federasyonu'nun (TOSF) faaliyet programı gereğince Bilecik'te yapılan Badminton Bölge Elemelerinde ilk 4'e giren Pazarlar ve Hisarcık ilçelerinden öğrenciler, iki takım halinde Mersin'de yapılacak Badminton Türkiye Finalleri'ne katılmak üzere yola çıktılar.

Yıldız erkeklerde Hisarcık Atatürk İlköğretim Okulu, Yıldız kızlarda ise Pazarlar İlköğretim Okulu öğrencileri 6-10 Mayıs tarihleri arasında Mersin'de yapılacak Badminton Türkiye Finalleri'ne katılmak üzere Hisarcık ilçesinden birlikte yola çıktılar.

Hisarcık Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Cemil Işık hareketten önce yaptığı açıklamada, " Hisarcık Atatürk ve Pazarlar ilköğretim okulu öğrencileri Mersin'de yapılacak Badminton Türkiye Finalleri'nde Kütahya'yı en iyi şekilde temsil edeceklerine yürekten inanıyorum. İki ilçe takımı sporcularının şampiyonada başarılı olmamaları için hiçbir sebep yok, yeter ki inansınlar ve birbirlerine her zaman destek versinler. Önemli olan bu tür sportif faaliyetlere katılarak tecrübe kazanıp, ileriki yıllarda daha büyük başarılara imza atmaktır" dedi.

(MU-EFE-

05.05.2012 18: 49: 13

TSI

NNNN - KÜTAHYA

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Bilecik'in narıyla adını duyuran, 960 nüfuslu ilçesi: İnhisar Bilecik'in narıyla adını duyuran, 960 nüfuslu ilçesi: İnhisar Genç atletlerin kıyasıya mücadelesi: 252 sporcu ter döktü Genç atletlerin kıyasıya mücadelesi: 252 sporcu ter döktü Bilecik'te sokak hayvanlarını elleriyle beslediler Bilecik'te sokak hayvanlarını elleriyle beslediler

Son Dakika Yerel Öğrenciler Badmintonda Başarı İçin Yola Çıktılar - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement