Rusya'da kamu binalarının çatılarına hava savunma sistemleri yerleştirildi - Son Dakika

Rusya'da kamu binalarının çatılarına hava savunma sistemleri yerleştirildi

20.01.2023 18:20

- Rusya'da kamu binalarının çatılarına hava savunma sistemleri yerleştirildi Rusya, savunma ve idari binaların çatılarına hava savunma sistemleri yerleştirdiği ifade edildi.

- Rusya'da kamu binalarının çatılarına hava savunma sistemleri yerleştirildi

MOSKOVA - Rusya, savunma ve idari binaların çatılarına hava savunma sistemleri yerleştirdiği ifade edildi.

Ukrayna'ya başlattığı askeri saldırıların ardından Ukrayna ordusunun misillemelerine karşı önlemler alan Rusya son olarak kritik kamu ve idari binaların çatılarına hava savunma sistemleri yerleştirdi. Rus medyasında çıkan haberlere göre, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, Moskova dışında bulunan Novo-Ogaryovo'daki konutunun bahçesine Pantsir yerleştirildi. Rusya Savunma Bakanlığı binasının çatısına da Pantsir hava savunma sitemlerinin yerleştirildiği ifade edilirken çok sayıda kritik noktaya ve kamu binalarına yerleştirildiği öne sürüldü. Rus yetkililer, konuya ilişkin bir açıklama yapmadı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Rusya: Ukrayna, Tu-141 tipi İHA ile topraklarımıza saldırdı Rusya: Ukrayna, Tu-141 tipi İHA ile topraklarımıza saldırdı Rusya'da yerleşim bölgesine İHA düştü: 2 yaralı Rusya'da yerleşim bölgesine İHA düştü: 2 yaralı Rusya'da yerleşim bölgesine İHA düştü: 2 yaralı Rusya'da yerleşim bölgesine İHA düştü: 2 yaralı

Son Dakika Yerel Rusya'da kamu binalarının çatılarına hava savunma sistemleri yerleştirildi - Son Dakika


Advertisement