Ankara'da bir kadın, daha önce kendisini bıçaklayan eski eşini keserle öldürdü - Son Dakika
3.Sayfa

Ankara'da bir kadın, daha önce kendisini bıçaklayan eski eşini keserle öldürdü

Ankara'da 9 yıl önce boşandığı fakat birlikte yaşadığı eski eşini keser ve bıçakla öldüren kadın, polise teslim oldu. Ölen adamın, 3 ay önce eşini bıçakladığı fakat eşinin ise şikayetçi olmadığı öğrenildi. Çiftin komşusu olaya ilişkin "Eski komşumuzdu. Yıllar önce boşandılar. Adam sürekli eşini darbediyordu. Bundan 2-3 ay önce eşi karısını birçok kez bıçakladı." dedi.

16.04.2024 17:07  Güncelleme: 17:57

Ankara'nın Altındağ ilçesinde 9 yıl önce boşandığı eşini önce başından keserle yaralayan ve ardından defalarca bıçaklayarak öldüren kadın polise teslim oldu.

Olay, saat 03.00 sıralarında Altındağ ilçesi Karapürçek Mahallesi 503. Sokak'ta bulunan Nur Apartmanı'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre B.A. (38), 9 yıl önce boşandığı ve hala birlikte yaşamaya devam ettiği V.D.'yi (44), M.D. (19) adlı kızının da evde olduğu sırada önce başından keserle yaraladı. Ardından eşini defalarca bıçaklayan B.A. kızı ve suç aletiyle polise teslim oldu.

Ankara'da bir kadın, daha önce kendisini bıçaklayan eski eşini keserle öldürdü

3 AY ÖNCE EŞİNİ BIÇAKLAMIŞ

Polis ekipleri olay yerine geldiğinde V.D.'nin cesediyle karşılaştı. Eski eşi tarafından öldürülen adamın cesedi, Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Daha önceden birçok kez suça karıştığı bildirilen V.D.'nin ise 3 ay önce eşini bıçakladığı ama B.A.'nın şikayetçi olmadığı öğrenildi.

"SÜREKLİ EŞİNİ DARBEDİYORDU"

Eski karı kocanın komşusu olan Ertuğrul Gazi Coşkun olaya ilişkin, "Eski komşumuzdu. Yıllar önce boşandılar. Adam sürekli eşini darbediyordu. Bundan 2-3 ay önce eşi karısını birçok kez bıçakladı. Dün saat 03.00 sıralarında olayın olduğunu öğrendik. Sonra kadın çocuklarıyla birlikte karakola gidip teslim olmuş." dedi.

Ankara\'da bir kadın, daha önce kendisini bıçaklayan eski eşini keserle öldürdü
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Ankara'da bir kadın, daha önce kendisini bıçaklayan eski eşini keserle öldürdü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (8)

  • Ramazan Katırcı: Mahkeme kadını ödüllendirmeli, eline sağlık diye, beraat vermeli. 51 16 Yanıtla
  • Kadir Can: Hak etmiş adam 57 10 Yanıtla
  • Murat Itibar: eline sağlık 36 8 Yanıtla
  • Gursel kalen: Aradığı belayı sonunda bulmuş ateşi bol olsun. 31 5 Yanıtla
  • Şenay Baydurak: cinayet şiddet hiç bir canlıya yapılmamalı karşıyız ama burda bıkmış bir kadın portresi var kolay baskı ve şiddet altında yaşamak dilerim ki fazla ceza almaz kendi düşüncem fazla ceza almamalı 31 1 Yanıtla
  • Hüseyin Ali Köken: Kamu güvenliğinin sağlanması noktasında adamın bıçaklamadan sonra serbest bırakılmamalıydı diye düşünüyorum. Bu bağlamda kadın bir yerde kamu güvenliğini de sağlamış gibi görünüyor.. 28 2 Yanıtla
  • Ender Kervancıoğlu: Bu Karapürçek mahallesi yaşanacak yer değil. Kadınlar siz bari yapmayın. 15 12 Yanıtla
  • Nurullah Dündar: Aileye bak derdine yanayım 0 0 Yanıtla

Advertisement