Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Bebek'teki taksi tartışmasında 6 kişinin bıçaklı saldırısına uğrayan 2 arkadaş hayatını kaybetti - Son Dakika

Bebek'teki taksi tartışmasında 6 kişinin bıçaklı saldırısına uğrayan 2 arkadaş hayatını kaybetti

Beşiktaş'ta gidecekleri mesafe nedeniyle şoförle tartışan Engin Göregen ve Mazlum Doğan adlı 2 tekne çalışanı, tartışmaya katılan 6 kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Ağır yaralanan 2 arkadaş, hastanede yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Polis, kaçan saldırganları yakalayarak gözaltına aldı.

24.09.2023 - 13:16,  Güncelleme: 14:40

Bebek'te, kendilerini taksiye almayan şoförle tartıştığı iddia edilen Engin Göregen ile Mazlum Doğan adlı 2 tekne çalışanı, tartışmaya sonradan katılan 6 kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Ağır yaralanan 2 arkadaş, kaldırıldıkları hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Polis, olayın ardından kaçan saldırganları yakalayarak gözaltına aldı.

Bebek'te taksi tartışmasında kan aktı! 6 kişinin bıçaklı saldırısına uğrayan 2 genç hayatını kaybetti

KULAK MİSAFİRİ OLAN 6 KİŞİ TARTIŞMAYA KATILDI

Olay, Bebek Cevdetpaşa Caddesi'nde dün saat 01.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Bebek Sahili'nde bir teknede çalışan Engin Göregen ile Mazlum Doğan, mesai sonrası eve gitmek için taksi durdurdu. İddiaya göre, gidilecek mesafe yüzünden yolcuları taksiye almak istemeyen şoför ile 2 arkadaş arasında tartışma çıktı. Bu sırada, yakınlardaki bir iş yeri önünde beklerken konuşmalara kulak misafiri olan 6 kişi tartışmaya katıldı.

Bebek'te taksi tartışmasında kan aktı! 6 kişinin bıçaklı saldırısına uğrayan 2 genç hayatını kaybetti

BIÇAKLAYIP OLAY YERİNDEN KAÇTILAR

Tekne çalışanı arkadaşlar taksiciyle olan tartışmalarını sona erdirip bu kez 6 kişiyle tartışmaya başladı. Tartışma sırasında alkollü olduğu öre sürülen 6 kişilik grup, Engin Göregen ile Mazlum Doğan'ı bıçakla saldırdı. Vücutlarının çeşitli yerlerine aldıkları bıçak darbeleriyle ağır şekilde yaralanan iki arkadaş yere yığılırken, saldırganlar olay yerinden yaya olarak kaçtı.

Bebek'te taksi tartışmasında kan aktı! 6 kişinin bıçaklı saldırısına uğrayan 2 genç hayatını kaybetti

SALDIRGANLAR GÖZALTINA ALINDI

Haber verilmesi üzerine olay yerine sevk edilen ambulansla ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan iki genç, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatlarını kaybetti. Saldırının ardından kaçan şüpheliler, polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Şüpheliler ifadelerinin alınması için İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne götürüldü.

Bebek\'teki taksi tartışmasında 6 kişinin bıçaklı saldırısına uğrayan 2 arkadaş hayatını kaybetti
Kaynak: DHA
YORUMLAR

Son Dakika 3. Sayfa Bebek'teki taksi tartışmasında 6 kişinin bıçaklı saldırısına uğrayan 2 arkadaş hayatını kaybetti - Son Dakika


Advertisement