Canlı yayında sert tartışma! Gazeteci Buket Aydın programı terk etti - Son Dakika
3.Sayfa

Canlı yayında sert tartışma! Gazeteci Buket Aydın programı terk etti

Bir televizyon canlı yayınında gazeteciler Şaban Sevinç ve Buket Aydın arasında kavga çıktı. Sevinç'in, "CHP delegesi kredi kartı ile saat almaya benzemez" sözlerine tepki gösteren Aydın, "Ben kredi kartıyla saat almadım. Twitter'da sürekli kredi kartı üzerinden, saat üzerinden gündem yapılmaya çalışılan benim. Seni kim böyle yönlendiriyor. Ben bu kadar rezil, seviyesiz bir kişiyle yayına devam etmem. Hadsizsin Şaban Sevinç." diyerek canlı yayını terk etti.

09.07.2024 23:30

Gazeteci Şaban Sevinç ile Gazeteci Buket Aydın arasında canlı yayında tartışma çıktı. Aydın, Şaban Sevinç'e sert tepki göstererek canlı yayını terk etti.

TV100'de "Cansu Canan Özgen ile Özgür İfade" programına konuk olan Gazeteci Buket Aydın ile Şaban Sevinç arasında tartışma, canlı yayına damga vurdu.

Canlı yayında sert tartışma! Gazeteci Buket Aydın programı terk etti

"BEN KREDİ KARTIYLA SAAT ALMADIM"

Şaban Sevinç'in, "CHP delegesi kredi kartı ile saat almaya benzemez" sözlerine tepki gösteren Aydın, "Ben kredi kartıyla saat almadım. Twitter'da sürekli kredi kartı üzerinden, saat üzerinden gündem yapılmaya çalışılan benim. Sana elli saattir kim yazıyor mesajları? Seni kim böyle yönlendiriyor. Şov yapma, haddini bil." dedi.

CANLI YAYINI TERK ETTİ

Buket Aydın, konuşmasının devamında, "Bu adam çok saygısız ve terbiyesiz bir insan. Ben bu yayını terk ediyorum. Ben bu kadar rezil, seviyesiz bir kişiyle yayına devam etmem. Hadsizsin Şaban Sevinç." ifadelerini kullanarak yayını terk etti.

Canlı yayında sert tartışma! Gazeteci Buket Aydın programı terk etti

ŞABAN SEVİNÇ ÖZÜR DİLEDİ

Öte yandan Gazeteci Şaban Sevinç ise, programın ilerleyen dakikalarında "Buket Aydın sözlerim konusunda yanlış anlaşıldım. Özür dilerim." diyerek meslektaşından özür diledi.

BUKET AYDIN'DAN AÇIKLAMA

Buket Aydın'dan ise yeni açıklama geldi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Aydın, "Bu akşam yayının başından bu yana bu şahsın saldırılarına maruz kaldım. Onunla aynı fikirde olduğum anlar dahil olmak üzere bana sesini yükseltip küçümser bir tavırla konuştu. Sürekli bana 'sen' diye hitap etti. Defalarca 'Ben size diyorum' dememe rağmen bana 'sen' dedi. 'Anlattıklarımı anlayamıyorsunuz' diyerek geri zekalı imasında bulundu. Hepsine sustum. Ama bir ulusal kanalda adeta Twitter trolü gibi defalarca öyle olmadığını, yalan olduğunu anlattığım birtakım saçmalıklar üzerinden beni susturmaya çalışmasına müsaade edemezdim." ifadelerini kullandı.

Canlı yayında sert tartışma! Gazeteci Buket Aydın programı terk etti

"ÖZRÜNÜ ASLA KABUL ETMİYORUM"

Aydın, açıklamasının devamında şunları kaydetti: "Kendisi benimle siyasi arenada laf yarıştıramadığı için bel altı vurmaya kalktı. Bir kadın olarak buna sessiz kalmak onurumu ve şerefimi zedeler. Biz siyasi tartışmalara girebiliriz, herkes fikrini açıkça söyler; kavga edebiliriz. Ama saygısızlık; bel altı imalar, kavgayı kişiselleştirmek, bunlar kabul edilemez. Konuyu kamuoyu vicdanına bırakıyorum. Son olarak bu şahsın özrünü asla kabul etmediğimi ifade etmek istiyorum."

Canlı yayında sert tartışma! Gazeteci Buket Aydın programı terk etti

Son Dakika 3.Sayfa Canlı yayında sert tartışma! Gazeteci Buket Aydın programı terk etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (25)

  • Emrah Aytekin: Bu kadar öfke Şaban Bey’in haklı olduğunu gösteriyor maalesef… Anadolu der ki:’ Yaran mı var da gocunuyorsun?’ 175 99 Yanıtla
    Sezai Ugur: İftiraya da onurlu insanlar çok tepki verebilir 132 41 Hakan Kosar: yarayla gocunmak ile ne alakası var? birisi size edepdiz iftira hakaret ettiği zaman siz susmayı mı tercih edersiniz? bu seferde susuyor kabullenir diyecekler. normal her insan yalana iftiraya tepki gösterir 31 7 Alper Elma: yanılıyorsun 12 10 Nejat Genc: Bunu anladıysan vah ki vah.. 4 0 Mehmet Aytekin: Mesela biri senin hakkında bişi dedi sen kızarsan kabullenmiş mi oluyon 1 0
  • Ankara null: bukete az bile adam dogru soylemis 126 84 Yanıtla
  • mert çelik: buket hanım dustukce dusuyor yazık ya yakında 5 parasız kalır kocasınıda bosamıstı,baskasıyla takıldı ama olmadı ıyıce dususe gectı,turbulans gıbı 71 51 Yanıtla
  • Emin Erol: Şaban sevinç haklı 49 58 Yanıtla
  • Yasin Ayyildiz: Bu yüzsüzlükle diğer yayınlarda da bekleriz Şaban 48 36 Yanıtla
  • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement